Miesta na kúpanie ľudí a psov

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod CraObs » Pia 21.06.2013 6:24

v čunove zaparkuješ v rusovciach alebo čunove v uličkách a prejdeš kúsok pešo :smile:
a zlaté by som rovnako neriešil pipinky :prd: aj keď u mňa je problém dostať malú z vody takže na brehu neprekáža, ona vleze a pláva vkuse aj hodinu dve :pac:
ale skús prípadne rusovce, aj keď tam bude tiež ludí milión asi :ach: alebo košariská, ale tam vzhladom na kamene to je tiež skor na plávanie než blbnutie pri vode..
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod hriva » Pia 21.06.2013 7:00

Kosariska. Tam to býva hlava na hlave. Ja som tam s briou chodila často ale je tam vela deciek a niektoré matky frflali. Chodievam s ňou na malé skryté lesné jazero; tam nikomu nevadi.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod CraObs » Pia 21.06.2013 7:02

tak ja chodím na tie posledné (košariská 3?) :haha: tam sa ešte normálne ťaží takže sem tam to zaparkuje do vody vedla vás bager lebo potrebuje doniesť vodu :haha: ale parádne vlny sú z toho :jop:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod hriva » Pia 21.06.2013 7:04

Este v dunajskej luznej pri poli je malé jazero kde sa dá ísť v pohode so psom, pripadne zelená voda, tiež tri jazera na vyber a vždy sa tam nájde voľný flek, len ta cesta tam je trocha blbá autom, dosť ľudí si tam už sundalo olejovu vanu
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod CraObs » Pia 21.06.2013 7:11

a na všetkých sa dajú aj ludia?
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod hriva » Pia 21.06.2013 7:18

Hej dajú keď ti nevadia občasne bacorinky :lol: v pohode sa tam kúpe. Stredne jazero je úplne čisté, tam sa este ťaží, je tam úplne prezracna voda a so psom žiadny problém.

Ozaj a cestou na zelenu v takých krikoch, pri letisku je skryté este jedno jazero tam nechodí skoro nikto, len už dlho som tam nebola neviem ci už tam tie pristupove cesticky úplne nezarastli

No a z našej strany hrádze je taky kanal a tam briu tiež kupem, ľudia sa tam nekupu ale pre psa je to super, nemusí sa tam s nikým tlačiť a ta voda je čistá, len trochu pachne po zabach
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod weron » Pia 21.06.2013 7:24

hm skusim ... a so psom na Bukovú (okres TT )? chodíte niekto ? dá sa ? uz som tam nebola dllllhe roky, naposledy ako soplos aj 15 rokov dozadu
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod CraObs » Pia 21.06.2013 7:26

hrivushka píše:Hej dajú keď ti nevadia občasne bacorinky :lol: v pohode sa tam kúpe. Stredne jazero je úplne čisté, tam sa este ťaží, je tam úplne prezracna voda a so psom žiadny problém.

ktoré je to stredné? hoďho do mapy :smile:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod weron » Pia 21.06.2013 7:37

prípadne este sem sme ako soplosi chodievali, nejake bagroviska, volali sme to Terezov, pri hlohovci ... len netusim ako je to teraz, kedysi tam bola plnka ale myslim ze aj psy sme vidavali ...
neviete niekto ? :ach:
Obrázok
Naposledy upravil weron dňa Pia 21.06.2013 7:47, celkovo upravené 1
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod hriva » Pia 21.06.2013 7:46

Nejde mi to cez mobil tie jazera su do takého oblúka, pri zalesi. Prvé a druhé su spojené a tretie je oddelene. To tretie je najspinavsie treba ísť na koniec toho jedného veľkého. Este keď zapnem večer počítač to môžem na mape urobiť
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod wer » Pia 21.06.2013 7:53

pockaat, kde su vsetky tie jazera? kosariska - to poznam. ale odvtedy, ako tam postavili tie chatky, tak nechodim - mrte ludi na tom jednom kusku. potom som chodievala na take dve vedla seba - tiez sa tam tazi - a tie su na takej zadnej ceste ("opilecka" ju niekto vola) z vrakune. tie ste mysleli? ale tam tiez byva narvano. tento rok som tam este nebola a asi pojdem mrknut tam.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod CraObs » Pia 21.06.2013 8:10

ja chodím na toto http://goo.gl/maps/lhj0Z tu sa ešte ťaží normálne takže neni tam ani tolko ludí jak na spodných.. žiadne služby, nanuky, hotdogy, lángoše :haha:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod hriva » Pia 21.06.2013 8:12

No wer asi to bude ono len teda ja vlastne chodím všade vždy doobeda a cez týždeň, aj ked som robila som tak chodila preto bolo všade malo ľudí
A treba ísť tam kde nie su bufety ako píše craobs :lol:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod wer » Pia 21.06.2013 8:15

no, craobs - hento som myslela. :yes: tam som chodievala minuly rok - ale tiez hoooodne oblubene miesto. pojdem v noci :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod pigie » Pia 21.06.2013 8:21

No tak tie Kosariska... Asi ste tam naozaj dlho neboli :lol:
Bo je to ohradene, cesty boli zahrnute od hlavnej... Ja som tam teda odvtedy nebola. Mohol byt november cca...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné