Miesta na kúpanie ľudí a psov

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod basuu » Štv 30.07.2009 14:06

+Kosariska, Strkovisko pri Velkom Biely
Zlate Piesky kupalisko su zakazane?? :oo: Ja som cca 3 tyzdne dozadu bola aj so psom. Ked sme sli cez branu platit vstupne, tak som krpatu extra dvihla na ruky a spytala sa, ci treba nieco aj za psa platit, a ze nic.. :nwm: Nikto ma na plazi na nic neupozornil, dokonca moja nebola jediny pes, videla so tam aj JRT. Zeby mojho psa nepovazovali za psa? :pac: :ha:
A este by ma zaujimalo, ako su na tom Senecke jazera? Viete niekto?
Svetlo neprestáva byť svetlom, keď ho slepý nevidí...
Obrázok
basuu
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 651
Bydlisko: Bratislava

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Amaguk » Štv 30.07.2009 14:08

pokial viem, tak do tej platiacej casti Z Pieskov sa so psom ist nemoze...ale mozno to zmenili, alebo akceptuju malych psov :heh:

v Senci sa da ist na Gulasku
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Rauke » Štv 30.07.2009 14:38

keby sa vam chcelo precestovat cele slovensko :lol:
http://korzar.sme.sk/c/4948058/kamenolo ... nicia.html

inac, vola sa to ze Jazero Beňatina, neviem ci to je v clanku napisane

voda je tam cista ako nikde inde, par foto:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
toto je ze vraj fosilia nejakej megaryby :heh:
Obrázok
Čím viac poznávam ľudí okolo seba, tým viac si vážim svojho psa.
Rauke
Big Dog
 
Príspevky: 1212

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Federika » Štv 30.07.2009 15:01

Ta ryba je dobra :heh:
V okoli KE chodime do Krasnej na strkovisko, potom na Ruzin a tak. V Krasnej je super, voda je dobra aj pre ludi, a ked si najdem miesto, tak su tam krikmi oddelene casti, cize ked idete so psom, nemusite byt natlaceni so vsetkymi ostatnymi a mate sukromie.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod janas » Štv 30.07.2009 15:26

Re Basuu: pochybujem, že by mňa pustili dnu s čiernou NO i keď je to ešte šteňa :no: :lol:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod rastog » Štv 30.07.2009 15:47

aj v ivanke pri dunaji sa da s hafanom kupat
Obrázok
rastog
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 320
Bydlisko: BA~ruzinov

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Slawin » Štv 30.07.2009 16:22

tak my chodime do oresian na priehradu,bagrovisko za hlohovcom,leopoldovske bagrovisko,madunicke kazety :lol: take bocne ramena vahu,aaaaa co este :lol: suchovska priehrada.... take podobne.... :lol:
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod lucik » Štv 30.07.2009 17:45

Sana píše:my poctivo chodine na miesto kde je poveleny vstup len pre rybarov ktori si to zaplatia. Chodime od minuleho leta, vzdy je tam aj dalsich 20 ludi a je to v poho. Raz prisli manici na drahom džípe, ze co robime a ci mame zaplatene a ja ze ryby nechytame a mala musi plavat pre klby, ze su pre nas ako ortopedicke stredisko :lol: . tak sa zasmiali a sli prec.

vypovedna hodnota tvojho prispevku je uzasna, Sana! esteze si poradila aj ostatnym...

my chodime najcastejsie na Hornostredske bagroviska (Horna Streda je dzedzina za Piestanmi smer NMnV) - na Dlhe kusy, alebo aj za Vah na dalsie bagroviska, len tam sa kupu len taki odvaznejsi ludia..
a tiez na Drahovske jazera (dzedzina Drahovce z PN smer TT po starej ceste) sme chodili trenovat a ludia sa tam aj kupali..
a Sutovo je megasuper, no my sme tam ani minuly rok, ani tento smerom do aj z KE vela ludi nanacapali.. :nwm:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Bára » Štv 30.07.2009 19:22

V Ivanke pri Dunaji pri štrkovke vidieť pomerne dosť veľa ľudí so psami, občas sa tam kúpu aj kone :lol: Napadá ma ešte bagrovisko zelená voda, čo je kúsok od Ivanky (nie pri Novom meste n.Váhom) :smile:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod janas » Štv 30.07.2009 20:06

lucik píše:
Sana píše:my poctivo chodine na miesto kde je poveleny vstup len pre rybarov ktori si to zaplatia. Chodime od minuleho leta, vzdy je tam aj dalsich 20 ludi a je to v poho. Raz prisli manici na drahom džípe, ze co robime a ci mame zaplatene a ja ze ryby nechytame a mala musi plavat pre klby, ze su pre nas ako ortopedicke stredisko :lol: . tak sa zasmiali a sli prec.

vypovedna hodnota tvojho prispevku je uzasna, Sana! esteze si poradila aj ostatnym...


Prepáčte, ale nedá mi :haha: :haha: :haha: :no:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Sana » Štv 30.07.2009 20:22

lucik píše:
Sana píše:my poctivo chodine na miesto kde je poveleny vstup len pre rybarov ktori si to zaplatia. Chodime od minuleho leta, vzdy je tam aj dalsich 20 ludi a je to v poho. Raz prisli manici na drahom džípe, ze co robime a ci mame zaplatene a ja ze ryby nechytame a mala musi plavat pre klby, ze su pre nas ako ortopedicke stredisko :lol: . tak sa zasmiali a sli prec.

vypovedna hodnota tvojho prispevku je uzasna, Sana! esteze si poradila aj ostatnym...

my chodime najcastejsie na Hornostredske bagroviska (Horna Streda je dzedzina za Piestanmi smer NMnV) - na Dlhe kusy, alebo aj za Vah na dalsie bagroviska, len tam sa kupu len taki odvaznejsi ludia..
a tiez na Drahovske jazera (dzedzina Drahovce z PN smer TT po starej ceste) sme chodili trenovat a ludia sa tam aj kupali..
a Sutovo je megasuper, no my sme tam ani minuly rok, ani tento smerom do aj z KE vela ludi nanacapali.. :nwm:


aha som nevedela ze vsetky prispevky na tomto fore musia mat vypovednu hodnotu, to chce klid a nohy v teple :zz:
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod nikolletttka » Štv 30.07.2009 20:45

no my sa chodime kupat do senca na gulasku.(slnecne jazera maju so psom zakaz, ani len prejst nenechaju :hmm: )..
nikolletttka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 972
Bydlisko: Bratislava

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Amaguk » Štv 30.07.2009 20:47

Sana píše:
lucik píše:
Sana píše:my poctivo chodine na miesto kde je poveleny vstup len pre rybarov ktori si to zaplatia. Chodime od minuleho leta, vzdy je tam aj dalsich 20 ludi a je to v poho. Raz prisli manici na drahom džípe, ze co robime a ci mame zaplatene a ja ze ryby nechytame a mala musi plavat pre klby, ze su pre nas ako ortopedicke stredisko :lol: . tak sa zasmiali a sli prec.

vypovedna hodnota tvojho prispevku je uzasna, Sana! esteze si poradila aj ostatnym...



aha som nevedela ze vsetky prispevky na tomto fore musia mat vypovednu hodnotu, to chce klid a nohy v teple :zz:

hmmm....a mozno ze ano - napr. v teme, ktora je o tom, ze sa niekto pyta, kam konkretne sa da ist so psom kupat...hmmm....
ooooommm... :joint:

ale to len tak na okraj marga :angel:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Offca » Štv 30.07.2009 20:48

Offtopic: Zas tá askétka :joint:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Miesta na kúpanie ľúdí a psov

Poslaťod Amaguk » Štv 30.07.2009 21:26

Offtopic: a co mi ine zostava :nwm:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné