PROBLEM

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

PROBLEM

Poslaťod Aris » Str 10.10.2007 20:36

Problem 1:Ja mavam svojho psa na volno.Prvykrat mi jeden ujo povedal, ze ho tyram ked ho nechavam tak volne pobehovat.Vtedy som si myslela, ze je to len daky chovatel.No na druhy den mi zase povedal, ze moj pes zmlatil jeho psa pricom ani neviem ako vyzera jeho pes a v ten den sme ani nesli okolo jeho domu.A na treti den sa ma spytal, ci moze mojho psa pohladkat ja som si myslela, ze sa uvedomil ale on mi na celu dedinu vykrical, ze mojmu psovi su citit rebra, ze som tyranka, ze mu nedavam jest, a, ze ma da na sud, ze tyram zvierata.Dako som to predychala a po dohode s mamou som isla k nemu domov aby sme si to vyjasnili.Tam to islo vsetko v pohode az na otazku ci nienim este tak tyrat svojho psa tym, ze ho vencim nechavam ho pobehovat na volno bit akychkolvek psov atd... Povedal, ze jemu je je jedno ci bude aj na 100 metrovom voditku len nech nebeha na volno inak mi ho otravi alebo ma da na sud.Toho sudu sa nebojim lebo jeto blbost co povedal viac sa boji toho, ze mi ho naozaj otravi bo on je toho schopni.
Problem 2:Dnes za mnou prisiel, ze jeho suka sa harala a stenata co ma sa podobaju na mojho psa a povedal ze ak si ho nezabezpecimnedozije sa konca tyzdna :plac: :plac: :plac: Tak je psik v vnutri ale viac sa bojim tej prechadzky.mam si radsej kupit stopovacku??? PROSIM PORADTE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod Jack » Str 10.10.2007 20:54

Ľudská debilita nemá hranice... Pre istotu si kúp stopovačku.
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Poslaťod Martula » Str 10.10.2007 20:55

Ahoj Aris , tak v prvom rade ked ides so svojim hafanom na prechadzku zober si ho radsej na voditko a pusti ho navolno az ked budes dalej od dediny alebo sidliska ... tam sa moze vybehat kolko chce.Ak byvas v dome tak zaisti hlavne to aby sa tvoj haf nedostal nejakym sposobom k tvojmu susedovi a ak bude mat stale dake problemy tak by som sla na policiu .
:smile: dufam ze to dako vyriesis
Martula
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 10.10.2007 20:57

tak to je riadny zúfalec..ja už neviem čo si mysleť o niektorých luďoch..jasné radšej kúp stopovačku pre dobro psíka..a povedz mu že chceš vidieť tie šteniatka..čo on sa má čo vyhrážať?! :hmm:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod lusy » Str 10.10.2007 21:16

no otazne je, ci ta ten pes poslucha a ci nie je agresivny na inych psov. lebo ak by bol, tiez by som nezniesla, aby taky pes bol pusteny. alebo ked je na volno neobtazuje niekoho? napis blizsie preco mu ten pes na volno vadi. a fenu si mal zabezpecit on.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Dasty » Str 10.10.2007 21:52

ach jaj takyto ludia asi nerozmyslaju....ja by som toho paka uz niekam nahlasila...viem taram ale tiez radsej by som urobila tak ze si hafa dam na voditko a pustim ho niekde kde ludia ani nie si...my to tak robime a je to ok....este ze my nemame takeho sprosteho suseda :hmm: :ach:
Obrázok :)
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 11.10.2007 8:01

blbe je to ze ak ho das na stopovacku, vyhral on. k comu ta donuti nabuduce.
blbe je aj to ze ak ho na stopovacku nedas, tak zase vyhra on, lebo volaco vyvedie tvojmu psikovy.
Fakt je ale ten ze by som tak ako tu povedali pustila hava az za dedinou a na ludi prdela.(uz len z toho dovodu, ze by som si nebola ista do akej otvorenej brany vtrhne...aspon ten moj) Pozor na polovnikov, kazdy s kazdym sa pozna a aby mily pako nedal echo nejakemu kamosovy uchylakovy s puskou.
Urcite si nehaj tie udajne steniatka ukazat.
Ci si mal zabezpecit fenu on, alebo psa ona, je otazne, ale myslim ze zodpovednost je rovnakym dielom.
Inak si myslim, ze spory o psy su len akysi prostriedok k niecomu inemu. Skus nenapadne zistit, o co mu ozaj ide. On sa potrebuje hadat a nieco za tym bude.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Aris » Štv 11.10.2007 17:58

Pes poslucha on sa cudzich ludi boji a na tie ste nce som sa pytala a on mi povedal, ze mi ich neukaze lebo, ze sa boja ludi(ani sa im necudujem)
takze som zacala pochybovat ci vobec dake stence su a navyse on je velky kamarat s jednym polovnikom(resp.pytliakom) tak psika zabije.Neviem skusim si to s nim vydiskutovat a jeho dcery sa opytat o co mu ide.No tak uvidime :ua:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod Larra@dogs » Štv 11.10.2007 18:05

Veľmi ti držím palce s takýmito ľuďmi býva ťažká akákoľvek rozumná debata. :hmm: Hlavne si dávaj pozor na seba aj na hafanov. :ahoj:
Larra@dogs
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 232

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 11.10.2007 20:20

:ua:
toto sa zle cita. drzim palce.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Aris » Štv 11.10.2007 20:34

Dakujem.Rozhodla som sa, ze to zajtra vyriesim tak uvidime ako to dopadne.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 11.10.2007 20:37

aj my držíme palce..dávajte na seba pozor,lebo to je teda fakt psychopat
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: PROBLEM

Poslaťod MisheliQ » Pia 12.10.2007 17:50

Aris píše:Problem 1:Ja mavam svojho psa na volno.Prvykrat mi jeden ujo povedal, ze ho tyram ked ho nechavam tak volne pobehovat.Vtedy som si myslela, ze je to len daky chovatel.No na druhy den mi zase povedal, ze moj pes zmlatil jeho psa pricom ani neviem ako vyzera jeho pes a v ten den sme ani nesli okolo jeho domu.A na treti den sa ma spytal, ci moze mojho psa pohladkat ja som si myslela, ze sa uvedomil ale on mi na celu dedinu vykrical, ze mojmu psovi su citit rebra, ze som tyranka, ze mu nedavam jest, a, ze ma da na sud, ze tyram zvierata.Dako som to predychala a po dohode s mamou som isla k nemu domov aby sme si to vyjasnili.Tam to islo vsetko v pohode az na otazku ci nienim este tak tyrat svojho psa tym, ze ho vencim nechavam ho pobehovat na volno bit akychkolvek psov atd... Povedal, ze jemu je je jedno ci bude aj na 100 metrovom voditku len nech nebeha na volno inak mi ho otravi alebo ma da na sud.Toho sudu sa nebojim lebo jeto blbost co povedal viac sa boji toho, ze mi ho naozaj otravi bo on je toho schopni.
Problem 2:Dnes za mnou prisiel, ze jeho suka sa harala a stenata co ma sa podobaju na mojho psa a povedal ze ak si ho nezabezpecimnedozije sa konca tyzdna :plac: :plac: :plac: Tak je psik v vnutri ale viac sa bojim tej prechadzky.mam si radsej kupit stopovacku??? PROSIM PORADTE!!!!!!!!!!!!!!!!!


Povedz tomu KKTovi že ak tam nabehnem ja a mu palicou vylepím po gebuli, tha si hlavu nedobehne vo Francúzsku ani! Kurňa to čo za debila!!! Povedz mu, nech si dá na mňa dpč pozor, bo keď Ti otrávi psa, tha nech si ma neželá, a toto ti prisahám..stane sa nečo tvojmu psovi, abo inému psovi..tha je po tom hajzlovi..nech mi nežere nervy.. :hmm:
1. k Tvojmu prvému probélmu...Toto je vyhrážanie sa, čiže by som s tým išla na políciu, je to slovne napadnutie Teba a Tvojho psa a ak psa ti otráviť nemôže, pes je na cudzom, čiže Tvojom pozemku, do ktorého jeho vôbec nič nie je..on si thak akurát riť môže vytrieť do prachu na ceste pred vaším pozemkom..čiže psa ti otrávi, šla by som za políciou...a ak sa o tvojho psa staráš, poctivo..nevšímaj si jeho vyvreskovanie sa na celú dedinu, šak nech si debilek povreská dakus, možno doma naňho vreska jeho žena, tha si potrebuje prevetrať hlasivky..toto vôbec nerieš, psa si púšťaj koľko len ty chceš..vysrala by som sa mu na hlavu..a stopovačku si ale môžeš kúpiť, pre prípad, že by sa zase vyhrážal...ale nenechaj si to od neho, nie je tvoj otec..nech ti vylezie na hrb..proste mu povedz svoje, že čo sa do teba stará..a nech sa uvedomí..a že ak ty týraš psy, tha to jak keby slon lietal..
2. k Tvojmu problému číslo 2: Ak sa jeho suka nakryla s tvojim psom, nie je to len TVOJ PROBLEM ale aj jeho, veď sú to majitelia sučiek čo si majú dávať na ne pozor..to oni sú tí, čo sú vinný, ak sa im suka okoti..čiže ani toto nerieš..on si mal zabezpečiť, aby bola sučka pod stálim dohľadom a aby nebolo šance, že by sa bola nakryla...

k môjmu príspevku sa ešte nevyjadrujte, ale musím ísť preč..ja ho potom dopíšem
Naposledy upravil MisheliQ dňa Sob 13.10.2007 14:48, celkovo upravené 1
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Aris » Pia 12.10.2007 20:07

Vdaka.Vies nechcem ist s tym na policiu aby neboli dake problemy lebo on je ako si ty povedala kkt.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod Lenka.Buddy » Pia 12.10.2007 20:19

tak ak sa bude vyhrážať otrávením,vyhrážaj sa ty políciou :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Ďalší

Späť na Ostatné