PROBLEM

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 12.10.2007 21:17

no jo, len aby nemal znameho aj na policii.
si pamatam Pribiline a okoli bola seria vykradani aut. policajti nam povedali ze vedia kto to je ale nemozu h zatknut, lebo je to rodina so sefom policie a nechcu si robit problem. vivat dedina.. tu je to ako na divokom zapade. pistol, palica. ziadna logika, ziaden poriadok.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod archelsa » Sob 13.10.2007 20:10

och nechcela by som byt v tvojej situacii...
najskor rozsir ze je to on, kto tyra psy. dufam ze mate zvladnutu zakladnu poslusnost a pri dalsom stretnuti mu mozes ukazat ako hafan pocuva nech sa strci hajzel. tich z dediny mam najradsej. taki gadzovia.
no a trvaj na tom nech ti ukaze tie stenata.
Obrázok
archelsa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: Sabinov

Poslaťod Aris » Ned 21.10.2007 10:04

:jupi: Vcera som videla tie jeho stence a priznal sa my. ze si to vymyslel, ale na stopovacke alebo ako to on nazval dlhom spagate trva :ua: Tak som mu ukazala, ze moj psik poslucha a dokonca sa mi podarilo co pretym len trikrat, ze som mu dala pamlsok a povedala mu zuby otvorila som mu papulku a vybrala potravu.Ten ale cumel :lol:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod Lenka.Buddy » Ned 21.10.2007 11:17

tak to je super.. :jupi: dosť,že sa aspoň priznal dilino
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 21.10.2007 15:02

:heh:
tak to bolo jasne, ze si to vymyslel, ked ti ich nechcel ukazat. a preco trva na tom, aby tvoj pes chodil na snure? Trvaj na tom,ze jeho pes musi nosit nahubok :smile:
alebo na tom, aby chodil ten clovek v tvojej pritomnosti v cervenej koseli, lebo inak mas z neho panicky strach a das mo zastrelit.
...
pako. :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Aris » Ned 21.10.2007 18:39

:heh: To si ma pobavila.Neviem je to daky človek ktorý sam asi citi menejcenny už len kvoli tomu čo hovori.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 22.10.2007 5:23

lebo neviem si predstavit, ze by nejaky v podstate uplne cudzi clovek ku mne prisiel na ulici a povedal, ze moj pes musi robit to a tamto, lebo si to on zela...
s tymito komlexami to je uplny horor. :ua:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Predchádzajúci

Späť na Ostatné