Ako sa hrate s hafanom ?

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Ako sa hrate s hafanom ?

Poslaťod Monca » Sob 11.09.2010 22:01

U Essie je najoblúbenejšie hra aportovanie loptičky :yes: najviac miluje, ked sa odráža od zeme a musí za nou vyskočiť, to ju strašne baví a vidí v tedy len tú hračku a nič na okolo :aaa: a občas máme hry na mysel, to dám pod 3 poháriky maškrtky, zamiešam a musí vynuchať :lol:
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

Re: Ako sa hrate s hafanom ?

Poslaťod straka17 » Pon 28.09.2015 12:41

Ako ste psa namotali na hru ako takú? Zaira nemá záujem naozaj o nič. Kúpila som jej uzlík na preťahovanie, ale ten nezoberie ani do papule, gumený krúžok detto. Za hodenými veciami sa ani nerozbehne, za mnou tiež nie. Skúšala som jej ten krúžok hádzať o dlažbu, aby sa odrážal, ale reakcia žiadna.
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Ako sa hrate s hafanom ?

Poslaťod aNeMiC » Pon 28.09.2015 12:45

tak niekedy psa hračky moc neťahajú :smile: my sme mali v rodine takého psíka. Nebol môj, ale bol z blízkej rodiny. Keď sa nechcel hrať nehrávali sa, ale viac sa s ním maznali a tak, ak sa chceli zabaviť - poslúchal a bol spokojný :smile: a čo keď ju ťaháš po zemi?
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Ako sa hrate s hafanom ?

Poslaťod straka17 » Pon 28.09.2015 12:53

Vonku na hocičo živé reaguje ale pri ťahaní hračky sa na mňa vyprdne a radšej mi ide vylízať ušný bubienok :D Akoby vedela, že to je len hračka

Odoslané z E4004 pomocou Tapatalku
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Ako sa hrate s hafanom ?

Poslaťod aNeMiC » Pon 28.09.2015 13:14

a čo jedlo? ide za ním? :smile: Offtopic: s tým spoznaním, že to nie je len hračka sa teraz často deje s mojim kocúrom...ako mača sa hrával s umelou myšou, teraz radšej vybehne von oknom von a donesie dnu mŕtvu ulovenú myš :rip:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Ako sa hrate s hafanom ?

Poslaťod straka17 » Pon 28.09.2015 13:32

Nevravím, že by sa išla za jedlom zabiť, ale pamlsky pri cvičení nám idú :jop: Len tedaneviem, ako by sadali zapojiť do hry...
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Ako sa hrate s hafanom ?

Poslaťod aNeMiC » Pon 28.09.2015 13:45

No, pamlsky do hry ma teraz tiež nič nenapadá, mne napadnú len také logické hry ale nič také, s čím by sa dalo poriadne blázniť a unaviť psa. Hneď mi napadlo zabaliť pamlsky do uteráka a nechať ich psa vybrať, ale to unaví psa skôr psychicky...Tak on už tréning s pamlskami môže byť sám o sebe hra ak sa tak podá :nwm: ostatných možno niečo napadne
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Ako sa hrate s hafanom ?

Poslaťod straka17 » Pon 28.09.2015 14:11

aNeMiC píše:Hneď mi napadlo zabaliť pamlsky do uteráka a nechať ich psa vybrať, ale to unaví psa skôr psychicky

Skúsim :jop: Ide mi hlavne o to psychické vybúrenie, pretože včera sme mali 5 hodinovú behačku v lese, ale prišla domov a zase vyštekávala na všetko za plotom, dnes detto. Preto som ju chcela unaviť, aby už konečne zaliezla a spala :lol:

Offtopic: Akými pamlskami kŕmiš? Tie moje si nechávam na zajtrajšie cvičenie, ale potom budú fuč, musím ísť kúpiť nové. Zároveň nechcem dávať odpad, ale dávať za pamlsky sumy pomaly ako za vrece granúl v chováku sa mi tiež nechce...
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Ako sa hrate s hafanom ?

Poslaťod aNeMiC » Pon 28.09.2015 14:48

jaaj :smile: ja že chceš konkrétne tu hru, tak to som rada, že tá moja "rada" poslúži :smile:
Offtopic: Miešane, čo mám doma. Najradšej mám salámu, ale viac takého "dietného" typu, tá sa dá úplne dobre odtrhávať. A piškóty. ak nemám čo robiť tak si sama napečiem pamlsky :smile: a ak fakt doma nič nie je, tak vezmem aj z granúl. A ak máme tak odkrojím zo surového alebo potajomky vezmem z vareného mäsa ... - chutí najviac (nečuduje sa) :lol: Ale my teraz už veľa pamlskov neminieme, Afya (borderka) je viac na hračky, to Carmen (labrador) bola vždy požierač.
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Ako sa hrate s hafanom ?

Poslaťod aNeMiC » Pon 28.09.2015 18:58

Inak teraz ma napadlo, tu na fore je aj niekde tema ze hlavolami, skus pohladat. Aj by som hodila link ale som tu cez tapatalk :-)
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Predchádzajúci

Späť na Ostatné