Pes v posteli

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Pes v posteli

Poslaťod pigie » Sob 28.06.2014 20:50

Ja to tiez vidim na kameru. Kolega tak oducil psov nicit mu dom. A igelit si mu skusila davat? Na tom psi velmi neradi lezia.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pes v posteli

Poslaťod Margita » Sob 28.06.2014 21:40

trochu odinakial- mame chodil jeden kocur spavat do kvetinaca,nalamala na mensie kusky spajdle a napichala ich nahusto do toho kvetinaca,o chvilu tam kocur lezal :lol: tak rozpolila cibulu a vlozila ju medzi spajdle,kocur je flegmatik :heh: potom kvetinac niekam inam premiestnila,to pomohlo :lol:
u nas to funguje tak,ze Derik cez den sa na posteli vyvaluje,ale ked idem spat tak mi da kazdy vecer dobru noc,to je ze skoci ku mne trosku sa pomojka a potom ide spat o klietky,a teraz mam klietku prec a na jej miesto som dala vankus,tak je tam :smile: on to nejako sam takto zacal robit a uplne mi to vyhovuje,v noci sa v klude vyspim a cez den mi to nevadi,kedze postel vyuzivam v noci,mame taku dohodu,cez den on v noci ja :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Pes v posteli

Poslaťod Mackie » Sob 28.06.2014 22:24

ja ked som v praci, psy su na posteli, niekedy aj cely den, pritom ked idem spat, jeden hned odchadza na svoje miesto, druhy ide do kuta, no vacsinou tiez odide, aj ked ho neskopavam, ze zavadzia
ze su chlpy vsade, to beriem ako sucast toho, ze mam psov v byte, ja uz to vobec neriesim

wer ako dlho si v novom? :no: ci to nebude zmenou prostredia
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Pes v posteli

Poslaťod merri » Sob 28.06.2014 22:26

Ked sme na chate a psiska s nami spia v posteli, Roxycka tiez funguje stylom - cez den sa vyvalovat na posteli, vecer sa chvilu tesi ze je pri nas, ale ked chce spat, potrpi si na svoje pohodlie, tak sa odoberie inam na gauc, aby ju nikto neotravoval. :heh: (Ona je inac strasne divna v tomto, ked ide spat tak sa jej iny pes nesmie nielen ze dotknut, ale ani narusit jej osobnu zonu, len sa jej dotkne chlpu na zadku alebo sa priblizi na par cm a ona uz vrci a nervaci. :pac: Ked sa jej dotknem ja, ok, ale tiez sa tvari patricne otravene. :heh: )
Len Berry je taka vtirka, ona by pri nas lezala aj keby sme ju celu noc kopali alebo ju prilahli.
Psiska budu mat v novom vlastny gauc, tak aspon Roxa bude snad uprednostnovat ten, a s Berry sa uz nejak pomestime. Ona by sa citila previnilo keby som ju vyhodila z postele.
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Pes v posteli

Poslaťod wer » Ned 29.06.2014 7:46

no ten igelit by mu asi moc nevadil, jemu nic nevadi :ha: a tiez by ho akurat rozskrabal na franforce.
a nie, nie je to zmenou prostredia (on take vobec neriesi) - robil to aj predtym. teraz je zmena pre mna - mam vacsiu postel a menej nabytku na vykladanie. :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pes v posteli

Poslaťod kives » Ned 29.06.2014 8:08

aj náš prvý to robil, tiež výlučne cez deň, akonáhle sa šlo spať, tak si zliezol do svojho. ja to vidím blede, ale skús to ešte s nejakým dobre "navoňaným" tričkom. daj do pelechu plus sprataj periny z postele, ak je kam a uvidíš.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Pes v posteli

Poslaťod zuzka:) » Ned 29.06.2014 19:57

denč tiež nejak od vždy cez den lozil na postel, ked som išla spať, ani ho nenapadlo. ale teraz má skôr gauč, na postel nechodí vôbec. a vôbec mi tam nechýba. ide z neho strašné teplo a mne bohate stačia všadeprítoné chlpy iba ked sa na mna ráno díva a to keby tam aj ležal, z neho idú vždy rôzne výlučky, tak nech si pekne ďalej leží vo svojom :lol:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

pes v posteli - ano, alebo nie?

Poslaťod maminaBB » Ned 10.04.2016 19:15

Chcem sa vas opytat na vase nazory co sa tyka spania psa v posteli. Manzel najskor nechcel vobec psa, potom dovolil, ze teda ano, ale nesmie na gauc, ani do postele a zrazu jej dovoli aj do postele. Dnes som sa akurat dostala k tomuto clanku: http://ilonaklarika.cz/spanek-se-psem-jako-lek/ Ja ked som bola puboska tak som so svojim psom spala a nemala s tym ziadny problem, no teraz by som sa rada venovala vychove a vycviku psika poriadne a nechcem urobit nejaku chybu. Na druhej strane ma znami odradzaju s tym, ze ak dovolim psovi vliezt do postele, bude to brat tak, ze je s nami na jednej urovni a respekt nebude. Tak co vy na to???
maminaBB
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27

Re: pes v posteli - ano, alebo nie?

Poslaťod Margita » Ned 10.04.2016 19:18

respekt sa buduje inak ako tym ci bude alebo nebude spat v posteli,ci prejde dverami prvy alebo posledny...
moji so mnou spia v posteli,ale tiez by som nemala problem ich strcit von do koterca na slamu :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: pes v posteli - ano, alebo nie?

Poslaťod kellee » Ned 10.04.2016 19:22

v pohode, moj so mnou tiez spi v posteli, nie celu noc, ale niekedy nad ranom si vzdy dojde a lahke si mi k noham. no priznam sa, ze dlhe roky do postele nesmel. az pred nejakym pol rokom dostal povolenie od manzela :smile:
tie reci znamych by som pustala jednym uchom dnu, druhym von, to su reci z doby xy rokov dozadu
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: pes v posteli - ano, alebo nie?

Poslaťod clupko » Ned 10.04.2016 19:31

s respektom to nesuvisi, a u nas teda pes do postele patri :lol:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: pes v posteli - ano, alebo nie?

Poslaťod maminaBB » Ned 10.04.2016 20:02

Tak ja som bola za vsetkymi desiatimi :lol: len som cusala, kedze mi trvalo 12rokov kym som muza zlomila na psika a ked si teda dal podmienku. Vecer ked ideme spat, ona aj pricupita, ale ked ju tam nevylozim nevystava tam, neskuci, otoci sa a odpochoduje do svojho pelechu. :smile:
maminaBB
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27

Re: pes v posteli - ano, alebo nie?

Poslaťod Snezienka123 » Ned 10.04.2016 20:36

Tu máš o tom celú tému: viewtopic.php?f=16&t=589&p=8161&hilit=pes+v+posteli#p8161

Môj muž tiež vždy tvrdil, že pes do postele nepôjde a on bol ten prvý, ktorý ju tam vykladal, keď ešte sama nevedela vyskočiť. :lol:
Malá som mnou spí, nalepená na mne...vyhovuje to jej, aj mne...keď spím niekde bez nej, tak mi naozaj chýba :heh:
...len som ju naučila, že môj vankúš je tabu, tam mi chodiť spať nesmie.
...nemyslím, že by to malo negatívny vplyv na výchovu, či rešpekt...ten si treba budovať inak podľa mňa, nie vyhadzovaním, vchádzaním ako prvý, či braním jedla počas stravovania :nwm:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Pes v posteli

Poslaťod Kulunuru » Štv 14.04.2016 12:47

No, vidim, badam ze nemusim mat vycitky ze Harika rozmaznavam. Zo zaciatku, ked bol stena, som pustal z ust tazke postulaty ako "pes do postele nepatri" alebo "vsetko ma svoje hranice" :heh: a realita je taka ze ked si nepride k mojim noham lahnut, az mi to chyba. :smile: Vyhovuje mi aj to, ze postel nie je jedine jeho utocisko a neberie to ako "svoj" pelech. Ma svoje leharo, ktore ma stabilne a je len jeho. Ale obcas skoci na postel, vyvali sa a dava supermana (leharo na chrbte, jedna labka pokrcena, druha vystreta do hora). Ale ked vidi ze sa chystam spat, s respektom sa odplichti. Neskor niekedy dolezie a usalasi sa k noham a niekedy ho najdem v posteli az rano ked sa zobudim. U mna je to velmi prijatelny stav. :yes:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Pes v posteli

Poslaťod clupko » Štv 14.04.2016 13:10

dnes mame home office :joint:
ten cumak si potom natlacil az tak, ze fakt nechapem, ako mohol dychat....

homeoffice.jpg
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné