Pes v posteli

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Pes v posteli

Poslaťod weron » Sob 28.06.2014 15:09

rozlož si tam ostnáč :haha: alebo mu kup vlastnu postel :angel: :heh:

u nas nefunguje nic, vecer skopnem 10x, rano najdem aj tak spat pri nohach ( v tom lepsom pripade ) :prd: takze to ze by tam nesli ked niesme doma je uz uplny nonsens :prd:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Pes v posteli

Poslaťod hruska » Sob 28.06.2014 15:11

keby mu to nechybalo, tak tam neleze :jazyk:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Pes v posteli

Poslaťod wer » Sob 28.06.2014 15:26

ja mu chybam, to mi je jasne... :smile: to vidim teraz, ako mam vacsi byt, nielen jednu izbu - on sa vsade presuva za mnou... :prd: nuz ale do prace treba chodit a on si moze odpustit navstevu mojej postele a moze pockat pekne vo svojom pelechu alebo pri dverach. :lol: inak on nikdy - ani ako stena- nemal ziadne naznaky vyliezat na postel. :nwm:
weron, mne uz ponapadalo kadeco :angel: , ale zas nech sa na tom nedokalici... uz som chcela vyskusat aj vyhrievaciu podlozku :haha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pes v posteli

Poslaťod Bad » Sob 28.06.2014 15:28

Wer, copak ty nevíš, že chyba se musí hledat vždycky u psovoda? :no: :joint:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Pes v posteli

Poslaťod wer » Sob 28.06.2014 15:42

:aaa: tusim si ho budem musiet bravat do prace :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pes v posteli

Poslaťod merri » Sob 28.06.2014 15:54

Tiez mam otazku k tejto teme.. Mate niekto psov naucenych tak, ze v noci posteli spat nemozu, ale cez den na zakrytej posteli lezat mozu?
Nejak tak by som si to predstavovala, len neviem ci to nebude zbytocna snaha a ajtak to budu chapat tak, ze postel je dovolena furt.
(povodne som mala predsavzatie, ze postel im zatrhnem nadobro od zaciatku, teraz mi to pride zase blbe ze by nemali pri nas lezat ani ked budeme napr. pozerat film, a ajtak uz vidim, ze to skonci hned tak, ze budu v tej posteli nasackovane nonstop. :heh: )
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Pes v posteli

Poslaťod tom_goro » Sob 28.06.2014 16:10

wer píše:ale ja si nezelam, aby mi pes liezol na postel, gauc a pod... za ziadnych okolnosti. nemyslim, ze zrovna toto mu musi chybat k zivotu. no len som zatial neprisla k napadu, ako mu v tom fyzicky zabranit, ked tam nie som.

Zavriet dvere ked ides do roboty? :)))
Consider the environment before printing this message
tom_goro
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: At the end of the world.

Re: Pes v posteli

Poslaťod wer » Sob 28.06.2014 16:13

vsak som pisala, ze je teraz na chodbe, ale bola by som radsej, keby bol aj v izbe...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pes v posteli

Poslaťod hruska » Sob 28.06.2014 17:31

viem, ze niektori to riesia tak, ze psa sleduju cez skype ci podobny program a celkom psa prekvapia, ked nan zhucia, ked chce robit co by robit nemal. Za pokus by to mozno stalo :)

A ked si myslis, ze je to ozaj tym, ze psovi chybas a nie preto, ze postel je okrem toho, ze je vonava po tebe aj fajna makkucka pohodlna :ha: , hod mu nejake stare neprane nosene veci na zem/do pelechu etc, mozno zaberie

merri, pre mna je to bud stale alebo nikdy, ked psa v posteli nechcete kedykolvek, nepustala by som vobec.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Pes v posteli

Poslaťod wer » Sob 28.06.2014 18:51

dik, hruska, za tipy, skusim.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pes v posteli

Poslaťod merri » Sob 28.06.2014 18:58

hruska píše:merri, pre mna je to bud stale alebo nikdy, ked psa v posteli nechcete kedykolvek, nepustala by som vobec.

..ja uz tak nejak tusim, ze z moznosti "stale" alebo "nikdy", to ta druha asi nebude. :ha:
mne psy v posteli nevadia, prave naopak. len priatelovi sa to velmi nepozdava. ale ako ho poznam, tak on bude ten prvy, co sa na to vykasle, ked pride Roxycka, sklopi uska, stuchne nufacikom, vypuli ocka, smutno vzdychne.. :heh: :heh:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Pes v posteli

Poslaťod tom_goro » Sob 28.06.2014 19:08

hruska píše:...
A ked si myslis, ze je to ozaj tym, ze psovi chybas a nie preto, ze postel je okrem toho, ze je vonava po tebe aj fajna makkucka pohodlna :ha: , hod mu nejake stare neprane nosene veci na zem/do pelechu etc, mozno zabere...


Nad tym som rozmyslal aj ja, ale bal som sa aby som ho tak nenaucil lozit do kosa na spinave pradlo za tym pachom.
Consider the environment before printing this message
tom_goro
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: At the end of the world.

Re: Pes v posteli

Poslaťod Bad » Sob 28.06.2014 19:39

tom_goro píše:lozit do kosa na spinave pradlo za tym pachom.

Bady si za mlada chodil do koše pro spodní prádlo,ponožky a kapesníky a pak s tím v hubě blaženě usnul :lol:

Wer, jestli ti jde jenom o kontakt psa s peřinami, tak přes to dej napínací prostěradlo, které neodhrabe.
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Pes v posteli

Poslaťod wer » Sob 28.06.2014 20:33

by si sa divila - odhrabe vsetko. ked neodhrabe, tak hrabanim roztrha :prd: a aj preto uz nechcem, aby tam vobec chodil.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pes v posteli

Poslaťod Monika & Parsonky » Sob 28.06.2014 20:37

Ja si teraz spomínam ako sme to mali, že v piatok môžu :haha: ako keby tomu pes rozumel. Aj tu bolo nepôjdu do spálne, potom tak pôjdu do spálne, ale nepôjdu na posteľ a teraz už som radšej ticho. :lol:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné