Alergia na psa

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Prosím vás pomožte mi... - Alergik a pes

Poslaťod karkulkooo » Štv 25.12.2008 22:44

Ahojte. Volam sa Marek a velmi by som chcel psika.... Ale moj ocino a sestra su alergicky na chlpy a preto ho nemozem mat.... Prosim vas pomozte mi... Mohol by som mat psika?? Ak ano tak ake plemeno aby to velmi nevadilo mojmu ocinovi a sestre.... :plac: :plac:
karkulkooo
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Prosím vás pomožte mi...

Poslaťod Slawin » Štv 25.12.2008 22:48

Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Prosím vás pomožte mi...

Poslaťod karkulkooo » Štv 25.12.2008 23:24

a nevies este o nejakom psikovi??
karkulkooo
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Prosím vás pomožte mi...

Poslaťod Slawin » Štv 25.12.2008 23:32

pobehaj si temy v plemenach a mozno nieco najdes este..toto bol len typ co ma ako prve napadlo :nwm:
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Prosím vás pomožte mi...

Poslaťod lusy » Štv 25.12.2008 23:40

a co pudlik???
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Prosím vás pomožte mi...

Poslaťod rastog » Štv 25.12.2008 23:43

no ja si skor myslim ze moses mat hociakeho psa ktoreho si vyberes. lebo vzdy sa mi len potvrdilo ze pobyt v alergennom prostredi alergiu zastavi. nieje to iba moj pripad kedy sa mi zastavila alergia, urcite aj tuj na fore sa najdu dalsi. skus google niekde som o tom cital aj clanok
Obrázok
rastog
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 320
Bydlisko: BA~ruzinov

Re: Prosím vás pomožte mi...

Poslaťod Slawin » Štv 25.12.2008 23:45

mne ked som bola mala diagnostikovali ze som alergicka na X veci amedzi tym bola aj srst psov :heh: :heh: :heh:
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Prosím vás pomožte mi...

Poslaťod karkulkooo » Štv 25.12.2008 23:47

dakujem vam za rady.... a myslite si ze by som mohal mat wstika alebo yorksira alebo papillona alebo cavaliera?? :smile:
karkulkooo
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Prosím vás pomožte mi...

Poslaťod karkulkooo » Štv 25.12.2008 23:47

Slawin píše:mne ked som bola mala diagnostikovali ze som alergicka na X veci amedzi tym bola aj srst psov :heh: :heh: :heh:


a teraz mas psika ?? :oo:
karkulkooo
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Prosím vás pomožte mi...

Poslaťod karkulkooo » Štv 25.12.2008 23:48

lusy píše:a co pudlik???


mozno :smile:
karkulkooo
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Prosím vás pomožte mi...

Poslaťod calwen » Štv 25.12.2008 23:49

Ano Slawin ma stena...no aj tak by som radsej na skusku dakomu postrazila psa aby ste videli ako otec na to bude/nebude reagovat...a asi by som aj vybrala z takych menej alergickych plemien
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Prosím vás pomožte mi...

Poslaťod karkulkooo » Pia 26.12.2008 0:00

calwen píše:Ano Slawin ma stena...no aj tak by som radsej na skusku dakomu postrazila psa aby ste videli ako otec na to bude/nebude reagovat...a asi by som aj vybrala z takych menej alergickych plemien


a sa uz otca pokusim prehovorit ako sa len bude dat.... mne sa paci cavalier -..je zlaty :smile:
karkulkooo
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Prosím vás pomožte mi...

Poslaťod Bibiana » Pia 26.12.2008 1:01

Niekde sme sa tu o alergiách a psoch tuším už bavili, skúsim pozrieť. A najlepšie bude keď to všetko prediskutuješ s rodičmi- sám aj tak nič nezmôžeš a nie je dobré konať bez ich dovolenia.
Čo sa týka toho, už som to párkrát písala, ja som alergik tiež, dokonca astmatický, ale tak skúšam potvrdiť tézy o terapii šokom :lol: Je pravda, že do môjho života od príchodu psa neodmysliteľne patrí kýchanie, žihľavka a mierne opuchy, no sú to veci, s ktorými jednoducho žijem. A keby som žiť nechcela mám plnú skrinku predpisov na tabletky, spreje, inhalátory a pod... Ale veď ani prach si neutieram každý deň ako by som mala a dokonca ani každý týždeň :hi: .
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Prosím vás pomožte mi... - Alergik a pes

Poslaťod karkulkooo » Pia 26.12.2008 1:51

samozrerjme ze to prediskutujem s rodicmy ... ale aj tak neverim ze by mi dovolili mat psika... ale skusim to.. yorksir nema srst ale vlasy :smile: a na vlasy nikto z rodiny nieje :lol: ale viac by som chcel cavaliera
karkulkooo
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Prosím vás pomožte mi... - Alergik a pes

Poslaťod skacenka » Pia 26.12.2008 2:05

Hlavne skús "spracovať" rodičov..Bez nich to asi nepôjde...Ale držím palce aby si mal aj ty doma svojho vysnívaného havkáča..Pokiaľ je ako argument len tá alergia tak s tým sa niečo robiť dá,určite...veď dnes je už toooľko plemien,že si vyberie snáď každý.. :dunco3:
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Ďalší

Späť na Ostatné