Psia sexualita

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 18.09.2007 13:27

drzim palce.
citala som aj nejake nazory na forach pre psie zaprahy, tak zase su dve skupiny. jeden je nazor na com nechovam, to kastrujem a druhy je ten, ze dvakrat do roka, ma 5 psov zavretych na jednom konci zahrady, 5 cubin na druhom konci a pri kazdom podozriom zvuku vybiehat na dvor s hadicou v ruke a susedov uplacat slivovicou, aby vydrzali to partyzdnove besnenie. :smile: je to tazke, ale verim, ze sa to zlepsi :cool:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Silwuska » Uto 18.09.2007 13:56

Tak tomu fakt hovorim ochota...ale keby sa tie suceny aspon rovnako haraly... :hmm: no tak ja pak popisem jak to dopadlo...jesenne haranie sa blizi a ja zhanam novu retaz :no:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 18.09.2007 14:02

Silwuska píše:Tak tomu fakt hovorim ochota...ale keby sa tie suceny aspon rovnako haraly... :hmm: no tak ja pak popisem jak to dopadlo...jesenne haranie sa blizi a ja zhanam novu retaz :no:


a čo keby si mu vybudovala koterec?? :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Silwuska » Uto 18.09.2007 14:21

Leni no ja by som rada...ale 2 metrovy zakop asi nezvladnem...beton tiez nevim zarabat...a zvarania sa bojim...takze mam sancu asi 1 ku 50 000 :heh:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 18.09.2007 14:23

Silwuska píše:Leni no ja by som rada...ale 2 metrovy zakop asi nezvladnem...beton tiez nevim zarabat...a zvarania sa bojim...takze mam sancu asi 1 ku 50 000 :heh:


no a keby ti niekto pomohol s tým?? :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Silwuska » Uto 18.09.2007 14:29

Svagor ma na haku, takto je furt v bare(nezeby tam chlastal, my bar vlastnime :no: ) no a moj ma dost fyzickej namahy aj bez kopania zakopov pre psaa...robi totiz narocnu fyzicku robotu... :ua:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 18.09.2007 14:36

Silwuska píše:Svagor ma na haku, takto je furt v bare(nezeby tam chlastal, my bar vlastnime :no: ) no a moj ma dost fyzickej namahy aj bez kopania zakopov pre psaa...robi totiz narocnu fyzicku robotu... :ua:


ja sa hlásim ako 1.dobrovolník pri pomoci :no: nazbieraj partiu a ide sa na to...
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Silwuska » Uto 18.09.2007 14:40

Len aby si mi potom nepadla do miesačky :haha:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 18.09.2007 14:48

Silwuska píše:Len aby si mi potom nepadla do miesačky :haha:



neboj zas taká krepá som neni :ha: zožeň si materiál a keď bude čas ideme na to :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Silwuska » Uto 18.09.2007 14:56

No ved ja som to myslela len z vlastnej skusenosti (raz mi tatko nakazal umyt miesacku a jak som sa pychla donutra som sa zahakla medzi tie lopaty a hotovo)
U nas je problemik aj v tom ze dvor je hooodne neudrzovany...teda cast tesne pri dome je ale tam sa voliera nezmesti...ved poznas take typy domov do L...no a tam dalej to je sama zihlava a velmi bujna vegetacia :oo: ...to je tak ked v dome neny poriadny chlap...no ale pointa bola ze ju teoreticky neny kde postavit...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 18.09.2007 15:04

a čo tak vykosiť a zničiť žihlavu??
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 18.09.2007 18:34

jesenne haranie sa blizi? to moj uz teraz chodi ako zmatozeny.. och joj.. :ach:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Silwuska » Str 19.09.2007 7:42

Moj este ne...este ma aj vnima vonku....ja to zistim tak ze cucha pri zemi a klopka pri tom zubami...vtedy viem ze ide do tuheho :no:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Ulfheiðr » Str 19.09.2007 11:52

ano, moj uz ma pomali osmirglovany cumak. a este pri tom taha a slinta. v podstate tiez nevnima, len hrubu silu :cool:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Silwuska » Str 19.09.2007 12:54

:heh: maly by sme im nejake nasadky na cumaky davat...aby si ich neodierali...macovi sa raz stalo ze isiel za stopou suky nejakej...samozrejme prilepeny k zemy...a vrazil do stlpika pri chodniku...takze vhodne by boli aj helmy... :jupi:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné