Koľkokrát a na ako dlho chodíte von ?

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Koľkokrát a na ako dlho chodíte von ?

Poslaťod Mima » Str 22.08.2007 12:54

Koľko času trávite so svojím havinom vonku? A ako často za deň s ním von chodíte?
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod Rika » Str 22.08.2007 12:56

Ráno o 6:00 na 30 minút, poobede pokiaľ nemám tréning, tak na 4 hod. a večer o 19:00 idem behať - 2 hodiny.
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod Bára » Str 22.08.2007 12:57

Hmm....možno ma tu zjazdíte, ale ráno s ním idem väčšinou :lol: len tak na 5 minút, aby vykonal, čo treba, poobede chodí zvyčajne brat a večer buď keď "vyrážem do ulíc", tak ho berem so sebou a to má viac než dosť alebo potom len tak ráno o jednej vybehnem v pyžame, stojím vo vchode a psík cik a uceká ku mne :lol: Chodím s ním buď 3 alebo 4 krát denne :no:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Mima » Str 22.08.2007 12:58

ja s ním chodím tiež ráno len tak, kým nespraví čo má...
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod Bára » Str 22.08.2007 13:04

Maruska píše:Myslim ze ta nema nikto preco zjazdit. Potrebu si psik vykonava, vonku je. To je hlavne. Pretoze su aj ludia, ktorych psiky uz takmer ani chodit nevedia co su stale doma zavrete, potrebu robia do zachodikov a panicky ich vlacia na rukach. Za to by som clovek zjazdila. :hmm:


No tak to už hej...potom je pes buď bojazlivý alebo agresívny... :ua: Ale zas som sa stretla aj s tým, že som dostala zdrb, lebo psa beriem von len na 5 minút..že by som sa s ním mala prechádzať ráno aspoň pol hodiny.. Ibaže ja na to čas nemám... :ach:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Maruska » Str 22.08.2007 13:10

Ja nemam rada ked niekto sudi druheho. Hlavne je ze psik je u teba stastny. Kazdy nech si pozera do vlastneho taniera. :ahoj:
Rada pomozem
Maruska
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 28
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Bára » Str 22.08.2007 13:14

Noo....presne tak by to malo byť..myslím, že môjmu psovi pohyb nechýba... Keď si nepobehá vonku, tak skáče doma...myslím, že je to jedno :smile:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Tibor88 » Str 22.08.2007 14:13

Raz denne ... okúpať
Tibor88
Nováčik
 
Príspevky: 45
Bydlisko: Na štadióne

Poslaťod Maruska » Str 22.08.2007 14:17

Raz denne okupat??? :stuch: nerozumiem :smile:
Rada pomozem
Maruska
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 28
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Tibor88 » Str 22.08.2007 14:24

Prejdem sa s ním a okúpem ho v rieke
Tibor88
Nováčik
 
Príspevky: 45
Bydlisko: Na štadióne

Poslaťod peťo » Str 22.08.2007 14:32

ja rano tak na 30 minut poobede tak hodina a vecer prechadzka 1 a pol
peťo
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 22.08.2007 14:36

ja som s ním teraz cez prázdniny vela vonku..ráno vstanem,najem sa a ideme sa prejsť k potoku kde sa okúpe..alebo ideme na bicykli..potom poobede ak nie je horko ideme..potom o pár hodín zase a tiež aj navečer..ale keď je horko chodíme len ráno a večer..ale on sa dostatočne vyblázni aj na dvore :ha:
a cez školu to bude horšie..ráno ho asi budem brávať na takých 15 minút vybehať pri bicykli a keď prídem zo školy tak pôjdeme na 2-3 hodinky iba :ua:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Bendy » Pia 24.08.2007 15:56

Maruska píše:Myslim ze ta nema nikto preco zjazdit. Potrebu si psik vykonava, vonku je. To je hlavne. Pretoze su aj ludia, ktorych psiky uz takmer ani chodit nevedia co su stale doma zavrete, potrebu robia do zachodikov a panicky ich vlacia na rukach. Za to by som clovek zjazdila. :hmm:

Alebo tu v Belgicku vsetci vozia psy v takych specialnych kocikoch pre psy a psiky len smutne pozeraju alebo su totalne agresivne, len co zbadaju psa. Moze to byt prakticke, aspon sa taky shi tzu neuspini a nikto mu nestupi na labku ale predsa, to je zivot, z domu do auta, z auta do kocika a spat, a cikat a kakat do macacieho zachoda :hmm: :plac:
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod semy » Sob 25.08.2007 10:56

ja chodim asi o tej 8 rano na hodku, hodku a pol vonku ( pustim ho z koterca a kym to upratam tak ta polhodka zbehne :ha: )

potom o tej tretej na hodinku a vecer od 19:00 do 22:00 ...
je jasne, ze zavisi aj od pocasia, od slnka ... a o jedol :hi:

niekedy je len tak na zahrade a niekedy ideme na vencenie do lesa
Prajem pekne prezity zvysok dna. :P
semy
Nováčik
 
Príspevky: 45

Poslaťod petka_akim » Pon 27.08.2007 8:09

ja s mojim akimom : rano vstanem najem sa a idem s nim na taku pol hodku az hodku poobede ideme k potoku (cez najvecsie teplo) tam sme take dve hodky a potom zase cesta domov pol hodka a vecer ako kedy.... vecsinou idem s kamoskami a oni sa ho boja ( ale ak ide so mnou tak doma zaspi na schodoch :D)
Pes je váš priateľ, rád vás vidí, niet na ňom chýb, je samý klad, neklame ani nezávidí, môže vám slúžiť za príklad.
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Ďalší

Späť na Ostatné