Čo vám vyparatil váš hafan?

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod Daida » Uto 12.01.2010 21:50

tak, leo sa snazi. Najnovsie roztrhal moju tazko vydobi/y tu knihu 101 psich trikov :ua: /otec okomentoval slovami: " aspon vidis, co si mysli o tvojom vycviku :lol: ". Inak, aj on sa zamiloval do mobilu, rovnako aj do dialkoveho ovladaca radia a fotaku. Tiez niekolko(chvalabohu starsich kusov) tenisiek a oblecenia.
Myslim, ze je to v ramci normy. Samo- oducame od tychto jeho napadov(a knizky mi je ozaj luto :plac: ), ale je to len stena, menia sa mu zuby, podla mna je to prirodzene a kazdy majitel by mal cakat, ze sa taketo "nehody" obcas stanu :smile:
Obrázok
Daida
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 300
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod tera » Sob 16.01.2010 22:28

takze poporiadku:
najprv asi vsetky papuce volne polozene
par obojko a voditok
kabel od vrtacky (nastastie nebola v elektrike)
mamina kabelka
sestrine rifle, moje tricka
kopa hraciek
par utekov susedom (neodvolatelne, mal 3 mesiace a susedia mali hlucheho psa, na ktorom si Tob vykonaval.....)
naposledy zlizany krem z polovice kolaca
prelezenie zvonku cez celu pivnivu az k dveram vnutri (zaskrabkal si aby sme ho pustili dovnutra)
zjedenie polovice fornetov rovno z plechu
dostal sa do rodicovsekj spalne a poskakal celu postel
pravidelne, ked sa dostane dovnutra si lahne na postel tak, ze sa tam neda pohnut (ma 7 kg :oo: )
a najvacsi uspech bol moj strojcek na zuby tzv." žabka" na noc, ktoru som jediny krat v zivote nechala na nocnom stoliku bez krabicky!!!!! (cena asi tak 2000 Sk, ale uz neviem presne)

:aaa: no ale aj tak ho vsetci mame mooooc radi
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod tera » Sob 16.01.2010 22:37

Baarbora píše:Takto sa u nas hlasia jezkovia( neviem, co tym sprostym tvorom je,ale spravili si z nasej zahrady korzo), Hugo lezi pri nich a vystekava hystericky kym niekto nepride, potom sa ich prestane bat a zacne ich nosit po zahrade v tlame, vacsinou to konci nahanackou "dajsemježka". milujem, ked to spravi v noci o tretej.


pozname velmi dobre, obcas aj 2x za noc
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod denyho slniecko » Sob 16.01.2010 23:38

aaaaaach jaj keby som mala menovat co mi deny stihol vyparatit za 3 roky co ho mam tak t ubudem do rana ale aspon nieco.no zije vonku. ked som ho doniesla nemali sme klietku ani nic a plot bol v hroznom stave takze jedina moznost bola priviazat ho o stlp za voditko. isli sme spat a zrazu nieco skrabalo na okno (okna mame dost nizko) ja som sa bala ze co to je som odtiahla zaluzie a kukam taky deny s polovicou voditka na krku a s psim pohladom. vyjdem von a voditko ani neviem kde bolo. z 5 metroveho voditka spravil 2 metrove. netusim kde sa tie 3 metre podiali :nwm: asi ma zalubu v zrani snurok lebo minuli rok rozkusal snurku na sankach.
no dalsie to bolo asi pred 2 rokmi. zima akurat obdobie harania a v noci idem vonku ze mu dam dobru noc bo som nebola vonku a kukam deny nikde. kricim na neho kricim ale nic. som sa presla po dvore a co nevidim. pletivo (zcela nove) trochu rozkusane a trochu podhrabane. no vedela som ze sa isiel parit :lol: no nechali sme mu otvorenu branku zo zahrady ze ked sa vrati a do diery sme dali kamene. na druhy den rano som cakala pri branke no deny nikde. vedela som ze je na polnej ceste no nevedela kedy sa mu raci prist domov. uz 3 dni bol prec ja som myslela ze ho strelil dajaky polovnik. uz v beznadeji som sa len tak isla prejst na normalnu cestu a sa rozpravali taki ujkovia neviem presneo com ale o dacom ze nasiel jeden pri svojej biglici takeho zlteho bastarda (Denyho) som vedela ze zije. som utekala domov pridem tak a kukam deny pri svojej miske a caka na zradlo. musel byt riadne hladny 3 dni nezral. joj som bola taka happy
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod Monca » Pon 18.01.2010 21:24

jééžiš :D tak..zubom mojej Essie, sa nevyhli moje nové topánky...ale aj tak sa mi nepáčili, takže.. :lol: dáko mi to nevadilo...taktiež sme ju prichitili ako sa chystá rozkusať nám kábel od netu(ten sa jej stále páčil, mala nanho viac násobné útoky)... ked niečo zostalo na zemi v kupeli (špongia na jej misky..) už to bolo na 1000 kuskov :D taktiež stačilo na zemi nechat vreckovku..hm....ked bola mala, učili sme ju cikať na tu psiu plienku...aj z tej si časom urobiôla hračku :haha: bolo to hrozzzzneeee..poštana plienka kam sa clovek pozrie.......noooo a tiež uý máme nie bohvieaké rohy skrín...a aj pár ponožiek nám vylepšila- vetracími otvormi... :lol:
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod Matica » Uto 09.02.2010 11:56

No dnes trubiroh vyparatil to, že zožral svokrovi jeho obľúbenú vychádzkovú obuv, ktorú zbožňuje - jeho jediné kanady. Mňa trafí, už to vôbec nerobila, nekradla veci a zrazu zoberie si tie najdrahšie pred dverami, stále sú tam šľapky, také penové, ktoré načala keď bola šteňa ale nieeeee, prečo neskúsiť pravú hovädziu useň. :pac:
Per Aspera Ad Astra
Matica
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 428
Bydlisko: Prešov

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod Dastuch » Štv 11.02.2010 18:52

u nas je to klasika....topanky a papuce..botnik,mobil,stena obhryzana,okuliare,penazenka,toaletak,vreckovky a utierky..knihy(studoval bio),casopisy a tak...ale vsetko sme mu odpustili :smile:
Dastuch
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 733
Bydlisko: Košice/Tornaľa

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod zuzka:) » Štv 11.02.2010 19:02

deny ešte dávnejšie, keď bol sám doma, tak nejak sa mu podarilo zhodiť botník, ale len tak do polovice, lebo on je tak na tesno medzi dverami a skrinkou. prišla mamka domov, otvára dvere a nejak sa nedalo... už videla cez malú medzierku denyho noštek, ale stále to nešlo, tak tlačí tlačí, niečo praská, deny nechápe, mamka ešte viac... potom keď tam bola trošku väčšia medzera, tak ani nevie ako cez ňu prešla :lol: od vtedy máme v dverách dieru :lol: (akože môj pes tak ja mám kúpiť nové, tak neviem neviem či niekedy budú :angel: )
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod border » Štv 18.02.2010 20:14

zuzka : :haha: :haha: :haha:
Obrázok
border
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 295
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod Evika » Štv 18.02.2010 20:39

zuzka:) to co za avatar mas? :lol: Take labky som este nevidela :heh:
Evika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod zuzka:) » Štv 18.02.2010 20:52

Offtopic: to on inak zvykne ležať s jednou tak ohnutou, ale si tak ľahal ku mne a sa mu nejak ohli obidve :heh: to akože srdiečko ukazuje :no:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod Evika » Štv 18.02.2010 21:42

Zlatucky je :smile: Aj nasa ma labku tak pokrcenu, ale vzdy len jednu, a to jej ju hned musim z lasky obchytat a pomackat :lol:
Evika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod Kikz » Štv 18.02.2010 21:44

Offtopic: :oo: Panecku ja az som sa zlakla ze aky pokrceny psik :lol:
Moja stredoazijatka si tam vedela dat labky ale pod seba, vypadala ako nejaky vankus :pac:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod zuzka:) » Štv 18.02.2010 21:50

Offtopic: aj on má niekedy pod sebou a to sa mu smejú, že leží jak králik :heh:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod Evika » Štv 18.02.2010 21:50

:lol: To aj ja niekedy prilepim az nos na Cathynu, ze jak to ma tie labky poprepletane a povykrucane, a hladam odkial jej vlastne vyrastaju. A este ked si tak lahne, ze jej jedna noha normalne chyba :heh:
Evika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné