Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

Re: SOŠ - Kynológia

Štv 28.08.2014 13:12

Ľudia mám dilemu , je to síce skoro ale ja netuším na akú ísť školu :ua: takže ani neviem ktoré predmety sa mám hlavne učiť a milujem zvieratá celkovo tak som rozmýšľala nad veterinou ale chcem sa spýtať vy čo s tým máte skúsenosti, viete mi povedať že :D či ste si na patológiu zvykli? Lebo úprimne neviem či by som to zvládla ale možno by som si na to zvykla :lol: čo si o tom myslíte? A myslíte že je lepšia veterina v KE alebo v NR? :smile:

Re: SOŠ - Kynológia

Pon 15.09.2014 22:24

Neviem kam to hodiť, tak skúsim sem- nemáte náhodou zo školy terminológiu v nemeckom jazyku? Také pojmy ako zadný doprovod, bočný doprovod, hladké zadržanie... Mám taký zoznam akurát, že jazdecké termíny a v angličtine a zháňam teraz toto. Ak máte tip kde to nájsť, alebo čosi podobné máte, tak to pomôže. Dík :smile:

Re: SOŠ - Kynológia

Štv 18.01.2018 9:55

keď už ste v inej téme nadhodili to štúdium kynológie, je tu niekto, kto má osobnú skúsenosť so školou v Pruskom, čo to vyštudoval, aké má teraz uplatnenie, aká je úroveň školy ?

Re: SOŠ - Kynológia

Pon 04.01.2021 22:14

Dobrý večer chcel by som sa opýtať či si musím kúpiť psa alebo ho tam dostanem lebo by som chcel ísť na kynologickú strednú školu ale chcem vedieť či si mám kúpiť psa alebo ho tam dostanem teda že či si ho musím zháňat. A taktiež sa chcem spýtať že ak tam psa dostanem tak že aké sú na výber plemena. Ak nie tak ja si nájdem nejakého psíka a chcel by som ešte sa opýtať že akého psa by ste mi odporučili keby že sa chcem pridať ku polícii. Už vopred vďaka za odpoveď. :fizel: :nwm: :smile:

Re: SOŠ - Kynológia

Uto 05.01.2021 17:19

K tej policii - vzhladom k tomu, ze si zaciatocnik, je to asi uplne jedno, na akom psovi sa budes ucit... ten prvy pes, pokial nebudes mat uplne super truper naj top vedenie (coz na svk tazko) a kvalitneho psa, co vykryje tvoje nedostatky :lol:, tak sanca na uplatnenie toho psa je priam nulova. A hlavne, ono asi dost vody pretecie, kym sa ti podari dostat k psovodom, takze ten psik uz bude aj dochodca...
Ci treba na skolu psa - to sa obrat priamo na skolu, aj keby tu niekto koncil, tak kazdy rok sa mozu podmienky menit :nwm:
Odoslať odpoveď