SOŠ - Kynológia

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod SabLux » Pon 21.10.2013 20:11

Ahojky mám otázku či zo SOŠ -kynologia (Purksé) sa dá isť na VŠ -veterina či sa mi to nejak ta kynológia pre tým oplatí či nejsť rovno a priamo na veterinu. Kujem za odpoveď :jop: :lol:
SabLux
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Bydlisko: Ruzinou -BA

Re: Kynologická škola

Poslaťod Amarice Kaguya » Uto 22.10.2013 18:44

Stano69 píše:Teraz mi prišiel list že som na kynológiu do Ivanky pri Dunaji prijatý :lol: Dúfám že mi príde aj to isté s veterinou v Nitre... :angel:

Gratulujem :smile: :smile:
Amarice Kaguya
Okoloidúci
 
Príspevky: 10

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod AgiKokre » Str 23.10.2013 9:37

SabLux píše:Ahojky mám otázku či zo SOŠ -kynologia (Purksé) sa dá isť na VŠ -veterina či sa mi to nejak ta kynológia pre tým oplatí či nejsť rovno a priamo na veterinu. Kujem za odpoveď :jop: :lol:


urcite radsej hned na veterinu :no:
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod Vikiki22 » Str 23.10.2013 9:47

SabLux, tiež doporučujem radšej na veterinu. Budeš to mať potom na VŠ veterine ľahšie. :smile:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod SabLux » Str 23.10.2013 13:44

Oki Vikiki dakujem ale aj tak mam na to este dost casu tak uvidim :smile:
SabLux
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Bydlisko: Ruzinou -BA

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod simba606 » Uto 29.10.2013 21:04

dnešné správy 29.10 o 19 00 41. minuta :no:
http://tvnoviny.sk/video/videospravy/televizne-noviny/
Moja stredná škola ... sos veterinarna v Barci
]Je to váš priateľ, partner, ochranca, váš pes. Vy ste jeho život, jeho láska, jeho pán. bude patriť vám, bude vám verný a spoľahlivo vám bude slúžiť do posledného úderu srdca. Vašou úlohou je byť hodný jeho oddanosti.
simba606
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 128
Bydlisko: Prešov/Pezinok

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod Vikiki22 » Uto 29.10.2013 21:51

Offtopic: Pozrela by som si to, ale - kua, pri 5. reklame ma to silno omrzelo! Do :censored: aj s reklamami! :hmm:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod AgiKokre » Str 30.10.2013 13:58

simba606 píše:dnešné správy 29.10 o 19 00 41. minuta :no:
http://tvnoviny.sk/video/videospravy/televizne-noviny/
Moja stredná škola ... sos veterinarna v Barci


chalan so psom na konci :oo: ten kotrmelec :oo: :jop: :no:
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod Mac Gie » Pia 01.11.2013 16:05

pamätám si ako ten pes nemal úplnú ani základnú poslušnosť, som na Peťa hrdá :lol:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod Bellss » Pia 01.11.2013 22:20

michala888 píše:
simba606 píše:dnešné správy 29.10 o 19 00 41. minuta :no:
http://tvnoviny.sk/video/videospravy/televizne-noviny/
Moja stredná škola ... sos veterinarna v Barci


Mali by skôr ukazovať ako to na škole SKUTOČNE chodí a nie takéto klamlivé ukážky dávať :smile:
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod simba606 » Sob 02.11.2013 17:01

Bellss píše:
michala888 píše:
simba606 píše:dnešné správy 29.10 o 19 00 41. minuta :no:
http://tvnoviny.sk/video/videospravy/televizne-noviny/
Moja stredná škola ... sos veterinarna v Barci


Mali by skôr ukazovať ako to na škole SKUTOČNE chodí a nie takéto klamlivé ukážky dávať :smile:


Offtopic: To by si musela mať tú školu absolvovanú aby si vedela ako to skutočne chodí ... ja tam fakt nič klamlivé nevidím :nwm: :no:
]Je to váš priateľ, partner, ochranca, váš pes. Vy ste jeho život, jeho láska, jeho pán. bude patriť vám, bude vám verný a spoľahlivo vám bude slúžiť do posledného úderu srdca. Vašou úlohou je byť hodný jeho oddanosti.
simba606
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 128
Bydlisko: Prešov/Pezinok

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod Mac Gie » Sob 02.11.2013 20:24

Offtopic: v podstate ani ja lebo tento deň bol naozaj vždy taký, už to že neukazujú iné dni neznamená, že klamú :no:
inak boli veci, ktoré sa mi tam fakt nepáčili ale nikdy by som ju nemenila za žiadnu inú :nie: :hi:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod Bellss » Sob 02.11.2013 20:46

Stačí mi zviera a vidieť tie podmienky z tej školy.. Preto hovorím, že by nemali zavádzať a prezentovať že majú v škole psy.. Možno teraz sa tam majú nové borderky a poníky okej..Ale doteraz sa tak jeden pes nemal..
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod NikoletaRosinova » Pia 07.02.2014 17:57

Dobrý deň chcela by som sa spýtať ktorú strednú školu by ste odporúčali najviac. Dáka škola ktorá už deď sa volá kynológia tak nech sa tá prax aj od toho dovíja a podobne. Ďakujem za radu
NikoletaRosinova
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod horonka » Sob 29.03.2014 11:30

Ja chodím do Ivanky na kynológiu už som v štvrtáku, a musím povedať že je to tam fajn, sú tam dobý učitelia. Ale kynológia v Ivanke nieje čisto iba kynológia ale je to agropodnikanie. Kynológia je iba zameranie odboru agropodnikanie. Ale osobne som rada že som nešla na inu školu. :)
horonka
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné