SOŠ - Kynológia

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod AgiKokre » Sob 22.09.2012 12:07

hodnotenie kynologie v ivanke pri dunaji :au: :censored: :nie: :vykricnik: :kak: :au: :hmm: nemá to nič spoločné zo psami, nikto tam nič o psoch nevie a je to čisto agropodnikanie a nie kynologia :ua: :hmm:
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod Miška a Foxľe » Ned 23.09.2012 18:33

takže neodporúčaš ? :ua:
..Pes je to čo potrebujem :)
http://polovnikovsen.wix.com/foxs
Miška a Foxľe
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 410
Bydlisko: Trnava

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod AgiKokre » Štv 27.09.2012 19:37

tak ja určite nie .... :hmm: :ua: :censored: ale možno treba vyskúšat alebo sa tam íst pozret len never všetkému čo povedia
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod 1moni51 » Ned 25.11.2012 16:21

ja si neviem vybrať škou hlavne kvôli psííkovi lebo ho nemam kde nechať v resektíve nemáá sa o nho kto postarat ,...ak vie niečo niekto o tejto škole dajte vediet
1moni51
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod AgiKokre » Ned 02.12.2012 16:30

hlavne sa nespoliehaj na to že tam budeš mat psa psov možu mat až tretiaci
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod Vik...* » Ned 13.01.2013 20:26

Ahojte chcela by som sa spýtať či mi neviete poradiť nejakú dobrú sš s dobrým odborom kynológia ... psi sú moj veľký koníček a venujem sa im už od malička od malička mi všetci hovorili že mám cit pre psov tak som sa im začala vnovať mám 1 ročného psíka volá sa Jerry a je to plemeno shi-tzu v novembri mal rok .. je moj oblúbenec s našich 5 psíkov jedného má moja babka .. máme 2 shi-tzu 1 labradora 1 jazečík a jedého malého volá sa Mia no máme ju len pár dní a neviem preesne aké je to plemeno .. prosím vás ak by ste mi vedeli poradiť nejakú dobrú školu najlepšie z hlavným odborom kynológia :) :) :) .. chcela som vyskúšať školu v Pruskom ale podľa toho čo som čítala sa mi to akosi nezdá ževraj si tam nemžem ani zviera priniesť ? ... newiem ako to tam je ak by ste mi vedeli poradiť prosím vás napíšte :)
:ahoj: :ahoj: :ahoj: :jop:
Vik...*
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod Vikiki22 » Pon 14.01.2013 20:09

Veľa toho na výber nemáš. Prečítaj si celú tému a dozvieš sa, kde sú také školy. :no:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Stredná škola Agropodnikanie - Kynológia

Poslaťod Mary146 » Str 23.01.2013 19:55

Dobrý deň,

mám tu otázku pre niekoho kto študuje, učí alebo vie zodpovedať moju otázku o odbore Agropodnikanie - kynológia. Chcem sa spýtať na základné otázky pre prijatie. Napr. aký pes tam môže ísť. Pes/fena, šteňa/mladý/dospelý... Ešte jedna otázka. Kedy sa berie pes do školy. Viem, že to nie je každý deň ale či sa začína napr. od 3. ročníka alebo ako to funguje.
Mary146
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod meraja » Pia 25.01.2013 13:39

Pre prijatie psa alebo študenta na študium?
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Stredná škola Agropodnikanie - Kynológia

Poslaťod stano269 » Pia 25.01.2013 23:14

Mary146 píše:Dobrý deň,

mám tu otázku pre niekoho kto študuje, učí alebo vie zodpovedať moju otázku o odbore Agropodnikanie - kynológia. Chcem sa spýtať na základné otázky pre prijatie. Napr. aký pes tam môže ísť. Pes/fena, šteňa/mladý/dospelý... Ešte jedna otázka. Kedy sa berie pes do školy. Viem, že to nie je každý deň ale či sa začína napr. od 3. ročníka alebo ako to funguje.


na veterinárnej v Nitre je tiež odbor Agropodnikanie-kynológia a psy do školy s amôžu brať od prvého ročníka..
stano269
Big Dog
 
Príspevky: 1241

Stresná škola - agropodnikanie - kynológia

Poslaťod paulina.stankova » Ned 03.02.2013 10:37

Ahojte,
idete niekto od septembra do Nitry na strednú školu do odboru agropodnikanie - kynológia??? :jop: :jop: :jop:
Alebo ak niekto chodíte, mohli by ste mi prosím povedať niekto že aké to tam je?
paulina.stankova
Nováčik
 
Príspevky: 45

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod Miška a Foxľe » Pia 08.02.2013 15:32

áááágrh :lol: žeby som to ešte raz skúsila? a dala si tam prihlášku? no uvidím ááále budem mať vtedy akurátne malé štene takže uvidíme :no:
..Pes je to čo potrebujem :)
http://polovnikovsen.wix.com/foxs
Miška a Foxľe
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 410
Bydlisko: Trnava

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod lukas12359 » Sob 02.03.2013 14:35

Dobrý deň,
takže v Pruskom študujem odbor Agropodnikanie - Kynológia...psa si tam môžete zobrať od prváku, pokiaľ by ste chceli byť ubytovaný na internáte psa tam môžete mať v koterci priamo v areáli školy je to asi 100 metrov od intráku a vôbec od budov školy, je úplne jedno akého psa si tam vezmete, cvičí sa počas odbornej praxe ktorá je v prváku raz za dva týždne a v druháku raz do týždňa...psa si tam brávaš na prax teda pokiaľ nechcete sedieť v učebni a dívať sa na nejaké sprosté filmy o kravách a pod. cvičí sa tam v podstate celú prax...je tam zakázané vykonávať cviky obrany a vôbec máme zakázané vykonávať cviky ktoré vyvolávajú agresiu u psov s bezpečnostného hľadiska ale tak zakázané ovocie... :lol: Zas nie aby to vyznelo že tam psov nadmieru dráždime alebo čo ale tak revír a nejaké to zadržanie nezaškodí...
S výberom školy som maximálne spokojný...s odborných predmetov je tam organizácia a legislatíva v kynológií, plemená psov, chov psov a pod. s agro-podnikania sa tam toho berie veľmi málo a aj to úspešne ignorujeme takže... :jazyk:
Najlepšie je začínať zo šteňaťom samozrejme ale starší pes nie je prekážkou radi vám poradíme a pomôžeme i my...študenti vyšších ročníkov...nemusíte sa báť a školu vrelo doporučujem...
Čo sa týka kritiky...prax sme mali od prváku, od prváku som si tam brával psa a odprváku som sním počas praxe cvičil!
V druháku je prax intenzívnejšia ale tiež to musíte chápať je tam jeden profesor ktorý vedie aj prax aj teóriu ohľadom odborných predmetov. Čo sa týka výživy v prváku je to také všelijaké ale profesorka má na to kvalifikáciu...
lukas12359
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod Binexi » Uto 05.03.2013 21:24

ahojte ja studujem uz 2 rok kynologiu v Trnave a som celkom spokojna okrem praxe :jupi:
Binexi
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: SOŠ - Kynológia

Poslaťod simaa » Štv 21.03.2013 21:34

Ahojte :ahoj:
Ja idem asi tiaž na Kynolo. v Nitre chcem tam ísť s dvomi kamarátkami (ak nás zoberú) A ako tam je ? ja som plánoval další prírastok ale kto vie ťažká škola ? a môžu sa tam brať aj psy ? Ja som nechcela dalšieho psa zato že ho nebudem stíhať pri škole tak čo vy stíhate ?
mám toľko otáázok :angel:
simaa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 784
Bydlisko: Slovensko,Nitra

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné