Aký pán, taký pes - je to naozaj tak?

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod Margita » Štv 22.12.2011 8:15

Jolana píše:Lienka aj mne povedala, že si iného psa pri mne nevie predstaviť. Ale my sa tak trochu aj podobáme. Máme nabúrané držky. :haha:

:oo: takze ona to hovori kazdemu????no dobre ,to si s nou vydiskutujem este :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod Astra.Malinois » Štv 22.12.2011 12:28

Ťažko to zovšeobecniť, ale v niečom si s Astrou určite som podobná :lol:
Ja som lenivá a Astra to prebrala tiež, keď je vnútri tak vylihuje na sedačke pozerá na mňa egoistickým pohľadom že tá sedačka je moja :lol: čo sa tak pozeráš? A tvári sa ako majster sveta, čo mne až tak ďaleké tiež nie je.
Je ostrá vonku sa nebojí skočiť do niakeho malého otravného JRT ktorý jej lezie nervy aj keď sa prirodzene konfliktom vyhýbame, nenechá si skákať po hlave a je nebojácna. Je proste priebojná ako ja :lol: S ľuďmi si rozumie a nieje k ním agresívna, ale nevyžaduje si veľkú pozornosť od cudzích ľudí a je závislá na svorke. Ako ja na okruhu mojich známych a rodine :lol: Je inteligentná (ale či som aj ja to tvrdiť nemôžem lebo to neviem :lol: ) A jedna moja kamarátka povedala že sa podobáme, ale v akom stave bola to nevieme :haha:
Pes má krásu bez ješitnosti, silu bez krutosti a ludské cnosti bez ludských nectností.
Astra.Malinois
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 209
Bydlisko: BA-okolie

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod Jolana » Štv 22.12.2011 20:50

Margita, ako každému? Mne a tebe a to máme úplne iných psov. Vybavíme si to s ňou spolu! :au:
Jolana
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 747
Bydlisko: Bratislava

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod Nanda » Štv 22.12.2011 21:56

Ja a Miky sme nerozlučný. :smile: Beháme spolu všade. Máme radi :
- vodu
- naháňačku a schovávačku
- prechádzky
- sánkovanie
- vždy prídeme špinavý
- nemáme radi malých uškriekaných psov ( ako ktorých )
- túlavé mačky
To by bolo asi všetko :ahoj:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod hisham » Uto 29.01.2013 18:18

Oživujem starú tému :smile: Náš Randy má dvoch pánov (mňa a frajera) a obaja s ním máme spoločné toto:
- sme kľuďasi
- k cudzím sme odmeranejší, ale nikdy nie drzí či agresívni
- máme radi, keď nás škrabkajú (to platí hlavne pre mňa a psa :ha: )
- nepotrebujeme pevný režim, fungujeme, ako príde
- máme radi spoločnosť najbližších

Inak je Randy vo všetkom lepší od nás ľudí :smile:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod katkariinka » Uto 29.01.2013 18:39

mila tema. My sme minule s manzelom zhodnotili, ze:
starsia Lisa je ako on - flegmoska, ale ked ju niekto naserie, tak je zle.
mladsia Tasha zas ako ja - maly stresacik, co neobsedi na jednom mieste, ale rad sa prituli. :heh:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod Margita » Uto 29.01.2013 19:00

u na smal jeden panko hrubosrsteho jazvecika ,pan bol chudy vysoky a mal bradu vo farbe srsti toho psa :lol: onisa teda podobali aj vzhladom
co som si ja vsimla,tak vzhladom sa nepodobame a povahou?no ani to moc nie :lol: ja som skor pokojna a flegmaticka a psy su terieri,cize dost daleko od flegmatika.ale dobre sa doplname,ja ich krotim a oni ma trosku tak hrrr hrrr neviem to slovom opisat :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod hruska » Uto 29.01.2013 22:29

u nas to tak nastatie je iba v par malickostiach, ale sme spolu ani nie tri roky, mozno sa mi casom zacne podobat. Co by ma celkom stvalo, mne to psisko vyhovuje take, ake je :pusa: a urcite by som nechcela psisko ako ja :lol:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod Lucy » Uto 29.01.2013 22:49

s Wendou mam podobne tie best of vlasnosti, ako cholerickost, neopodstatnene pindanie, a ticha nenavist k vsetkym cudzim (ja ludom ona ludom aj psom) :lol:

ale ja som celkom rada,ze sme si taketo podobne,lebo zvysne dva tvory s ktorymi nemam spolocne hadam nic, mi az tak nesadli, resp. nase spolunazivanie nie je take idylicke

vyzorovo sa nepodobam dufam na nikoho, kedze Wendy ma predkus, Josa postavu jak vypalnik (mala hlava,ziaden krk a vela tela) a Donna ..no kto videl vie, tam tazko nejaky komentar
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 830
Bydlisko: BA/BB

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod hruska » Uto 29.01.2013 22:53

Tak co sa tyka vyzoru, chcela by som byt kocka jak Foxica :lol:

Ale navstevy neznasame obe :lol:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod Margita » Uto 29.01.2013 23:01

ja sa vyzorom na moje psy nechcem podobat,ako by som uz len vyzerala s bradou :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod hruska » Uto 29.01.2013 23:04

tak jasne, taka chlpata by som ani ja byt nechcela :heh:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod krista » Sob 02.02.2013 0:27

Ja som minule skonštatovala,aký je ten môj pes introvert,nemá rád cudzích,nerád chodí ďaleko od domu (myslím výlety kde sa aj spí :heh: ) ,nikde inde sa nevie uvolniť ako doma,návštevy neznáša (príde k nám raz za čas niekto,on si sadne predomňa a silno sa pozerá ... to znamená v jeho reči "pošli ho von z bytu" a keď dotyčný odíde ,pokračuje život :heh: )
a môj chlap na to : čo sa divíš,si presne taká istá :oo: a fakt.... a takto silno som si to ešte nikdy neuvedomila....
....ja si mám pred koho sadnúť keď príde hosť... :plac:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod pigie » Sob 02.02.2013 8:24

Hmm, zato ja a pes sme presny opak. On miluje vsetkych ludi - ja sa im radsej oblukom vyhybam. Navstevy miluje, ja ako ktore :heh: On je flegmatik, ja som hysterka. Ale tak, cely zivot predtym so mnou drzal krok, co na nom milujem, teraz sme ho spolocne spomalili. Jo a tiez zobreme o veci len nenapadne a ked nas na to upozornia, ze sa to nepatri, tak sa urazime :haha: Vlastne, to urazanie - v tom sa velmi podobame, staci malickost a je vymalovane :prd:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: AKÝ PÁN, TAKÝ PES?Je to naozaj tak?

Poslaťod Patuska » Sob 02.02.2013 10:33

Moja jorkširka sa úplne podala na moju mamu.. :pac: :heh: panička, vadí jej každá špinka, blato, mláčka a keď je špinavá obtre sa o susedovu rohožku aby nezašpinila tú svoju.. :heh:
Za to moje hovado mám pocit že sa preteká somnou "kto tam bude prvý alebo kto bude väčší hrdina" :heh:
"There are all sorts of cute puppy dogs, but it doesn't stop people from going out and buying Dobermans." -Angus Young
Patuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 352
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné