Prirodzené značkovanie, zdvihnutie labky pri čúraní u psa

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Značkovanie, zdvíhanie labky pri čúraní

Poslaťod Respo » Sob 09.03.2013 20:27

Môj NO začal značkovať keď mal cca 7 mesiacov.. ale iba vonku.. tam musí označkovať úplne všetko.. ale na záhrade som ho videl značkovať iba 1 x ... vždy sa rozčapí a čurá ako šteňa... neviete čím to môže byť? :lol:
Obrázok
Respo
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 179
Bydlisko: Púchov

Re: Značkovanie, zdvíhanie labky pri čúraní

Poslaťod harexkal » Str 13.03.2013 8:15

tak moj ma cez 5 mesiacov a uz davkuje a znackuje {ale nedviha} dufam ze coskoro zacne uz je to smiesne ako cura :pac:

jurm píše:je to asi specifice u kazdeho psa ... Marduk mi zacal dvihat uz v 6 mesiacoch, Agar nedviha do dnes a ma rok aj dva mesiace ... nedviha ale uz davkuje :lol: , nepusta vsetko naraz ako stena ...
Staff/pitt krizenec Tyson 4,5 mesciaca sikula je to :}
harexkal
Snoopy
 
Príspevky: 103
Bydlisko: Nitra-DOlne Obdokovce

Re: Značkovanie, zdvíhanie labky pri čúraní

Poslaťod lenli » Str 13.03.2013 14:51

:lol: my uz znackujeme o stosest. Zacalo to tak pred dvoma tyzdnami (takze cca v 9 mesiacoch) tak, ze ku koncu prechadzky zdvihol nohu a cvrkol a teraz uz cupne len ked cika na zahrade, vonku uz nie. Akurat, ze sa nejako so zdvihnutou nohou nevie trafit a vzdy si ocura predne :pac: - dufam, ze triafat sa este tiez nauci :ach:
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Značkovanie, zdvíhanie labky pri čúraní

Poslaťod MAGNUS » Str 08.05.2013 5:45

Prispejem trochu aj ja. Moj krizenec znackuje a dviha nohu ostosest. Irsky seter cika cely zivot ako baba, len obcas zdvihne nohu. Dobos ma 11 mesiacov a stale cika ako fenka a neznackuje. A co je este zvlastnejsie, ked ideme na vychadzku, mimo zahrady neurobi ani malu ani velku potrebu. Aj mi to vyhovuje, ze to nemusim nikde na ulici po nom zbierat (na zahrade zoberiem lopatu a hrable a je to), ale s tymto som sa este nestretla. Vidim na nom, ze sa mu da, je nervozny, ale neurobi to. Pocka kym neprideme domov a prva jeho vec je ohnut sa a vykonat svoju potrebu. Je to neprakticke v tom, ze musime kolkokrat zrusit vycvik na ulici a ist domov, pretoze pes je nekludny a nedokaze sa sustredit. :ua:
Človek si nevyberá psa, ale pes si vyberá človeka.
MAGNUS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Suchá nad Parnou

Predchádzajúci

Späť na Ostatné