Prirodzené značkovanie, zdvihnutie labky pri čúraní u psa

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: znackuju suky?

Poslaťod lusy » Pon 10.03.2008 12:26

jj znackuju aj sucky. my sa vzdy smejeme ked je na cvicaku s nami fenka bradaca velkeho. a chodi za mojim a preznackovava ho. a ze raz sa im stalo, ze ta pani vencila a oproti siel pan a krici, ze mam harajuce fenky chytte si toho psa. on si totiz vsimol ako zdvihala nohu.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: znackuju suky?

Poslaťod Ivanka.P » Pon 10.03.2008 14:15

moja tiež značkuje a začala to robiť pri háraní a odvtedy stále na prechádzkach /doma na dvore nie/ :smile:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: znackuju suky?

Poslaťod Sana » Pon 10.03.2008 14:51

no teda

mne to prislo najskor sympatitcke, ale kedze ona je dost hyperaktivna a pri cikani, ci znackovani , chodi a nucha tak som nevedela ci je to jej pojasenostou,(nic nerobi v klude) alebo ani necity, ze jej este kvapka moc ked ide. Tak raz neviem ci to znackuje, ale nohu nezdviha...
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: znackuju suky?

Poslaťod Ivanka.P » Pon 10.03.2008 14:55

Ja som videla dva typy ako feny značkujú
1/ moja si pričupne, dvihne nohu a cvrkne. Jasné je to iné ako psi, tí to značkujú čím vyššie, tým lepšie
2/ alebo častejšie cvrkajú a to tak, že si čupnú a prejdú tak aj 1-2 metre a za sebou ťahajú čiarku :smile:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: znackuju suky?

Poslaťod ivana1 » Pon 10.03.2008 17:15

Ivka, tak - presne. Moja to strieda. :ahoj:
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: znackuju suky?

Poslaťod Tatiana » Pon 10.03.2008 20:08

jasne ze ano,moje si pre istotu aj jedna druhej pri miske oznacia :smile: asi aby tej druhej nechutilo a mohli si papkacku navzajom zjest :heh:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: znackuju suky?

Poslaťod Kača » Pon 10.03.2008 20:16

moja fenka si čupne, ale niežeby robila čiarku, ona urobí presne kruh!!!
Ona sa pritom tak srandovne furt otáča, uplne presný kruh!!!
Priemer možnože tááák... čo ja voiem, asi trištvrte metra :haha:
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: znackuju suky?

Poslaťod Sana » Pia 14.03.2008 9:13

Ivanka.P píše:Ja som videla dva typy ako feny značkujú
1/ moja si pričupne, dvihne nohu a cvrkne. Jasné je to iné ako psi, tí to značkujú čím vyššie, tým lepšie
2/ alebo častejšie cvrkajú a to tak, že si čupnú a prejdú tak aj 1-2 metre a za sebou ťahajú čiarku :smile:


super dakujem to robi a potom aj do kruhu....hned sa citim lepsie :ahoj:
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re:

Poslaťod tera » Uto 13.05.2008 18:07

schnauzee píše:Nam Feri zacal dvihat nozku cca v piatich mesiacoch, celkom skoro. Teraz uz vonku ocikava vsetko, co sa da. Ale ked vyjdeme von, tak to prve najvacsie vyprazdnenie mechura robi este ako fenka.



moj prvy krat dvihol nohu ked mal asi 4 mesiace ale este sa niekedy stane ked nemam co ocurat ze cura ako fena alebo zdvihne nespravnu nohu a a ocura sa sam....:-D :-D ale ak chces aby sa to rychlejsie naucil mojmu pomohlo ze chodil so spoluziackynym foxterierom-psom FALKOM-asi 3 roky a naucil sa to rychlo
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: curanie, kedy?

Poslaťod Nia » Uto 13.05.2008 19:26

nas dvihol nohu prrvykrat asi ked mal 7 mesiacov. zo zaciatku to bolo velmi komicke, lebo nevedel sa udrzat na tej jednej nohe, potom nevedel ktoru nohu ma dvihnut. z pravej strany mal strom a on dvihol lavu nohu a tak cikal do vzduchu :heh: , no ja som mala z toho strasnu sou. teraz ocika aj vyssie stebielko travy a najlepsie je to, ze on dvohne nohy a pritom z neho nevyjde ani kvapka, k comu ej to dobre, netusim.
nezabudni na to, ze ked zacne dvihat nohu, tak davaj pozor, ab sa nevycikal vnutri, lebo mne sa take stalo, ze skolsku tasku mi oznackoval...dokonca aj dvdcko. blaaaazooonnnn :smile:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: curanie, kedy?

Poslaťod nell » Uto 13.05.2008 19:27

No tak teda moj ma rok a este tu nohu nezdvihol a tipujem ze asi ani nezdvihne :lol: :lol: neako sa s tym uz zmierym
nell
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 144

Re: curanie, kedy?

Poslaťod Nia » Uto 13.05.2008 20:30

urcite zdvihne, nevidela som psa, ktoťry by nedvihal nohu, podla mna to je vrodeny instinkt, alebo neviem ako to nazvat, nieco ako ze kazdy pes vie plavat a nikto ho to neucil
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: curanie, kedy?

Poslaťod nell » Str 14.05.2008 9:53

Nia ale videla som aj amerického kokra (ja ho mám tiež ) ten koker má 5 rokov a ciká ako baba :lol:
nell
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 144

Re: curanie, kedy?

Poslaťod Linduska » Str 14.05.2008 15:15

cozeee??? to vazne?... moj dvihal nohu tiez okolo siesteho mesiaca...
Linduska
Snoopy
 
Príspevky: 172
Bydlisko: Levice

Re: curanie, kedy?

Poslaťod Nia » Str 14.05.2008 15:22

lindus, tak jessieno je sikovny potom...
aj ja som mala pocit, ze peso uz nikdy nezacne cikat ako chlapec a nakoniec predsa!! ale tak este som sa nestretla s tym, zeby 5 rocny cikal ako baba, tak asi mu to je tak komfortnejsie a mam pocit ze aj je, sak drzat nohu vo vzduchu nie je bohvie co :heh:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné