Prirodzené značkovanie, zdvihnutie labky pri čúraní u psa

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: curanie, kedy?

Poslaťod Linduska » Str 14.05.2008 15:31

ale kolkokrat pri tom padol na bok... to boli ine srandy :D... skoda, ze nepada aj teraz :D
Linduska
Snoopy
 
Príspevky: 172
Bydlisko: Levice

Re: curanie, kedy?

Poslaťod nell » Str 14.05.2008 21:46

ja som sa s tym stretla kopu kokrov vidim cikat ako baby mate pravdu je to komfotnejsie ved naco by oni dvihali nohu :heh: :heh:
nell
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 144

Re: curanie, kedy?

Poslaťod Mackie » Štv 15.05.2008 8:35

je pravdepodobne, ze ked dospeje a zacne znackovat, tak bude dvihat nohu.. ako teraz moja suka pubertacka :lol:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: curanie, kedy?

Poslaťod Nia » Štv 15.05.2008 19:39

aj ja mam teraz doma pubertaka a znackuje doslova vsetko. a je to komicke niekedy bo ociava vazne vsetko :heh:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: curanie, kedy?

Poslaťod unicorn » Pia 16.05.2008 10:16

Linduska píše:ale kolkokrat pri tom padol na bok... to boli ine srandy :D... skoda, ze nepada aj teraz :D

ja som videl maltezaka, co dvihal obe zadne ked cikal a behal len po prednych :)
Obrázok
unicorn
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693
Bydlisko: KE

Re: curanie, kedy?

Poslaťod kikula22 » Pia 16.05.2008 13:59

Unicorn: To presne robi susedou Falko. Pripadne si vylozi obe zadne na kamen a ide sa na vec.

Mno moj uz dvihal nohu v štvrtom mesiaci. Ale to len dakedy. A od piateho mesiaca uz stale. :smile:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: curanie, kedy?

Poslaťod unicorn » Pia 16.05.2008 14:18

moj ma 5 mesiacov a este nedviha, ale ja si z toho nerobim tazku hlavu. moj este ani neznackuje, on cika este stale naraz a vela. ked sme na dlhsej prechadzke, tak mozno vtedy 2x. ale druhy krat vecsinou az ked uz ideme domov, tak sa este chytro vycika, aby nemusel o chvilu otravovat ze mu treba zas.
Obrázok
unicorn
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693
Bydlisko: KE

Re: curanie, kedy?

Poslaťod Linduska » Pia 16.05.2008 19:04

moj tiez znackuje veeelmi vela, a na kazdych 20 metroch, kazdu chvilu stojime ked ideme na prechadzku
Linduska
Snoopy
 
Príspevky: 172
Bydlisko: Levice

Re: curanie, kedy?

Poslaťod Nia » Sob 17.05.2008 19:38

ja som dneska na vystave zazila sou s hentymto mojim malym...uz sme sa poberali domov, nakladali do auta a ze teda ideme este neico ocikat...tak ocikal nejake kvetinace za inchebou,ale on cikal tak, ze pocas toho ako maldvihnutu nohu tak chodil, aby vkryl priestor ..no ja som nemohla :haha:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: curanie, kedy?

Poslaťod ayo201207 » Sob 26.07.2008 16:23

môj v 5 mesiacoch cikal ako fena, myslela som si ze sa to uz ani nenauci a teraz ked ma 7 mesiacov tak ocikava vsetko...gazych 5 metrov niekedy mi to uz pripada chore no ale tak radsej pockam nez by sa mal pocikat doma.... :no:
ayo201207
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Značkovanie

Poslaťod Amaguk » Štv 11.09.2008 21:16

Tobin píše:No a co ma uz davno zaujima:
Ked sa pes vycura, ci vykadi, obcas prejde potom zopar krokov, aj 5-6, takze od pisoaru :smile: je dost daleko, zacne zadnymi aj prednymi hrabat, drzka dokoran, obcas fuci, chrchle, knuci, trava lieta sirinu-marinu na 2-3 metre... Preco hrabu? Nezahrabavaju predsa svoje cikanice, ani hovienka, tak preco to robia :otaznik:


to je dodatocne znackovanie - psi maju na bruskach labiek potne zlazy, a tymto hrabanim znackuju svojim pachom z tych labiek
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Reč tela

Poslaťod gaab » Štv 11.09.2008 21:18

A robia to tiež dominantné psy..
gaab
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 251
Bydlisko: Bratislava

Re: Reč tela

Poslaťod Amaguk » Štv 11.09.2008 21:20

no neviem, robia to skoro vsetky psy, ktore poznam a ani jeden z nich nie je skutocny dominant :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Reč tela

Poslaťod raky » Štv 11.09.2008 21:22

ja tomu nerozumiem - jeden den áno - druhý den nie - ked ano - viem ze je fakt vo forme, ale nerozumiem preco o dve hod už neprehrabne..... :no:
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Reč tela

Poslaťod Amaguk » Štv 11.09.2008 21:24

robia to zjavne podla nejakeho uvazenia, ci treba svoju pritomnost specialne zdoraznit alebo nie, moj tiez nehrabe vzdy a vsade a ani ten predchadzajuci nie
robia to aj sucky?
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné