Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

Letné výcvikové tábory

Pon 30.04.2018 16:03

Bolo by dobré ak by ste tu hodili nejaké dobré výcvikové tábory na Slovensku :jop: to je jedno kde sa ten tábor nachádza.. Hlavne nech je kvalitný :yes: najlepšie by bolo aspoň týždňový :no:

Re: Letné výcvikové tábory

Pon 30.04.2018 17:57

Ja robím dogdancingový, ten asi nebude pre teba, ale možno niekoho zaujme :smile: https://www.facebook.com/events/158474061457984/

Re: Letné výcvikové tábory

Sob 05.05.2018 13:22

Dopočul som sa od Petra Lengvarského, že v auguste by sa mal konať nejaký ten výcvikový tábor v Nitre, máte niekto nejaké bližšie info a tak? (zatiaľ viem, že sa to koná buď 2 alebo 3 augustový týždeň) ak by mi vedel niekto dať ich stránku alebo niečo bol by som rád...

Re: Letné výcvikové tábory

Sob 05.05.2018 13:23

predpokladam, ze v lapasi. napis majitelom http://www.zpolytanusk.sk/index.php/kontakt

Re: Letné výcvikové tábory

Ned 06.05.2018 20:04

Simon, aha, co mam pre teba!! Rychlo sa prihlas!
FB_IMG_1525633249605.jpg

Re: Letné výcvikové tábory

Ned 06.05.2018 20:47

Síce veľmi neviem kto to je ale ako tak pozerám tak sú jední z najlepších :lol: dúfam, že to výjde :jupi:

Inak dnes sa v našom meste robili skúšky, tak som sa bol pozrieť, stretol som tam pána Lengvarského a ten mi povedal, že mám ísť po psa :lol: tak som šiel a všetko dopadlo super... Vypýtal si na mňa kontakt a povedal, že sa mi bude venovať, a ak to je môj prvý pes a trénoval som si ho sám tak, ževraj som to zvládol na výbornú :jop: je tam pár drobných chýb ale tie by ma nenapadli keďže nemám skúsenosti a na tú prvú základnú skúšku je pes pripravený aj teraz :heh: takže som veľmi rád

Re: Letné výcvikové tábory

Ned 06.05.2018 21:01

Perfektne! Ukazal.si, ze naozaj chces a makate! :jop: tak drzim palce, nech sa posuvate, ste sikovni.

Re: Letné výcvikové tábory

Ned 06.05.2018 21:09

Noo len škoda, že má "povahu služobného psa" neviem no uvidíme ako to bude keď budem mať niekoho na pomoc + po výmennom pobyte u otcovho kamaráta, ktorý cvičí psov :nwm: keď sa to po ňom nezlepší tak, ževraj by bolo lepšie ho predať policajtom :ua:

Re: Letné výcvikové tábory

Ned 06.05.2018 21:15

No len aby sa po takom pobyte nezhorsil. Ale tak.ono tazko radit na dialku a ani nepozname dotycneho... Mas tvrdy oriesok v rukach, no

Re: Letné výcvikové tábory

Ned 06.05.2018 21:26

Môže to byť aj tým, že pes má veľké "puto alebo ako to nazvať" ku mne? Tak, že ma chce chrániť a tak? Minule čo som spomínal, že sme boli pri policajtoch tak sme to aj odskúšali :lol: pes mal košík bol v kľude a jeden z policajtov vybehol na mňa a pes mu automaticky skočil po ruke... Dnes to bolo podobne... Pan lengvarsky si ho zobral a on vrcal stekal skákal (bal sa kontaktu s cudzím) po chvíli sa ukludnil a bol v pohode... Dalo sa s ním pracovať... Potom som sa vzdialil a pes nebol v takej istote ale bol kľudný, čím bližšie šli ku mne tak pes bol viac sebaistejsi - takto to povedal aj lengvarsky, že čím bližšie bol pri mne tým sebaistejsi bol...

Takže možno by mu to mohlo prospiet keby si mal zvyknúť, že ho kŕmi, cvičí cudzí človek, možno by aj tam získal istotu a nevyskakoval by tak

Re: Letné výcvikové tábory

Pon 07.05.2018 7:30

Simon-NO píše:Takže možno by mu to mohlo prospiet keby si mal zvyknúť, že ho kŕmi, cvičí cudzí človek, možno by aj tam získal istotu a nevyskakoval by tak

to by mohlo pomoct. ak dotycny nebude mat napady ho lamat...
a ak sa boji, tak to nie je povaha sluzobneho psa. sluzobny pes ma byt sebaisty a aj samostatny - nieze je trhac, len ked ma niekoho za zadkom...
je to narocny pes aj pre skuseneho psovoda, nieto pre zaciatocnika. ale mozno budes mat viacej citu a nakoniec to zvladnete. len potrebujes tych ludi okolo.

Re: Letné výcvikové tábory

Pon 07.05.2018 15:10

No veď toho aj ja... Jedného zlomeného psa sme už mali (ak to je teda to, že ten pes je úplne iný ako ostatný a bojí sa všetkého, zvýšenia hlasu, dvihnutie ruky, hlasnejsieho zvuku a tak...)

Re: Letné výcvikové tábory

Pia 11.05.2018 6:34

Ja by som teda psa na prevychovu nedala. Nie niekomu, koho nepoznám ja, a kto neviem či toho psa fakt len neušlape, takže síce bude fajn kľudný na záhradu, ale s výcvikom sa bude môcť akurát rozlúčiť.

Minimálne teda musí byť jasná dohoda, že má psa vychovávať na šport a nie len riešiť nejaký problém bez ohľadu na dôsledky.

Re: Letné výcvikové tábory

Pia 11.05.2018 9:59

Práve toho sa bojím, že už nebude ako predtým a bude to sním ešte horšie..

Je tu ešte aj druha možnosť a to taká, že ho predáme polícii, povedali žeby ho v pohoode odkúpili

Takže netuším čo mám urobiť....

Re: Letné výcvikové tábory

Pia 11.05.2018 10:54

To polícia nemá svoj chov? :nwm: vždy som myslela, že odchovavaju vlastných psov.
Odoslať odpoveď