Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

Aký je vhodný vysávač na psie chlpy?

Pia 23.02.2018 21:10

Prosim vas, aky mate vysavac na psie chlpy? mam noveho psika v byte a mame koberec, po troch tyzdnoch vyzera akoby sme boli v utulku (kazdy treti den vysavam) ale ten vysavac uz tak dobre netaha. viete nieco poradit?ale prosim nie roboticke vysavace,ale take do tych 150 eur, dakujem :smile:

Re: Aký je vhodný vysávač na psie chlpy?

Pia 23.02.2018 21:22

su aj take, ktore maju kefu specialne na zvieracie chlpy, ono ani nejde o tah ale ten nastavec. Ja mam teda bosh aj s hlavicou pre psie chlpy. Este nie je vlas koberca ako vlas koberca. Doma u mamy mame jeden koberec z ktoreho nejde nic dole, treba to rucne. A to ma vysavac Electrolux s paradnym tahom, ze sa mi az koberec nadvihuje. Mam pocit ale, ze sa tie vysavace s vysokym vykonom prestali vyrabat, alebo sa v blizkej dobe prestanu, kvoli setreniu energie pre planetu.
Ale nepotesim ta, ja vysavam denne a chlpy su stale. Ach jo.

Potom si psickari pochvaluju vysavace, ktore nemaju vrecka ale nadobku - lebo vsak chlpy to rychlo zaplnia a nemusis kupovat nove sacky. Ja osobne s nadobkou skusenost nemam, ja som na sackoch.

Re: Aký je vhodný vysávač na psie chlpy?

Pia 23.02.2018 21:58

ja mam skusenost aj so sackami aj s nadobou- nadobu uz nikdy viac, ten filter tam bol stale zaneseny, sacky su super.

Re: Aký je vhodný vysávač na psie chlpy?

Pia 23.02.2018 23:00

Za mna tiez uz len sackovy. Z toho bez ma ide porazit.

Re: Aký je vhodný vysávač na psie chlpy?

Pia 23.02.2018 23:01

z koberca si to neviem predstavit vysavat, to naozaj nejaky vysavac da? my teraz mame vsade koberce, a teda odchlpujem rucne, gumenou kefou - na 3 izby + chodbu to je tak na hodinu roboty. vysavac nema sancu, ale my mame nejaky obyc a ani som nezistovala, aky by bol lepsi.
to som asi moc neporadila :lol: ale aspon som sa podelila so svojimi chabymi skusenostami.
kefa takato - https://loptosiblog.files.wordpress.com ... 511_15.jpg

Re: Aký je vhodný vysávač na psie chlpy?

Sob 24.02.2018 9:24

a tie karchery aj s tepovacom?to niekto ma?to by mohlo fungovat

Re: Aký je vhodný vysávač na psie chlpy?

Sob 24.02.2018 10:30

My máme s takými kefami na tej hube a tie ked sa vysunu, tak čo to zoberú aj z koberca. Je to sáčkový, ale máme ten sáčok čo sa dá vysypať

Re: Aký je vhodný vysávač na psie chlpy?

Sob 24.02.2018 17:00

Vysypaci sacok tiez nikdy viac. Som potrebovala plynovu masku pri vysypani.
Odoslať odpoveď