Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

"Proti štekací obojok" skusenosti

Uto 19.12.2017 16:53

Zdravim, prosim vas mate niekto skusenosti s proti stekacimi obojkami? Naozaj to funguje? Susedia sa stazuju, ze nasa psica steka ked niesme doma tak to musime nejak riesit.

Re: "Proti štekací obojok" skusenosti

Uto 19.12.2017 16:59

a preco ste si zvolili hned tuto moznost?
co ine ste uz vyskusali?

Re: "Proti štekací obojok" skusenosti

Str 20.12.2017 8:27

Ti mozno za 2 tyzdne napisem svoju skusenost :heh: Stale sa odhodlavam, ale som si priam ista, ze ten den kedy mi prasknu nervy, nie je daleko :heh: Kebyze byvam v panelaku, tak uz tu skusenost urcite mam :heh:

Re: "Proti štekací obojok" skusenosti

Str 20.12.2017 21:52

A aku inu moznost mi odporucate? To ma teda zaujima. Dat ju do utulku naspat, alebo zavriet na balkon? Alebo...?

Re: "Proti štekací obojok" skusenosti

Str 20.12.2017 22:04

viewtopic.php?f=88&t=21739&p=1402779&hilit=Separacna#p1402779

Re: "Proti štekací obojok" skusenosti

Pia 22.12.2017 10:16

Nemyslim si, ze by mala nejaku uzkost. Od steniatka sme ju nechavali samu cize sme ju pomaly ucili aby si zvykala a ked bola stena nestekala ani neknucala. A nesteka cely cas len chvilu po tom ako odideme ale mame asi retardovanych susedov. Samozrejme, ze este steka aj ked niekto ide dole alebo hore po schodoch ale co narobim ked strazi.

Re: "Proti štekací obojok" skusenosti

Pia 22.12.2017 10:18

Uaaaaaaaaaaaa. Aj susedi chceli strazneho psa, ze? :heh: Ja nenavidim, ked pes strazi, od toho mam alarm :heh: A hlavne ma zaujima narusenie mojho pristoru, nie co sa deje za dverami :ha:
Naposledy upravil pigie dňa Pia 22.12.2017 10:19, celkovo upravené 1

Re: "Proti štekací obojok" skusenosti

Pia 22.12.2017 10:19

prestuduj si tu temu od zaciatku...

Re: "Proti štekací obojok" skusenosti

Pia 22.12.2017 10:19

To by som nenazvala, že stráži (to znie tak žiaduco), proste ohlasuje pohyb, a keď je to nežiaduce (pre teba - ja napr. nepotrebujem info o tom, že niekto ide okolo dverí), tak je ok vyžadovať/trénovať, aby to pes nerobil.

Re: "Proti štekací obojok" skusenosti

Sob 23.12.2017 15:05

Mne je jedno, ze nas pes steka ked k nam niekto pride, onucha a je ticho. Ked sme doma a niekto ide po schodoch tak nesteka lebo ju stopneme. Ide o to, ze steka ked nie sme doma (zevraj). A ked mi nemate co povedat k proti stekaciemu obojku tak si prosim mudre komentare nechajte pre seba dakujem :)

Re: "Proti štekací obojok" skusenosti

Sob 23.12.2017 17:45

Ak by si sa rozhodla, urcite nekupuj lacny obojok. Su rozne, aj vibracny, ultrazvukovy, s elektrickym impulzom alebo sprejovy. Vibracny vibruje pri stekani, sprejovy strekne sprej do tvare a elektricky da elektricky impulz. Je na tebe, co si vyberies. Vibracny mu ublizi asi najmenej. Je na sr aj eshop, kde si vies objednat obojok a ak ti nevyhovuje, poslea spat a vymenia ti za iny alebo vratia peniaze. Cize vies zacat aj napr. S tym vibracnym, ak nezafunguje, tak ultrazvukovy, sprejovy... Je to na tebe. Len urcite nekupuj lacne smejdy niekde z ciny. A malo by to mat poistku, ze max 5x ten obojok reaguje na štekanie a potom sa stopne. Aby sa nestalo, ze to nepochopi a 8 hod vkuse bude stale dookola obojok reagovat ma stekot. Za zvazenie by mozno stali protistekacie ultrazvukove jednotky, su to take krabicky, co nedavas priamo na psa ako obojok, ale niejde v byte a ak pes steka, pusti ultrazvuk, co je psovi neprijemny. Hlavne sa rozhodni spravne a nesetri na tom. Ked tak vymenis. Ja osobne by som nenechala psa doma 8 hod bez dozoru s nejakym obojkom, co by ho kopal impulzami. Su psy, ktoryn to jednoducho nedojde, mozu na kopnutie od obojku reagovat stekom, knicanim, co obojok vyhodnoti ako dalsi stekot a znova psa kopne a ten zas zacne stekat / knucat na ten imlupz a zas dostane ranu a takto dookola. Nechat psa doma, bez dozoru a moznosti zasiahnut a dat to psovi z krku dolu nie je podla mna ok

Re: "Proti štekací obojok" skusenosti

Sob 23.12.2017 18:48

ak mate nejakych posukov za susdedov,je dobre sa nenechat nimi buzerovat,najprv si ho nahraj ci vobec steka a ako dlho,vies sused ti povie ze dve hodiny vkuse steka a pritom pes steka 5 minut

Re: "Proti štekací obojok" skusenosti

Sob 23.12.2017 19:01

Toto presne mne suseda tvrdila, ze stekaju cely den. Som nahravala a zastekali mozno 5 - 7x pocas celeho dna a cele to stekanie trvalo 5 - 15 sekund, ziadne cely den. Ked sa chcela hadat, vedela som jej poskytnut vsetky nahravky aj s datumami, kedy to bolo.

Re: "Proti štekací obojok" skusenosti

Ned 24.12.2017 8:55

Urcite nemienime na tom setrit, nedala by som psovi nejaku hovadinu z ciny to urcite nehrozi. Dakujem za rady nieco hadam vymyslim aby sme mali so susedmi pokoj. Totiz ono je problem asi tam, ze oni sa jej boja a tym padom na nu utocia. Pritom by neublizila ani muche.

Re: "Proti štekací obojok" skusenosti

Ned 24.12.2017 9:35

Neviem zas bojazlivy pes a elektrika...
Najprv ju natocte a keď bude stekat v prípustnéj hranici pošlite susedu do pice :-D
My tu nad nami takú jedn7 máme,otca ani nezdravi,ten ju tam parkrat poslal a je kľud byt Je v ov a psy neporusovali nic co by mali
Odoslať odpoveď