Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

Re: Splnený sen?

Štv 27.07.2017 13:51

Tiež si myslím, že psíkovi treba nájsť asi lepší domov. Ja teda vždy keď sme mali šteňa (či už som bola na ZŠ alebo strednej) som sa tešila domov na to že konečne budeme spolu. Aj keď to nebolo vždy ideálne ale to ma robilo šťastnou. A teda robí aj doteraz keď sú už dospelé sa z práce teším ako pôjdeme von a tak...
A kedy inokedy ako v lete je najlepšie vychovať šteňa ak nie v lete keď je dlho vidno, teplo a ešte aj prázdniny.
Mama alebo otec niesu ochotný sa o psíka starať? Písala si, že otec si ho obľúbil.
Zas ak by ste ho mali mať ako príťaž treba mu nájsť niečo lepšie.

Re: Splnený sen?

Str 07.03.2018 20:53

Ahojte :lol: po skoro 3/4 roku mi napadlo pozrieť čo som to sem písala :lol: :lol: asi to bola fakt nejaká "popôrodná" depresia :ua: každopádne moje škvŕňa má už cca 9 mesiacov a nevymenila by som ho za nič na svete. Asi po troch týždňoch ma to všetko prešlo a nejako sme sa zladili, teraz si už neviem predstaviť život bez neho. Je to zlato, rýchlo sa učí aj keď je ustráchaný, ale na tom pracujeme :smile: Ďakujem za povzbudivé slová a mimochodom som už v treťom ročníku na strednej takže by som moc o nezodpovednosti nehovorila ja osobne som hodne zodpovedný človek :lol: niekedy až príliš :lol: bola to len prudká zmena životného štýlu a ja zmeny neznášam veľmi dobre :ua: takže tak

Re: Splnený sen?

Štv 08.03.2018 7:41

Super, že si napísala. Nech sa vám darí :jop: .

Re: Splnený sen?

Štv 08.03.2018 7:56

no zostava len zapriat, nech vam to vydrzi...
Odoslať odpoveď