Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

Re: Splnený sen?

Pia 21.07.2017 13:29

U nás tá neistota a celé tie zmiešané pocity odišli, keď sme začali spolu venčiť viacerí, chodiť na agility a tak, a nebol už ani čas na vymýšľance, že čo pes a tak.

Re: Splnený sen?

Pia 21.07.2017 13:31

Mna to preslo potom, ked sme s chlapom sli taxikom k veterinarovi o jednej v noci. S grcajucim stenatom. Skoro nas vysmial. A ake vazne to nekoniec bolo, sa to tahalo s nim mesiac :ua: Ale od tej doby som vedela, ze proste co bude treba, to urobim. Ved nie je nic jednoduchsie :joint:

Re: Splnený sen?

Pia 21.07.2017 13:36

Mna tie stavy chytaju aktualne teraz, ked sa divam na tych 8 mrnat, za ktore som zodpovedna, aby sa mali dobre :prd: Ale tie sa vratit nedaju :heh:
Je to normalne, aj ja som si tym presla pri provm psovi, a vlastne aj potom pri huskach, tie boli dalsou velkom zmenou, a to som psy mala v tej dobe uz dlho, ale oni boli uplne ine, nez som cakala a nez mali byt. Tie pocity prejdu, treba len vydrzat a za chvilku ho nedas ani za milion :smile:

Re: Splnený sen?

Pia 21.07.2017 14:02

Ďakujem všetkým za povzbudivé slová :smile: . Problém je asi v tom, že mám teraz prázdniny a v škole som to mala ku koncu ťažké a potrebovala by som si poriadne oddychnuť :zz: Dva týždne som bola na brigáde a to som si neoddýchla už vôbec :ua: Som jednoducho nadstavená na leto, voľno a hlavne CESTOVANIE a to sa s tým škvŕňaťom nedá a z toho som zúfalá :plac: :plac:

Re: Splnený sen?

Pia 21.07.2017 14:06

Tak toto je tazsie. Tieto pocity som nikdy nemala :heh:

Re: Splnený sen?

Pia 21.07.2017 14:08

tak to si fakt trebalo rozmysliet vopred. :ach: pes je zavazok aj na 14 rokov. :nwm: ja budem za zlu, ale to, ze mas prazdniny by malo znamenat - hura, mozem vychovavat steniatko, naplno sa mu venovat a uzivat si s nim chvile volna. ked to tak necitis, nechces mu prisposobovat program a venovat sa mu, tak je lepsie mu najst lepsi domov.

Re: Splnený sen?

Pia 21.07.2017 14:10

Musím súhlasiť s wer. Pes by nemal byť obmedzenie, že by sa mu človek mal prispôsobovať a brať ho ako záťaž. Psa som si brala špeciálne na prázdniny, aby sme toho stihli veľa porobiť, ako-tak vychovať, kým pôjdem do školy. Takže toto si bolo treba ozaj uvedomiť dopredu.
Všeobecne, ak chce človek nejako extra cestovať, tak psík nie je zrovna ideál. Aj keď, dá sa to zariadiť tak, že psík bude cestovateľ tiež-

Re: Splnený sen?

Pia 21.07.2017 14:14

tak pride mi to ze pisatelka je na zakladnej skole asi..a ale tak zase aj tak by sa o toho psa starala jej mama,a ked ho nechce ani ona...ono aj tak hlavne slovo bude mat mama

Re: Splnený sen?

Pia 21.07.2017 14:15

brigada a cestovanie na zakladke?

Re: Splnený sen?

Pia 21.07.2017 14:17

A druhá vec, kam cestovať? Akože letecky niekam do nejakej exotiky, či? Lebo kúpanie, stanovanie, turistika a tak, to sa dá aj so psík, aj so šteňaťom (len teda časť trasy bude musieť byť nosený).
My sme mali prvé leto s Arisiakom úplne TOP, v živote som toho toľko nepochodila :yes: .

Re: Splnený sen?

Pia 21.07.2017 14:25

pigie píše:brigada a cestovanie na zakladke?

inak...
tato dnesna mladez nema ani ponatie o zodpovednosti...ts
a ze ja som neporiadna :lol:

Re: Splnený sen?

Pia 21.07.2017 14:52

Tiez suhlasim s wer. Mna nikdy nejako nemrzelo, ze nemozem cestovat po svete lebo mam psy. Radsej budem so psami ako cestovat a nemat ich :angel: mna pes ani nikdy neobmedzoval. Ak som nieco nemohla kvoly psovi, tak som nemohla a vobec mi to nejako nevadilo a ani ma neobmedzovalo.

Re: Splnený sen?

Pia 21.07.2017 14:55

Hneď od začiatku? Neviem, mňa v tom období depresie po kúpe hnevalo, že kamarátky idú neviem kam a ja sa musím ísť postarať o psa. Časom som pochopila, že pes sa dá brat so sebou a je to fajn partak a nijako mi to nevadí, ale chvíľku to trvalo. A hen jak to u mňa dopadlo :heh:

Re: Splnený sen?

Pia 21.07.2017 15:00

Mna teda tiez nikdy. Taketo myslienky som nemala teda. Z tohto hladiska tam bola prave radost, ze kedy to konecne poriadne vyrastie, nech mozme skutocne robit vsetko spolu a nech to furt len nespi a kedy ho budem moct zobrat na poriadnu vychadzku :heh: Tam bol fakt len ten strach o to, aby sa mu nic nestalo, lebo som jediny clovek za to zodpovedny.

Re: Splnený sen?

Pia 21.07.2017 15:05

Ja nie som moc socialna, na to pivo s kamaratkami sa da a pes moze ostat doma. A na dlshie nechodim. Ak dovolenka, musí byt so psom, inak si neoddychnem. A raz ze fakt partia, ideme na festival na duchonke, Baxy bol este bobek, cely cas som presedela v stanovom mestecku s nim,vobec mi nevadilo, ze neskacem pod podiom, chcela som byt so svojim psom, ktorého som si konecne zaobstarala. Mozno som divna, neviem :heh:
Ale tento pocit, co popisuje tuti zadacatelka, si velmi dobre viem predstavit pri macke. Vsak ste ma aj od nej odhovorili a som rada :angel: macka asi naozaj nie je pre mna
Odoslať odpoveď