Psia ohrada

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Psia ohrada

Poslaťod jozino91 » Pia 07.10.2016 21:54

caute mam ohradu pre hava NO 6x6m stvorcovych avsak v zime tam mal stale blato hlavne okolie ohrady okolo pletiva... tak som sa rozhodol dookola v ohrade spravit kamenny nasyp havo zo zaciatku chodil po tomto nasype pomenej avsak pocase zacal normalne chcem sa spytat ci mu to nemoze ublizit ci to je pre nho v pohode stredok ohrady ma normalne zem kde moze hrabat atd a v letnom obdobi tam ma aj travu len cez zimu to vsetko akosi ubyje...
jozino91
Okoloidúci
 
Príspevky: 16

Re: Psia ohrada

Poslaťod vavrena » Pia 07.10.2016 23:09

Tak predpokladám, že tam pes netrávi všetok svoj denný čas...
Ak áno, mal by mať aj tienenie - zastrešenie proti slnku a dažďu (ešte pomimo búdy), a nejaké venčenie a aktivitu mimo tohoto priestoru. Čo sa blata týka, s tým štrkom si to dobre poriešil, len mnohým psom je štrk - makadam na labky nepríjemný, tak asi preto po ňom nechcel chodiť. Makadam môže poraniť psovi labky, ak po ňom pes pobehne (vlastná niekoľkonásobná skúsenosť :ach: ).
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Psia ohrada

Poslaťod jozino91 » Sob 08.10.2016 15:07

Tak ja mám nemeckého ovčiaka prv sa kus zdrahal po ňom chodiť ale potom začal ale či pri tom moc netrpi
jozino91
Okoloidúci
 
Príspevky: 16

Re: Psia ohrada

Poslaťod pigie » Sob 08.10.2016 15:18

Je to vacsi makadam? Ak ano je to naprd. Moj pes ked mal rozmocene nohy, tak odmietal na to stupit. Takze isto to nie je bohvieco. Kamenna drt s oblymi hranami mensej frakcie je isto lepsia.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Psia ohrada

Poslaťod Slausa » Sob 08.10.2016 16:06

A kamenne dlazdice?
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487



Späť na Ostatné