Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

Re: Pes a vlak

Sob 25.10.2008 12:59

Alebo do Galanty... hneď to spojíš aj s návštevou a bude kompletná socializácia :heh:

Re: Pes a vlak

Sob 25.10.2008 15:10

ciii vidis tak to ma nenapadlo :heh: fajn napad :jop: :lol:

Re: Pes a vlak

Ned 26.10.2008 8:52

problem je ze ked chcem gastona zvyknut na vlak a autobus a ine dopravne prostriedky okrem auta, tam uz nadsene skace aj ked nejdeme. no musi mat nahubok alebo prepravku, ale on velmi rychlo rastie, takze sa mi moc neoplati kupovat mu nahubok alebo prepravku, lebo o 2 tyzdne by som musela kupovat nove :ua:

Re: Pes a vlak

Ned 26.10.2008 10:09

on je aky stary/velky?
na zaciatok staci kozeny nahubok alebo plastovy, nieco lacnejsie "len aby bolo" ale nie zriedkavo vidim stenuchy s xxl nahubkom :lol:

Re: Pes a vlak

Str 17.06.2009 16:03

v lete pojdem s Dajenkom prvy krat vlakom z BA do KE ICckom...a chcem sa opytat, ze aky kosik potrebujem..ci musim mat plastovy:
http://www.arapezinok.sk/catalog/images/nahubok1.jpg
alebo mi staci tento latkovy:
https://www.petstore.sk/Images/products ... -BOXER.jpg
alebo mozem mat aj ,,ohlavku"
http://www.kralovstvi-zvirat.cz/images/prods/807_1.jpg
nechcem mu moc davat ten ,,pravy" kosik, lebo ho mal iba 1x v zivote, ked sme sli busom k vetovi. a to namna hadzal take ocka, ze ako som mu to mohla urobit :plac: ale mala som ho pozicany, cize teraz musim nieco kupit...

Re: Pes a vlak

Str 17.06.2009 16:16

Stačí ti ten látkový, s takým chodí aj Bubo, a problém nemal.
Ja používam ten plastový, ale cez cestu jej ho zvesím na krk, takže ho v podstate nemá.
Bola som s ňou vlakom už 6 krát a len raz ma revízory vyzvali, že aj po ceste musí mať pes náhubok, inak ju videli že tam leží a nemali s ňou problém-aj keď nemala nasadený náhubok.

Re: Pes a vlak

Str 17.06.2009 16:23

a nevies, ci mi nestaci len ta ohlavka? ale aj ten latkovy je v poho, len tam ma papulku dost na tesno...

Re: Pes a vlak

Str 17.06.2009 18:54

Podľa mna stačí aj ohlávka... ide o to aby oni "videli" že má zafixovanú papuľku :no:
Teda pokiaľ sa jedná o bezproblémového psa, čo myslím že u seba riešiť nemusíš...

Re: Pes a vlak

Str 17.06.2009 20:06

nalozim ho (podotykam ze na rukach, kde by sa OOON trepal po tych vysokych schodoch), polozim ho, 5 hodin si pospi, zase ho vylozim (samozrejme zase na rukach :lol: ) a ide sa :haha: ale pre istotu sa este asi informujem, lebo v piatok by som to chcela ist kupit..tak uvidiime :smile: potom napisem, nech viete aj vy :no:

Re: Pes a vlak

Str 17.06.2009 20:23

Jasne;)
Ja aj teraz idem piatok vlakom:D
No a tiež ju musim nakladať na rukách....
Keď sme cestovali prvýkrát tak som ju jasné naložila, lebo som vedela že tam ani riadne nevyjde.... No ale cestou s5 som myslela že to zoskočí.... Výška to nieje veľká, skáče aj z vyšša ale ona sa tam zaštrajkla.... rozpleštila sa, lebo som potiahla vodítko, tak všetky 4 laby na zemi a hlavu vzad a ona sa nepohne ani o centimeter... Tak som musela ísť po ňu zas hore, ale tá sa odťahovala a najlepšie za nami ešte zástup ľudí :heh:
Tak som sa im ospravedlnila a rozlúčila som sa s "dovidenia"... niektorý ma mali plné zuby... ale zas až taká veľká zápcha nebola :nwm: :heh:

Už sme sa odvtedy poučili a bíglik nastupuje pod pazuchou :king:

Re: Pes a vlak

Str 17.06.2009 20:46

8kaca8 píše:Už sme sa odvtedy poučili a bíglik nastupuje pod pazuchou :king:

tak to ti zavidim, ze ju(ho? :hi: ) mozes dat pod pazuchy :joint:

Re: Pes a vlak

Str 17.06.2009 21:12

Ju :lol:

Ale keď máš na druhom pleci ešte batoh a v tej druhej ruke ešte dve igelitky s vecami, nič moc :heh:
Ale s labradorom o to ťažšie :oo:

Re: Pes a vlak

Str 17.06.2009 21:21

ako som tu uz spominala, my sme minuly rok pchali do vlaku Lenkinho Buddyho (golden) - ten sa zapichol medzi prvy a druhy schodik hlavou a nechcel sa pohnut.. ja som tahala zhora za postroj, lenka tlacila zdola.. :smile:

Re: Pes a vlak

Str 17.06.2009 22:00

8kaca8 píše:Ju :lol:

Ale keď máš na druhom pleci ešte batoh a v tej druhej ruke ešte dve igelitky s vecami, nič moc :heh:
Ale s labradorom o to ťažšie :oo:

no nist...najprv si ulozim kufor, a potom budeme teperit Dadulka (tu obrovsku vahu :lol: ) na rukach :smile:

Re: Pes a vlak

Štv 18.06.2009 7:40

neviete niketo ako je to s vlakovou dopravou v cechach? kedze si asi pravdepodobne pojdeme pre dalsieho psika do prahy a chceme ist tym rychlim vlakom co stoji len v prahe , brne a v BA..staci ked ju zoberem do prepravky a tak ako u nas potom listok neplatim ci ako???
Odoslať odpoveď