Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

Re: Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Pon 08.02.2016 9:14

a hlavne ked trebars ideme na turu, z bodu a do bodu b, mame 15-20kilove batohy a tahaj dve prepravky.. Na zemi je kopa bordelu z topanok a dakomu ide vadit trocha piesku po psoch... smrdkali sme trocha, to je pravda, bo ovce nevolanju, ale jak vravim, ani sme nesli hlbsie do vlaku, ale smrdeli sme si pri dverach v priestore oddelenom od vozna dverami.

jak pisem, v rj jedine prepravka s pevnym dnom, neviem ci sekundovy stan uznaju, ja ich bojkotujem :D akurt ze priestoru tam vela nie je, halvne ked je prepravka vacsia, nebodaj dve prepravky..
Naposledy upravil hruska dňa Pon 08.02.2016 9:15, celkovo upravené 1

Re: Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Pon 08.02.2016 9:14

Offtopic: tak 3 zaprasené psy vo vlaku, by som sa nečudovala, keby to niekomu vadilo. A z tých podnetov potom tie zákazy vznikajú, nie z toho, že niekto sa zle vyspal. Tiež ľutujem psíčkarov, ako sme chudáci obmedzovaní, ale niekedy sa tomu ani nečudujem.
Ok, sory, nemala som si otvárať ústa, ale na jednej strane sa sťažujeme a ľutujeme sa a na druhej :nwm: a potom prídu výhovorky, že kadejaký bezďák je viac zasvinený, a koľko bordelu narobia decká a ako majú ľudia špinavé nohy... :ach:

Re: Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Pon 08.02.2016 9:18

Offtopic: ked uz si otvarame usta, mne viac vadia nevychovani psi, ti robia skody psickarom i nepsickarom :lol:
ale hej, pes vysada bohatych, nemas auto, sed doma. alebo nemaj psa, to budu vsetci spokojni.
keby si upratovala vlaky, by som sa ta spytala co upraces radsej, piesok po psoch, alebo hovna mimo zachodu a osemeneny cely zachod. Som neraz zazila..

Re: Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Pon 08.02.2016 9:26

Sediet doma nemusis,ale nejaka kultura prepravy by byt mala predsa :nwm: A spina z topanok? To co je za argument :nwm:

Re: Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Pon 08.02.2016 9:28

Offtopic: sekundový stan je braný ako prepravka a vo vlaku som sa nestretla s tým, že by mali problém :yes:
tiež nemám auto, ale takto zasvineným psom by som nešla ani mhdčkou (a to jeden má síce veľkosť, že by sa do tej kabelky aj zmestil, no napriek tomu sedávajú obaja na zemi). By som radšej trochu povrchovej špiny poumývala niekde v Dunaji alebo na cvičáku, odkiaľ by som išla :nwm:
ale už radšej nebudem nič viac hovoriť, nech nie je zle. Však nech sa radšej sťažujú ľudia mimo psov a niekde inde a potom zakazujú napr. prepravovať psy mimo boxov

Re: Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Pon 08.02.2016 9:31

Weron lebo presne taka ista spina ostala po psoch. Mne je jasne, ze boli spinavi a co som ako mala robit? Jedina moznost ozaj sediet doma/nemat psov. Alebo sidliskarcit. Vlastne to sa nosi.
Moschino, pytam sa, kde rozlozit dva stany vo vlaku, aby nezavadzali.

Re: Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Pon 08.02.2016 9:33

Tak ja som v tomto velmi tolerantny clovek. Mne by ani smrdiaci pes nevadil. Viem,m ze niekedy pes smrdi, lebo zdravotny dovod a nie kazdy ma na auto a ako dopravit psa napr. vzdialenemu vetovi? A v smrade ani prepravka nepomoze! Je mi z toho luto, ze ludia fakt myslia len na svoje pohodlie :ua: Keby niekto mohol ist autom, asi nejde vlakom s tym psom... :ua:

Re: Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Pon 08.02.2016 9:37

a teda, aby bolo jasne, pred odchodom vlakom sme psov apson trocha snehom umyli a nevyzerali ako na fotkach v kosiari, toto je foto po vystupeni z vlaku
megacisti nie su, ja to beriem, ale zas robit z nich neviem co :ua:

a clovek sa snazi neobtazovat nikoho a aj tak to vadi. Nabuduce ostat ozaj doma iba.
Prílohy
DSC_5806.JPG
DSC_5791.JPG

Re: Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Pon 08.02.2016 9:38

hruška, zrovna ty nemáš psov obrov a v pohode by vošli obaja do jedného väčšieho pláteného petboxu :no: ale chápem, svojho si mala len jedného
pigie, ja som chodila vlakom, aj keď som mohla autom, keď som chodila len s jedným :jazyk: pri dvoch sa to už neoplatilo

Re: Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Pon 08.02.2016 9:42

mat moznost auta, jednoznacne volim to, ale nemam a ani to u mna nehrozi. V lete je kde psov okupat, vo februari ich nebudem, a to by aj tak bolo kontraproduktivne, bo asi by nevyschli a smrdeli xkrat viac.
Nyssa, teraz som mala jedneho, ale bravam dvoch, a ked ideme na dlhsie, do jedneho petboxu sa pohodlne nevmestia a ak by bol taky, aby sa vmestili, niet kam ten box dat.

Re: Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Pon 08.02.2016 9:44

a to kde sa vlastne tie boxy majú ukladať? je na to špeciálne vyhradený priestor, či kdekoľvek vo vlaku?

Re: Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Pon 08.02.2016 9:44

je tam toho,trochu blata :lol:
no Peta a teraz mi povedz ako by sme prepravili Derika vtedy v Ledniciach co sa v tom parku vyvalal v ludskom hovne,keby nieto auta :heh: :heh:

Re: Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Pon 08.02.2016 9:45

Nyssa praveze priestor nie je, aspon o tom neviem. Rj som sla raz, otvorene kupe a tam bez sance box dat.

Re: Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Pon 08.02.2016 9:45

Este ma napadlo, ci nie je moznost uskladnenia veci(boxu) priamo na stanici. To by mohlo pomoct. Aspon by to clovek nemusel vlacit zo sebou.
Jasne, je ine ist so psom vlakom, ked si povies, ze ides, ale sla by si, aj so zlomenou nohou alebo ked predpokladas, ze pes bude jak prasa, ale inu volbu nemas? Ja som sa s Hugom nikdy neodhodlala ist vlakom. Bala som sa nastupu, okrem toho, uz pri MHD sme mali velakrat problem, ze pes im smrdel... Ibaze s MHD predcasne vystupim a dojdem aj peso domov... Z vlaku tazko :ha:

Re: Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Pon 08.02.2016 9:47

Tak zas mbe osobne by to tiez nevadilo , ja len narazam na to ze si viem predstavit ze kopu ludom ano,to je cele. Ja len ze iman vyzeral fakt ako prasiatko :joint: A aspon trocha umyt vodou (litrova flasa v ruxaku) a polozit na zem stary uterak je minimum co sa da spravit :nwm:
Odoslať odpoveď