Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

Re: Pes a vlak

Str 11.03.2015 11:47

Ja si aj tak myslím, že je veľa platiť polovičný lístok psovi. Veď zaberá toľko ako veľká taška a za tašku sa neplatí, a koľko ľudí ju ešte aj na sedadlo vyloží, a taška má vlastné sedadlo a bez lístka. Keď idem so psom do BA vlakom, stojí ma to toľko ako benzín do auta :ach: . A tak sme vlakom necestovali, ani nepamätám, Yaska napríklad ešte vôbec, a to má vyše roka. Pudlov som zvykla napchať do tašky, teraz sa mi to už vôbec neoplatí. :ua:

Re: Pes a vlak

Str 11.03.2015 11:58

vavrena píše:Ja si aj tak myslím, že je veľa platiť polovičný lístok psovi.

tolko platia studenti,a narobia tam bordel akurat,ani nebudem pisat kolko som platila za vlak do prahy ked som sla so psom,sialene

Re: Pes a vlak

Str 11.03.2015 12:01

ja sa nestazujem radsej, som rada, ze nas vobec vezmu aj s viacerymi psami, narozdiel od SADky. A auto nemam a ani mat nebudem.

Re: Pes a vlak

Str 11.03.2015 12:05

toto je ale prepravný poriadok BA - Komárno. Linka KE - BA kde má v prepravnom poriadku toto:

6. Cestujúci so sebou môže do vlaku vziať drobné domáce zvieratá a iné malé zvieratá, pokiaľ
tomu nebránia zvláštne predpisy, pokiaľ ich preprava nie je na obtiaž ostatným cestujúcim a
pokiaľ sú uzavreté v klietkach, košoch alebo iných vhodných schránkach s nepriepustným
dnom. Zviera sa môže prepravovať len v sprievode cestujúceho a pod jeho dohľadom.
7. Vo vlaku sa môžu prepravovať vodiace a asistenčné psy (náležite označené a s preukazom),
sprevádzajúce osobu s preukazom ŤZP/ŤZP-S či cvičiteľa. Tieto psy sú prepravované
bezplatne.

Re: Pes a vlak

Str 11.03.2015 12:07

cize KE BA nema nic o preprave psov?trochu divne

Re: Pes a vlak

Str 11.03.2015 12:23

nebude rozdiel v tom, že do KE chodí IC? lebo tam po západe chodí aj obyč regiojet, nie?

Re: Pes a vlak

Str 11.03.2015 20:17

zuzka:) píše:nebude rozdiel v tom, že do KE chodí IC? lebo tam po západe chodí aj obyč regiojet, nie?

asi tak to bude :smile: a IC nevezme a ten klasický RJ áno, čo je škoda...pretože s RJ trvá cesta do BA skoro o hodinu menej ako obyčajným rýchlikom...a to by sa mne a môjmu psovi hodilo

Re: Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Pon 08.02.2016 8:02

Offtopic: hruška, keď vidím tieto tvoje fotky a potom tie psy vo vlaku, už chápem, prečo RJ chce voziť psy len v boxoch :haha:

Re: Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Pon 08.02.2016 8:23

Offtopic: moct, ja by som zakazala psov odvsadial, hlavne vacsich ako 5 kil co sa nezmestia do kabelky

Re: Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Pon 08.02.2016 8:44

Offtopic: nejde o veľkosť psa, aj veľký sa zmestí do boxu

Re: Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Pon 08.02.2016 8:48

Offtopic: akurat ze ten box sa nikam do vlaku nezmesti. A ak by sa aj zmestil, uz vidim jak by si ho niekam trepala. To je jedno, zakazat vsetko rad radom, bude pokoj :lol:

Re: Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Pon 08.02.2016 9:02

Stacila by mozno aj podlozka,napr stary uterak...

Re: Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Pon 08.02.2016 9:04

Pockat, ked prepravujete v prepravke s pevnym dnom, tak mozete prepravovat psa, nie? Ci ani tak nie?

Re: Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Pon 08.02.2016 9:06

ludia si pod spinave nohy cosi davaju? Psi lezali na zemi, a ani nie priamo v kupe medzi ludmi, ale hned pri dverach. Som sa rokmi nacestovala dost a teda po ludoch ostavalo ovela viac borderlu a aj smradu jak po psoch.. fakt aby clovek nikam so psom ani nesiel, ked nema auto alebo pucvolky male.

Pigie, RJ vezme psa len v prepravke, akurat by som chcela vidiet, kde by som dala dve prepravky velkosti mojich psov.. Nedas. Tam budu vsetci zazerat, ze zavadzias.

Re: Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Pon 08.02.2016 9:10

Ja sa pytam len preto, ze ci jee vobec nejaka moznost psa prepravit a aka. Lebo napr. aj taky sekundovy stan je prepravka, ci nie? Ja keby som sla s Hugom a ma mat prepravku... Tak fakt neviem ako by som nastupovala :heh:
Odoslať odpoveď