Pes a vlak

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Pes a vlak

Poslaťod 110mat110 » Pon 18.04.2011 12:07

my mame problemy s autobusmi, to je horor. Ked ju uz dotahnem dnu, je nervozna a chce ist von. V aute je to lepsie ale nastupovanie taktiez nic moc. Ale vlaky sa nam pacia takze tuto dopravu budeme vyuzivat casto
110mat110
Šteniatko
 
Príspevky: 97
Bydlisko: Perši valal za Košicami

Re: Pes a vlak

Poslaťod ZdenulkaM » Uto 19.04.2011 5:39

mam taku otazku..ked idete vlakom 4 hodiny a viac davate na pit psikom alebo netreba :ach:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Pes a vlak

Poslaťod lucik » Uto 19.04.2011 6:52

ešte som nešla toľko vlakom, ale nedala by som.. autom sme išli aj viac a teda podľa toho ako je teplo a či niečo predtým jedla a tak..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Pes a vlak

Poslaťod 110mat110 » Uto 19.04.2011 14:31

by som povedal ze zalezi od psa, my sme sli len asi hodinu, a uz mala pod sebou naslinenu poriadnu mlacku (podarilo sa jej oslintat aj sprievodcove nohavice :haha: ) takze mojej by som dal. Neviem ako tvoj znasa teplo a stres.
110mat110
Šteniatko
 
Príspevky: 97
Bydlisko: Perši valal za Košicami

Re: Pes a vlak

Poslaťod janajka » Uto 19.04.2011 16:13

ja chodim 4 hodiny a vodu nedavam. Naco, vydrzi, ma spat.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Pes a vlak

Poslaťod ZdenulkaM » Uto 19.04.2011 22:20

takze dnes sme isli Ba -Praha a naspat..zvladli sme to na 1..bez pitia :jop: hned po ceste som mu dala ,.,,ani moc nechcel :no: cestu tam trosku vymyslal ale nazad uz pekne spal..ved bol unaveny :no: :no:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Pes a vlak

Poslaťod enzi55 » Sob 02.07.2011 15:34

S malým bojovníkom Indym sme minulý víkend absolvovali cestu BA- Tatranská Štrba a potom cez RK naspäť.

Postrehy: Vracať sa v nedeľu poobede cez RK do Bratislavy v obyčajnom rýchliku, hoc aj prvou triedou s miestenkou- toť učinený horor. Nieže psíka nie je kam dať, ani tašku, či batožinu. Tak Indy šiel z prenosnej tašky von a spal mi na kolenách, hlavu preloženú cez moju ruku. Taška zatiaľ na chodbe, kde sa po nej megesili študenti. Škoda spomínať úroveň cestovania, misa na toalete odkopnutá, rýchlik postupne nabral 20minútové meškanie. Mal som obavu, lebo Indy v ten deň ráno prvýkrát v živote sra*koval, ale kedže je veľmi statočný, prežil aj to meškanie :jop: Už budeme jazdiť len ICčkom - minimálne si tam človek vystrie nohy a vetranie (klíma) je OK. Toaleta tiež. Ak nejazdíte často, a navyše by šlo o spoj vo veľkej prevádzke (migrácia študentov, pracujúcich), radšej si priplaťte.
Psík vydržal v pohode 3,5 hodiny bez vody, ale poctivo som mu vodou vlhčil tvár a jazyk.
Indy je kavalier španiel x yorkie. Vďačný, múdry dobrák, ktorého veľmi ľúbime
Jeho fotky: http://enzo5.blogspot.com/search/label/Indy
a videá: http://enzo5.blogspot.com/search/label/Videos
enzi55
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60

Re: Pes a vlak

Poslaťod wewerica » Sob 02.07.2011 15:57

Zajtra idem s RR na autobusi, myslím že ešte sa na takom neviezla, tak uvidíme čo to bude :heh:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Pes a vlak

Poslaťod Škero » Pon 11.07.2011 16:00

no ja som isiel okolo 5hod s nasou este ked mala 2mesiace z KE do BB
kedze kosik som jej nemal ako dat ... polozil som si ju na kolena a kupil jej listok polovicny
prisla ta co štika listky a pyta sa ze kde je pes :lol: az potom ked som jej povedal ze lezi na mne si ju vsimla a reagovala uplne v poho
vo stvrtok som siel vo vlaku a tam majitelka pitbulla ... take prasiatko ,,mesie´´ :ach:
bez nahubku len stal na takej vyvysenine a pozeral z okna a nic na to nepovedali
Obrázok
Ak sa stafford dostane do srdca ,ostane tam naveky!
Škero
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 147
Bydlisko: Banská Bystrica,Praha

Re: Pes a vlak

Poslaťod bubka » Pon 11.07.2011 16:32

My sme sa teraz tiez nacestovali vlakom na zapadne Slovensko a nazad :smile: Robili sme si pre istotu aj prestavku na polceste, aby si natiahol kostru a urobil svoje potreby. Kosik nemavame ani my, ale vzdy sa najprv spolucestujucich v kupe spytam, ci im to neprekaza... sprievodcovia s tym zatial problem nemali, dvaja si psa tiez ani nevsimli, lebo chrape vzdy pod nohami :lol:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: Pes a vlak

Poslaťod katkariinka » Str 20.07.2011 12:29

Neviem, ci si kupujete listky na vlak cez internet. Stale chyba moznost kupit listok aj pre psa. Tak som pisala na ZSSK a odpoved prisla dnes:
Zakúpenie cestovných dokladov prostredníctvom internetu pre psa je v štádiu riešenia.

Tak mozno sa niekedy dockame :lol:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Pes a vlak

Poslaťod tera » Štv 21.07.2011 7:59

katkariinka píše:Neviem, ci si kupujete listky na vlak cez internet. Stale chyba moznost kupit listok aj pre psa. Tak som pisala na ZSSK a odpoved prisla dnes:
Zakúpenie cestovných dokladov prostredníctvom internetu pre psa je v štádiu riešenia.

Tak mozno sa niekedy dockame :lol:


alebo zrušiť lístky pre psy :angel:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Pes a vlak

Poslaťod katuusa » Pon 25.07.2011 12:34

V ČR sa platí 15 Kč jeden vlak/30 Kč za celodenný lístok pre psa. Možno raz k tomu dospejú aj ZSSK...
katuusa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 155

Re: Pes a vlak

Poslaťod zdenka2710 » Uto 02.08.2011 21:35

No zajtra idem s aidou na strecno s kralovian vlakom tak uvidim :no: :ua:
Jelenia Obora Orava-chovná stanica Bavorských farbiarov- http://jeleniaoboraorava.webnode.sk/
[b]Betty má 5 krásnych Bavorských farbiarikov
zdenka2710
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263

Re: Pes a vlak

Poslaťod tera » Štv 04.08.2011 19:44

ja som včera šla cca 15 km vlakom, psa som strčila do M-kového petboxu (zabral miesta ako 3 sediaci :ach: ),
prišiel sprievodca, bol veľmi milý, a iba mne dal lístok....potom bol celú cestu pes vonku, jedna pani sa s ním hrala, a sprievodca veľa krát šiel okolo :yes: myslím, že v osobáku by nemali mať problém, no rýchlik by som asi zvažovala :nwm: predsa len miestenky a trepať box, ktorý je väčší ako batožina, to ťažko :ua:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné