Pes a vlak

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Pes a vlak

Poslaťod ZdenulkaM » Štv 04.08.2011 20:47

ja som mala box dost velky a v pohode :no: dala som ho pod sedadlo a jeho som vybrala na kolena :jop: isla som iceckom,slovenskou strelou a obcas aj rychlikom :no:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Pes a vlak

Poslaťod zdenka2710 » Štv 04.08.2011 21:30

ked sme prisli na stanicu ta co predavala listky sa pozerala ak keby som bola zlocinec. A isli sme si sadnut von na lavicky a tam taku stary ujko prisiel si k nam sadnut len kvoli aide a sme sa tam rozpravali a potom s nami sedel aj v vlaku. ( doslava sa na nas vsetci lepili kvoli aide)No musela som aidu trepat do vlaKU SCHODIMI :lol: vo vlaku v pohode si lahla medzi sedacky ( to som necakala :oo: ) prisiel sprivodca pozeral sa na nu ako na nieviem koho :oo: Potom ked odiisiel som jej dala dolu nahubok, a ked znovu prisiel tak ju videl bez nabhubku nic nepovedal ( chvalabohu)

CEsta naspat>trochu zabavnjesia> sadli sme si do vlaku aida si lahla potom tam prisiel taky ujko ktory ked zbadal aidu zacal na nu volat ,,na psss na pss,, :ha: ked som aide povedala nech ostane tak ked pocul ako sa vola tak zacal ,,na aida pod sem pod,, ( ako bol zlaty, ze sa prihovoril, niektrooy len cumeli, ale zas nepacilo sa mi ked aidu vyrusil ked lezala). A potom zacala aida bracxhat ( :oo: ) a jaze co, a ten isty ujko zacal mi hovorit ,,tam tam je pes,, ale ja som ziadneho bnevidela ani ked som sa postavila ani ked som sa naklonila takze keby mi nepovedal vobec by som na to neprisla a to tam bol rotvjaler ktoreho aida videla popod sedacky ked lezala a potom sme si isli presandut o sedecku dalej a uz bol klud :jupi: takze sa cudujem ze vobec nebola zvyknuta na vlak a vsetko islo v pohode :jupi: takze prva cesta :winner:
Jelenia Obora Orava-chovná stanica Bavorských farbiarov- http://jeleniaoboraorava.webnode.sk/
[b]Betty má 5 krásnych Bavorských farbiarikov
zdenka2710
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263

Re: Pes a vlak

Poslaťod Sivay » Štv 04.08.2011 23:14

Ja cestujem s mojou Sheilou Praha - ZA pravidelnejsie a zatial v pohode. Listok sa samozrejme kupit musi, koliu neprepasujem ako cierneho pasaziera :joint: Vacsinou si sadam bud do uplne volneho kupe, ak je miesto, alebo otvoreneho vagona, a zatial sa nikto nestazoval. Raz sme ale sli v uplne plnom vlaku, natrieskane vsetky kupe a chudak hafo si nemal ani kde lahnut :pac: Jo, a nahubok mat musi, vacsinou im je to jedno, ak si v kupecku a si tam sama, ale v otvorenych vagonoch sprievodcovia prudia, hlavne ti ceski :ua:
Sivay
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Pes a vlak

Poslaťod AlicaGGG » Pia 05.08.2011 14:44

ked dam psa do boxu nemusim mu kupovat listok? a ked hej plati to aj v rychliku?
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Pes a vlak

Poslaťod katkariinka » Pia 05.08.2011 14:45

Alica, ano, ale box by mal byt pod sedadlom alebo na kolenach.
Plati vo vsetkych vlakoch.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Pes a vlak

Poslaťod tera » Sob 06.08.2011 10:24

ZdenulkaM píše:ja som mala box dost velky a v pohode :no: dala som ho pod sedadlo a jeho som vybrala na kolena :jop: isla som iceckom,slovenskou strelou a obcas aj rychlikom :no:


ehmmm, koľko je pre tvojho maltezáka veľký box? :ach: môj sa pod sedadlá nevošiel, je asi raz tak vysoký...
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Pes a vlak

Poslaťod ZdenulkaM » Sob 06.08.2011 10:27

47 cm dlzka..a 35 cm na vysku :no: zmestil by sa tam taky aky pes ako moj maly este raz :no: je mu to dost velke..
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Pes a vlak

Poslaťod AlicaGGG » Ned 07.08.2011 19:31

katkariinka píše:Alica, ano, ale box by mal byt pod sedadlom alebo na kolenach.
Plati vo vsetkych vlakoch.

ale v kupe ho nemam dat ako pod sedadlo... vadi to?
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Pes a vlak

Poslaťod Lucy » Ned 07.08.2011 19:39

My sme sli s enormne velkym boxom vlakom KE -BA a neplatili sme nic ani nebol nejaky problem vyrazny...akurat asi bolo stastie,ze sme boli dve a tym padom sme zapratali priestor na nohy len sebe a nie inym cestujucim...
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 830
Bydlisko: BA/BB

Re: Pes a vlak

Poslaťod shipka45 » Uto 09.08.2011 12:38

Zaujímalo by ma ešte čo musím mať, ak cestujem so psom do Českej republiky? Dúfam, že cestu vlakom s mojím Dannym zvládnem, len nechcem mať tam problémy aj keď tam cestujem iba za synom na chalupu :)
shipka45
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Pes a vlak

Poslaťod katkariinka » Uto 09.08.2011 12:46

pes musi byt cipovany a mat vystaveny petpas s platnymi ockovaniami - idete do zahranicia. Je vysoko pravdepodobne vam to nikto nebude kontrolovat, ale radsej neriskovat.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Pes a vlak

Poslaťod AlicaGGG » Uto 09.08.2011 17:01

ked ma tetovanie staci aj to, nie nahodou? cip vtedy netreba
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Pes a vlak

Poslaťod Mackie » Uto 09.08.2011 17:34

cez hranice vzdy treba cip
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Pes a vlak

Poslaťod Vikiki22 » Uto 09.08.2011 17:42

Od júna 2011 je povinný mať každý pes, mačka a fretka čip, ak cestuje za hranice SK. :no:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Pes a vlak

Poslaťod lucik » Uto 09.08.2011 17:58

pokiaľ viem, len tí, čo nemajú tetovanie a petpas..
psy, mačky a fretky musia byť nezameniteľne označené a musia mať petpas..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné