Pes ako antikoncepcia

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Pes ako antikoncepcia

Poslaťod loren » Str 20.07.2016 15:19

Ahoj zaujimalo by ma ako ste riesili respektivne riesite s partnerom "mojkanie" :no: . Nasa krpana hoci je zvyknuta ked niesme doma byt v zavretej izbe,tak ked sme doma a zavrieme ju zacne robit cirkus :ach: . No tak sem s riesenim :no:
loren
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42

Re: Pes ako antikoncepcia

Poslaťod Margita » Str 20.07.2016 15:30

:lol: aka pekna tema :heh:
normalne psy boli na posteli,alebo v pelechu alebo dakde,o nas sa vobec nezaujimali :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Pes ako antikoncepcia

Poslaťod Kulunuru » Str 20.07.2016 15:44

Robi cirkus? Zacnite robit vacsi. :lol:

Margita ale pozor ty mas uz dospele psy ale Loren ma este stena a tie radi do vsetkeho (noveho) strkaju nufak. :heh:

Mam pocit ze tato prijemna tema so steklivym podtonom a velkym potencialom bude ako aj minule, zlucena so separacnou uzkostou. :ua:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Pes ako antikoncepcia

Poslaťod Vikiki22 » Str 20.07.2016 15:48

A keď sa "nemojkáte" a zavriete ju do inej izby, tak je ticho? Myslím, že toto s "mojkaním"nemá nič spoločné. Ide o separačnú úzkosť predsa, či sa to nedá pochopiť? :ach:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Pes ako antikoncepcia

Poslaťod elfinka » Str 20.07.2016 15:53

Mozno sa chce pridat :haha:
Mne sa tato tema paci, len rozmyslam kto sa odvazi nieco naozaj napisat :joint:

Ja psa nevyvieram, dostane odlozenie vo vedlajsej izbe a urazene tam lezi :heh:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Pes ako antikoncepcia

Poslaťod loren » Str 20.07.2016 16:24

Tak ako? Mam ju ucit,tak ako ked som ju nechavala postupne samu doma najprv na par sekund a postupne predlzovat s tym rozdielom ze bude vediet ze sme doma? Nepokazim tym ze nesteka neknuci ked odideme z bytu? Paci sa mi ze ste zareagovali :no:
loren
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42

Re: Pes ako antikoncepcia

Poslaťod clupko » Str 20.07.2016 16:49

my sme to ani nijak neucili, psa nevyvierame, len sa musime obcas zmierit s tym psim pohladom :lol: ked je nahodou na posteli (alebo inde..), tak ho odtial vyhodime, ale on by odisiel aj sam. asi si uz zvykol, ze je to pre neho nuda, a potom, teda po tom :ha: , dojde a tesi sa ako keby sme prave dosli domov :heh:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Pes ako antikoncepcia

Poslaťod Vikiki22 » Str 20.07.2016 17:05

loren píše:Tak ako? Mam ju ucit,tak ako ked som ju nechavala postupne samu doma najprv na par sekund a postupne predlzovat s tym rozdielom ze bude vediet ze sme doma? Nepokazim tym ze nesteka neknuci ked odideme z bytu? Paci sa mi ze ste zareagovali :no:

Presne tak. Naučí sa, aby bolo ticho aj keď ste za dverami.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Pes ako antikoncepcia

Poslaťod Kulunuru » Str 20.07.2016 17:45

elfinka píše:Mozno sa chce pridat :haha:

urcite sa chce pridat, len zatial nechape ze niesu hratky ako hratky. :lol: :dunco3:

Ale neboj sa Loren, postupne sama pochopi ze na vasej sulozi nic zaujiimave nie je (teda aspon nie pre nu :lol: ) a bude kaslat na vas. Pokial ju teda nebudete pocas aktu pravidelne krmit pamlskami. :ha:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Pes ako antikoncepcia

Poslaťod Margita » Str 20.07.2016 18:47

co robil Derik ako stena si uz nepamatam,ale nejako som to neriesila,nikam som ho nevyvrela,bol s nami,a bral to ako normalnu beznu vec,dostal nieco na zuzlanie ,zaliezol si do pelechu a riesil si svoje
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Pes ako antikoncepcia

Poslaťod Bára » Str 20.07.2016 19:52

Zvyk :lol: Akurát s mladým (5 mesiacov mohol mať?) boli také skvelé zážitky, že v priebehu otvorím oči a on leží, hlava položená medzi labami a pár cm od môjho nosa na mňa maximálne unudene kuká a funí :haha: Inak ani jedného to nenapadlo nejak riešiť, nebodaj sa snažiť pridať :heh:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: Pes ako antikoncepcia

Poslaťod Barbor » Str 20.07.2016 20:36

My sme to nijak neriešili, tak ako aj clupko pise. Proste je tu, buď čumí a potom si ide ľahnúť. Nijak to nerieši :heh: a preco ju vlastne zatvarate? :nwm:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Pes ako antikoncepcia

Poslaťod Kulunuru » Str 20.07.2016 20:48

Podla mna si aj oni este zvykaju na to ze maju doma psika a maju (divny) pocit ze "niekto sa pozera" :ha:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Pes ako antikoncepcia

Poslaťod elfinka » Str 20.07.2016 20:59

To sa vase psy nechcu pridat? :haha: Fido musi mat odlozenie, inak by to dopadlo :pac:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Pes ako antikoncepcia

Poslaťod Kulunuru » Str 20.07.2016 21:04

Obrázok
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Ďalší

Späť na Ostatné