Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

Re: Dovolenka so psíkom

Štv 06.09.2018 11:01

Ja som bola dvakrát na "robinsonade" v Chorvátsku. Dosť sa jednotlivé líšia.
Prvá bol relatívne nový domček pri pláži, v rade bolo tých domov viac, ale nebola tam prístupová cesta pre auto, tie sa nechávali na parkovisku a odtial popri pláži už len peso, batožinu nam previezli domáci na člne. Voda len úžitková, elektrina solárna, chladnička na plyn.
No ale potom druhá, to bola nádhera. Starsi rybársky domček v zátoke, sám samucky. Tiež sa nedalo autom, parkovisko bolo hore na kopci a odtiaľ cca 10-15min peši.
Ale najlepšia dovolenka asi doteraz. V zátoke sa len zastavovali jachty, prípadne aj na noc kotvili
Ale na pláž nam väčšinou nechodili.
Tam sa snáď ešte niekedy vrátime.
Aktuálne sme v All inclusive rezorte v Grécku a aj keď mám o všetko postarané, tak robinsonada je lepšia :D

Re: Dovolenka so psíkom

Štv 06.09.2018 11:03

a nenudili ste sa? :lol: aj ked teda mna by do ziadneho rezortu nikto nedostal, takze tazko porovnavat, to je pre mna nuda na ntu :lol:
a ste so psikmi inak?

Re: Dovolenka so psíkom

Štv 06.09.2018 11:09

Toto bola tá druhá
https://cs.airbnb.com/rooms/6049786?location=Šolta%2C%20Chorvatsko&s=EvbZr00s
Na robinsonade sme sa nenudili, tak raz za dva-tri dni sme vybehli na výlet a nákupy. A s deckom na krku už nuda nie je. Tam sme mali aj psinky, ale tu nie. V rezorte je fakt nuda. Aspoň že dobre varia a bar je plny :D Ale prcek nemá rád dlhé cesty autom, tak sme teraz takto skúsili

Re: Dovolenka so psíkom

Štv 06.09.2018 11:12

no moj chlap sa pre robinzoniadu nadchol, takze mozno motyka vystreli a mne sa paci ze mozem so psami a hlavne v klude

Re: Dovolenka so psíkom

Štv 06.09.2018 11:14

To nie je ostrov, ze? Lebo ja by som velmi rada sla, len nieco blizsie a teda nie na ostrove :heh: By som sa unudila k smrti :heh: Ale so stencom mi presne taketo vyhovuje! Bo toho moc nenachodim :haha:

Re: Dovolenka so psíkom

Štv 06.09.2018 11:16

Je to na ostrove solta, ale sú tam asi 2-3 dediny a aj nejaké možnosti výletov

Re: Dovolenka so psíkom

Štv 06.09.2018 11:16

ooooo ,dokonale! ta chajdicka sa mi prudko lubi. :love: neviem, ci si nespravim vylet sama so psom na rozjimanie :haha: len kto sa bude so mnou delit o naklady? :joint:

Re: Dovolenka so psíkom

Štv 06.09.2018 11:17

su aj take ostrovne, ale acsina asi nie je, normalne maju pri popise kolko je najblizsi obchod, alebo nejake vacsie mesto

Re: Dovolenka so psíkom

Štv 06.09.2018 12:12

wer píše: len kto sa bude so mnou delit o naklady? :joint:

Low cost to veru nie je ;D

Re: Dovolenka so psíkom

Pon 26.11.2018 9:52

Ahojte, nemáte nejaký dobrý tip na ubytovanie so psom v Košiciach a blízkom okolí? Žiadny luxus, len prespať. A za nejakú normálnu cenu :nwm:

Re: Dovolenka so psíkom

Str 15.05.2019 6:32

https://www.janosikovdvor.sk/

Vynikajúci samostatne stojaci rodinný penzión :oo: :oo: v nádhernej oravskej prírode s maximálnou ústretovosťou k našim štvornohým miláčikom, ktorí sú ubytovaní ZADARMO :jop: :jop: :jop: :jop: :jop: :jop:
Penzión a jeho okolie u ponúka široké možnosti rekreačného využitia........

V okolí penziónu túry s prekrásnym pohľadom na slovenskú prírodu

Priamo v penzióne sauna, detské ihrisko, zážitkový golf.
Príjemné tiché, čisté prostredie, v reštaurácií veľmi ochotná obsluha s výborným jedlom.
Celý personál rodinného penziónu maximálne vychádza v ústrety návštevníkom tohto útulného zariadenia.

Re: Dovolenka so psíkom

Uto 23.07.2019 11:29

boli ste niekto v polsku pri mori? :lol: lakali ma tie piesky na severe nemecka a su aj v polsku, tak zvazujem... lenze asi nic ine tam nie je - ziadne priroda bez ludi, tak to ma tak odradza. chcem ist mimo sezony, takze tam hrozi, ze uz bude zima na kupanie, tak co tam budem robit? :heh: mesta nie su pre mna.

Re: Dovolenka so psíkom

Uto 23.07.2019 13:34

Zisti si, lebo ja mam pocit, ze je to plosne, ze oni maju zakaz psov do narodnych parkov. Takze fakt sa len potmolit okolo pobrezia...
A bude to tak, aj ked ked chces pobrezie, tak ta to neobmedzi, bo tam maju tusim len jeden NP:
Jediné místo, kde jsme byli a psi nesměli na pláž je Slowinski národní park.

A ty ak mas rada teplu vodu, tak tebe bude tam zima aj v sezone, nieto mimosezony :heh:

Re: Dovolenka so psíkom

Uto 23.07.2019 13:50

Bola tam kamoska, aj so psom. Si pochvalovala. Co chces vediet presne? napisem ss.

Re: Dovolenka so psíkom

Uto 23.07.2019 14:23

ja sa moc nekupem, takze mne to neva ta studena voda :heh:

janajka, chcem vediet, ci je tam daka priroda, kde sa da nerusene flakat so psom navolno, alebo je tam len plaz a pieskove duny v narodnom parku, kde musis ist v rade s tisickou inych turistov :lol: lebo z google maps mi to pride ako mesto na meste a rovina. len zas chapem, ze malokto toto riesi a caka od letnej dovolenky viac ako plaz :lol:

ked mate niekto tip na nieco podobne normalne dostupne a pre psa vhodne, sem s tym. nieco ako moj milovany hvar..
Odoslať odpoveď