Dovolenka so psíkom

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Poslaťod Aris » Štv 18.10.2007 19:42

U nás je ten problém, že psíci auto nenávidia aj keby neviem čo.Sme ich vozili od malička všetko sme už skúšali, ale nič :ua: A neviem naši sa aj boja vody nieto ešte slanej, ale ani ich tam nechcem tahat lebo ki chodime but cca 20-23 hod autobusom alebo lietadlom a to nechcem oni by sa zbesneli.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Pobyt so spom

Poslaťod Rony » Ned 06.01.2008 15:05

Niečo pre tých, čo chcú ísť so psíkmi na dovolenku. Na tejto stránke nájdete chaty, penzióny, hotely kde sa môžete ubytovať aj so psíkom.

http://www.slovenskedovolenky.sk/residences.php?start=0&id_vacation_type=11
Rony
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 99
Bydlisko: Žilina

Tip na dovolenku so psom v zahranici

Poslaťod Midayah » Pon 05.05.2008 0:04

Stranka je sice holandska, ale je pisana v styroch jazykoch, tak to hadam nebude vadit ze ju sem davam. No moze sa niekomu hodit. Je hlavne urcena ludom s havkacmi :hafan2:

http://www.hotdogholidays.nl/
Midayah
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Bydlisko: Brno

Re: Typ na dovolenku so psom v zahranici

Poslaťod monika040 » Pon 26.05.2008 17:41

Cez prázdniny 2009 by sme chceli ísť na dovolenku niekde k moru Chorvátsko, Grécko, alebo Španielsko a to so psíkom :lol: Neviete čo všetko sa má vybaviť, ktoré cestovné kancelárie berú psíkov? Koľko to asi stojí všetko čo by ste mi mohli poradiť budem rada?
Obrázok
http://www.jantarovylesk.szm.com
"Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku." G. B. Shaw
monika040
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 488

Re: Typ na dovolenku so psom v zahranici

Poslaťod lucik » Pon 26.05.2008 20:50

ziadna cestovna kancelaria nevezme psika do autobusu, takze dopravu si musite zabezpecit sami. potom je dobre zistit aj priamo tam, kam chcete ist, ci je plaz pristupna psom, lebo niekde je to zakazane.. to sa asi najlepsie cez cestovku zistuje.
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Tip na dovolenku so psom v zahranici

Poslaťod Aris » Pia 30.05.2008 20:41

My sme boli minulý rok v Taliansku, Calabria, Scalea a mali tam GR bez problémov.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: umelecké fotky

Poslaťod Ares » Pia 20.06.2008 13:30

lucik píše:ta prva fotka je odkial? zeby chorvatsko, alebo cierna hora?

ty ty ty ,hej mas pravdu je to chorvatsko kusok od makarskej. cez jun tam este nebolo tolko ludi,zeby sa nedalo s hafanom kupat, takze bol s nami cele dni na plazi (kupal sa,vyvaloval sa,pobehaval) a nikomu nezavadzal... supis dovolenka so psom pri mori
Obrázok
Ares
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4
Bydlisko: Bratislava

Re: umelecké fotky

Poslaťod lucik » Pia 20.06.2008 15:14

ja som bola v ciernej hore este bez psa, ale ked budem velka a budem mat normalne auto, urcite pojdem do ciernej hory so psom.. krasna plaz, boli sme v malickej dedine, takze nebolo tam vela ludi, Kotorsky zaliv, takze hned vedla obrovske kopce.. no ideos.. :lol:
ja bych tak isla s partiou - vacsim autom, tak 5 dni v horach a 5 dni pri mori by mi uplne stacilo ku stastiu.. len som este nikoho nenahovorila na taku dovolenku.. :ua:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: umelecké fotky

Poslaťod lucik » Pia 20.06.2008 15:31

jedine minus je dlha cesta, ale s fajn partiou je aj dlha cesta sranda. my sme isli na dve fazy - 6 hodin do Srbska, tam sme v Novom Sade prespali a potom 16 hodin do Prcanj v Ciernej Hore, z toho 2 hodiny sme trcali v horach, lebo opravovali cestu a bola zastavena premavka..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Collinka » Pia 20.06.2008 15:57

My ideme v septembri sem: http://www.ustefana.sk/ majitelia vyzerajú byť veľmi milí a hlavne majú tam aj ovečky, a na prosbu, či môžme vziať aj psíka, odpovedali, že samozrejme, veď majú zvierat ako maku...
Naposledy upravil Collinka dňa Str 09.07.2008 16:21, celkovo upravené 1
Collinka
Šteniatko
 
Príspevky: 98
Bydlisko: Bojnice

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Iwka » Pia 20.06.2008 16:01

mno ja som bola zatial s Meggy na jednej chate v Liptovskom Jane, ale ani za nic si nespomeniem na nazov ...

a boli sme este v chatovej osade jasenie
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod lucik » Pia 20.06.2008 16:49

tak ja mozem odporucit
http://www.penzionpodsitnom.sk na Pocuvadle
http://www.drevenicareviste.sk v Revistskom Podzamci pri Zarnovici
na Morave v Beskydoch kusok za hranicami http://www.ubytovanivpohode.webgarden.cz
boli sme aj na Orave, ubytko bolo v pohode, ale pohyb so psikom je tam naprd - okolo TANAP a do chranenych krajinnych oblasti je vstup so psom zakazany, kontrolovany a pokutovany
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: umelecké fotky

Poslaťod Ares » Pia 20.06.2008 18:29

lucik píše:jedine minus je dlha cesta, ale s fajn partiou je aj dlha cesta sranda. my sme isli na dve fazy - 6 hodin do Srbska, tam sme v Novom Sade prespali a potom 16 hodin do Prcanj v Ciernej Hore, z toho 2 hodiny sme trcali v horach, lebo opravovali cestu a bola zastavena premavka..


Prcaj v Ciernej Hore :aaa: ??? To mooooze byt zaujimave miesto... :haha: Inak samozrejme,ze ked najdeme spolocny termin,mozeme ist. Som za... Auto mame Chrysler Grand Voyager - vygooglite si foto,ale myslim,ze pre 4 osobky a psikov je idealne aj na dlhuuu cestu (sedacky sa daju vyberat a zostat mozu 2 v predu ako vodic a spolujazdec a vzadu velkaa rozkladacia uplne pohodlna,polohovatelna skoropostel). Cestou do Polska na svetovu vystavu nam tam Simona zaspala :hi: Ja by som navrhoval,ze by mohlo ist aj viac aut. Kto nema,moze sa k niekomu pridat,veci poukladame kam sa zmestia a kludne particka niekolko ludi a psikov moze ist. Lenze sezona zacina od jula a to znamena aj vyssie ceny o nieco (tada o nieco dost). My sme boli v Ciernej Hore (tam su relativne ceny este znesitelne): Bar a Petrovac. Tam aj naspat sme cestovali popri pobrezi do Makarskej a domov. Ved kuk na nasej stranke: http://www.goldenares.eu/vystavy.html a tam si najdite doooole popisane o tom a tiez v galerii su nejake foto od mora. Inak cestovat taku "dialku" nie je problem. Rozmyslali sme ist do Grecka autom - Zakhyntos. Cesta by mala trvat nieco okolo jedneho dna,ale vzdy to trva menej ako uvadza nejaky routeplaner. Takze my sme za a ak bude chciet niekto niekam ist, treba sa len zorganizovat, vybrat miesto kam by sa islo a navrhnut termin co bude pripadat asi az na sezonu kde uz aj na plazach bude dost ludi :ua: a mozeme vyrazit. Cesta je to najmenej, toho sa neobavam. AK bude treba zastavit,zastavime ak bude treba niekde prespat,prespime... :aplause: :aplause: :aplause:
Obrázok
Obrázok
Ares
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4
Bydlisko: Bratislava

Re: Tip na dovolenku so psom v zahranici

Poslaťod shishi » Pon 23.06.2008 11:43

aj my sa chystame s nasou rysanou v lete do chorvatska, ma PP,ale asi dame aj cipovat,uvidime,ale urcite petpass ideme vybavovat k vetovi :) neviete ako znasaju psy slanu vodu, piesok, kamene? uz sa tesiiiiiiim :jop: nasa miluje vodu uplne je besna v nej, tak sa snad vyblazni :ahoj:
Je to váš přítel, váš společník, váš obránce, váš pes. Vy jste jeho život, jeho láska, jeho vůdce. Bude váš, věrný a oddaný, do posledního úderu srdce. Jste mu povinován zasloužit si takovou oddanost. N.N.

www.buonacasa.sk
shishi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 507
Bydlisko: Kosice okolie

Re: Tip na dovolenku so psom v zahranici

Poslaťod Bibiana » Pon 23.06.2008 16:27

Che, kamoška keď sa presťahovala do Austrálie tak mi písala, že keď šli prvý krát k moru tak malá skočila do vody a začala slopať slopať a zrazu znechutený pohľad a stačilo jej.. Odvtedy sa už viac nenapila :smile: Jedine čo, že mala malá nejaké vyrážky na brušku, ale to preto, že na pláži ju síce osprchovala od tej vody, ale tá sa na brucho nedostala. :smile:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné