Dovolenka so psíkom

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Tip na dovolenku so psom v zahranici

Poslaťod Lucifer » Pon 23.06.2008 20:22

shishi píše:aj my sa chystame s nasou rysanou v lete do chorvatska, ma PP,ale asi dame aj cipovat,uvidime,ale urcite petpass ideme vybavovat k vetovi :) neviete ako znasaju psy slanu vodu, piesok, kamene? uz sa tesiiiiiiim :jop: nasa miluje vodu uplne je besna v nej, tak sa snad vyblazni :ahoj:

Bacha, aby si tie male slane kamienky na plazi nepomylila s potravou...Poznam minimalne 3 psov, u ktorych museli veterinari vyvolavat zvracanie, aby z nich tie sutre dostali von...No a aby som nebola len negativisticka, tak slana morska voda prospieva pozitivne aj psom na rozne kozne, usne a dychacie problemy :ahoj:

...a citajte http://dromedar.zoznam.sk/cl/11170/125555/Cestovne-pasy-pre-zvierata
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod čili » Pia 04.07.2008 16:45

http://www.liptov.sk/risko/
odporúčam, práve sme sa z tej chaty vrátili, psíkovi sa veľmi páčilo, nádherná príroda a veľmi, veľmi príjemná chata...
čili
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48
Bydlisko: Zvolen

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod lucik » Pia 04.07.2008 17:15

wow, vyzera to naozaj super..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod barchee » Str 09.07.2008 11:59

my ideme s krpcom do hotela Bartoška v Čremošnom :) http://www.hotel-bartoska.sk/ vyzerá to tam super a dá sa s hafanom ubytovať :jop:
...behind every monstrous dog is always a monstrous human...

www.cheeko.weblahko.sk
barchee
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29
Bydlisko: Bratislava

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Rony » Str 09.07.2008 15:32

my ideme s Ronym do Tatier do Starej Lesnej, máme tam prenajatý apartmán od maminej známej. Fatima zostáva doma s ocom...skoda, keby som mohla tak berem aj ju, ae moc velka a nie je zvyknuta byvat v byte.
Rony
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 99
Bydlisko: Žilina

Re: Tip na dovolenku so psom v zahranici

Poslaťod maggie » Štv 17.07.2008 23:07

ja som bola toto leto na kose a ludia tam tiez mali peskov....asi hlavne treba zistit ako ej to so psami na hoteloch plazach atd atd ale to uz tu bolo spominane.
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Re: Tip na dovolenku so psom v zahranici

Poslaťod Luculka » Uto 12.08.2008 19:14

my ideme na dovolenku do čiech www.upetra.cz posielam ako tip...a budúci rok by sme radi do chorvátska k moru...samozrejme všade so psom, keď ho už máme, nenecháme ho v hoteli...
Luculka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 500
Bydlisko: Košice, sídlisko nad Jazerom

male steniatko a dovolenka

Poslaťod dianka » Štv 28.08.2008 10:17

no, mam tu taky problem. planujeme kupit maltezacika. ma 8tyzdnov... planujeme ist na 4-5 dni do popradu na nieco ako dovolenku, ci vylet. ale nevieme ci je vhodne aby sme takeho maleho psika brali so sebou. bude mat 10-11 tyzdnov a u nas bude take 2-3 tyzdne. jasne, ze tam s nim nejdeme lozit po horach... budeme v meste v poprade v byte. ked pojdeme na nakupy tak ho dame do jeho tasky... ale ci z toho nebude dopleteny, ze 2 tyzdne v dome, bude sa ucit pekne vonku cikat... a po dvoch tyzdnoch bum na par dni do ineho prostredia... bolby to asi velky problem, vsak? aj ked by sme m jeho rezim zachovaly - pravidelna strava (ako doma), vychadzky po papani, pelech by so sebou mal svoj... ale ci by to nanho nemalo nejaky negativny dopad... co vy na to?
dianka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 87
Bydlisko: Prešov

Re: male steniatko a dovolenka

Poslaťod Mackie » Štv 28.08.2008 10:54

ja v tom problem nevidim, skor naopak, od mala nech si zvyka na rozne prostredia
jediny problem je snad to, ze nebude este mat kompletne ockovania
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: male steniatko a dovolenka

Poslaťod Iwka » Štv 28.08.2008 11:10

to je v pohode... :no: my na druhy den ako sme meggy doniesli sme s nou sli na chatu(nasu-boli sme tam len cez den, a len my,nenocovali sme)
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: male steniatko a dovolenka

Poslaťod Nyssa » Štv 28.08.2008 12:05

ja v tom tiez nevidim ziadny problem. my sme nasu meggie brali ako 7-tyzdnovu a to mala hned 3 domovy - u nas, u priatela a este intrak a v 4 mesiacoch uz bola v byte v Nemecku a neskor aj v koterci, takze dokopy sa takto striedala na piatich miestach a uplna pohoda, aspon nema problem s cudzimi prostrediami, to nepocitam mnozstvo hotelov, prenocovani u znamych a rodiny
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: male steniatko a dovolenka

Poslaťod Zilla » Štv 28.08.2008 12:14

My máme Jenny 3 mesiace keď ju bol priateľ brať od chovateľky (mala 2 mesiace) doviedol ju najskôr k sebe domov tam strávila víkend potom prišli za mnou do Brna a tam bola v dome. Odtiaľ sme sa nedávno odsťahovali takže býva úplne v novom prostredí a ak ideme na víkend na SK tak býva buď u mňa doma alebo u priateľa. Nebadám teda žiaden problém na jej správaní skôr, keď ju teraz berieme k niekomu na návštevu tak sa nebojí,ale prvá sa hrnie dnu.
Zilla
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 288
Bydlisko: Brno/NMnV

Re: male steniatko a dovolenka

Poslaťod dianka » Štv 28.08.2008 12:31

vsetkym vam dakujem, ani neviete, ako ste ma teraz potesili. uz sme rozmyslali, ze bud nepojdeme na vylet, alebo psika vezmeme neskor. takto je vsetko easy a este bude mat aj vylet :) to je parada. a este mam jednu otazku, ta bude asi offtopic, ale nechcem preto zakladat novu temu... mame uz so psikom vsetko premyslene, kde bude, co bude papat, ale jedna vec ma este "trapi" co so psikom, ked pride prvy krat domov. dovezieme, vystupime z auta, ovorime dvere na dome... pustime ho pochodit... a mam mu dat jest? pit? okupat? hrat sa s nim? ist s nim von? vsetko mu poukazovat? dat mu nejaku hracku? co mam v tej prvej pol hodinke, alebo hodinke urobit? ako to vyzeralo u vas? toto je jedine, coho sa este bojim, no...skor obavam... :)
dianka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 87
Bydlisko: Prešov

Re: male steniatko a dovolenka

Poslaťod Nyssa » Štv 28.08.2008 12:51

najprv ho nechaj pobehat po dome, nech si vsetko pozrie, mozes mu pripravit misku s vodou a aj papat a ukazat mu kde to je....my sme nasho charlieho museli ako prve vykupat, kedze bol sama blcha :pac: ale inak sme oboch nechali vsetko pokukat a spinkat
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: male steniatko a dovolenka

Poslaťod Mackie » Štv 28.08.2008 16:00

podla mna ani byt neobehne a pojde spat :lol:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné