Dovolenka so psíkom

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod wer » Štv 15.03.2018 12:43

Ja si nikdy nedavam filter... Ked maju vyslovene napisane, ze pes nie, tak to neriesim, ale ked nemaju.spomenute, tak.sa opytam a zvacsa nebol problem
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod pigie » Štv 15.03.2018 13:45

Tak ja hladam cez stranky, kde je bud pes alebo zakaz psa... Tam nemam na vyber. A ked je pes, tak ratam, ze hocaky, ale nie... Ked najdem, kde nie je uvedene nic, tiez sa opytam. Mna len irituje, ze pes ano a nakoniec v texte len maly... Ked najdes 4 take ponuky po sebe, tak ma to uz nadvihuje zo stolicky.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Lindchen » Štv 15.03.2018 13:50

Presne, to akoby ani filter nebol, načo taký filter? Tiež ma to irituje :hmm: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod pigie » Štv 15.03.2018 13:52

Presne... Kdesi som videla uz upgrade filtra. Maly pes a velky pes :pac: Ale OK, aspon sa snazia, len nikde nebolo napisane, ze kde konci maly a zacina velky :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Lindchen » Štv 15.03.2018 13:55

Tak ja svojho psa považujem za malého... Čo už je bígl aký veľký pes. Ale samozejme, predstavili si čivavu :ach: . Ale už nás nechali s tým, že "nie je až taký veľký" :heh: . Na konci pobytu sa majiteľ prišiel opýtať, či sme tu teda toho psa mali, že ho ani štekať nepočul ani nič nebolo zničené.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod wer » Štv 15.03.2018 14:04

Tak s tymto som fakt mala malokedy problem - ked uz mali napisaneho maleho, tak sa nechali ukecat aj na velkeho bytoveho. :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod elfinka » Štv 15.03.2018 14:14

Lindchen píše:Tak ja svojho psa považujem za malého... Čo už je bígl aký veľký pes. Ale samozejme, predstavili si čivavu :ach: . Ale už nás nechali s tým, že "nie je až taký veľký" :heh: . Na konci pobytu sa majiteľ prišiel opýtať, či sme tu teda toho psa mali, že ho ani štekať nepočul ani nič nebolo zničené.

My sme raz pisali, plemeno vek bytovy, ze ci pes nevadi, napisali nam ze taky pes moze byt.
Prideme tam, a teta nas skoro neubytovala, lebo cakali maleho psa :haha:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod majjuna25 » Štv 15.03.2018 15:00

Ja zvyknem písať, že mám "dva psíky veľkosti cca po kolená (hlavy nerátam :lol: ) , čistotné, neuštekané a na izbe budú v čase mojej prípadnej neprítomnosti v klietke, v posteliach nespávajú". No, síce doma môžu aj do postele, ale na hoteli im to nedovolím. Tá klietka väčšinou zaberá, si myslím. I keď je to vždy na dlhé lakte, nájsť vhodné ubytko, kde vezmú i dva stredne veľké psy :lol:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod kellee » Štv 15.03.2018 15:03

my sme nasli ubytko so 6 psami :aaa: na sve noci, co totalne nechapem, :lol:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod jakut » Štv 09.08.2018 6:42

Sme asi v polovici pobytu aaa rychlo to leti. Brač, mestečko Postira úplne dog friendly.Byvame v apartmanoch Santic, ziaden luxus, ale je tu cisto. Bolo par problemov prvy den, chladnicka vypjuta, pokial zacala chladit atd. Klima je len v kuchyni, takze ...
Majitel ma asi 6 maciek, kto nema psa zvyknuteho na macky :ach: Rovnako kto ma maleho psa, na poschodie nie, zabradlie na balkone ma velke medzery. Diana vystrci hlavu aj predne nohy, viac som neskusala, urobila som bezpecnostne zabrany z uterakov.
Pod ubytovanim je malo frekventovana cesta a pod nou borovicovy lesik a pod nim kamenista plaz. Da sa tam vencit, treba ratat ze su tam sem tam nejake odpadky a aj :kak: po psoch. Zbierat som tu nevidela nikoho, okrem mna :ua: psov je tu dost, vsetko na vodzke. Bez sme stretli len jedneho psa, ktory majitela pocuval na 100%. Na plaze sa da skoro vsadea da sa najst aj kamenista bez ludi. V restikach donesuvodu pre psa automatickh, ked Vas vidia.
Prílohy
IMG_20180808_231531.jpg
IMG_20180808_231452.jpg
IMG_20180808_212812_631.jpg
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Silvuch » Štv 09.08.2018 6:59

to je mile zvieratko..


Sme boli v kempte v italii, ze moze iba maly pes a iba jeden a vsetci naokolo mali velkych, a niektori aj dvoch.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod jakut » Štv 09.08.2018 12:40

Tu v apartmanoch santic kde byvame, sa vystriedalo za tych par dni malych psov. My sme sa nepytali, takze ci by ubytoval aj s velkym psom neviem, ale podla mna ano. To je taky divny pan, vecer vytiahne tych 6 maciek na cestu a vencia sa ? Tie macky chodia za nim, ako vycvicene psy. Prechadzaju sa po ceste, okoloiduce decka sa pristavuju a hladkuju, no proste sou. A su drze tie macky, vobec sa neboja, Diana salie, ale sak nech si zvyka. Inak u susedov byva NO, cane corso sme videli, velkeho bradaca, chrtov, vyzlu atd.
Inak trajekt, som stresovala polku cesty, lebo so vygooglila, ze pes zadarmo, ale treba kosik, vobec ma to nenapadlo. A ani skor googlit ohladne trajektu ma nenapdlo :oo: Bola som pripravena, ostat s nou v aute, naivne som si myslela, ze auta budu v podpalubi v tieni, no len niektore, nam sa uslo slnko. Nastastie nebolo treba kosik, bolo tam mozno aj vyse 10 psov a nemal ani jeden. A netreba sa spoliehat na to, ze sa pocas cesty niekam so psom zasijete, plno ludi v kazdom kute. Do klimatizovanych miestnostidnu so psom nemozete. Tiez si treba rozmysliet cas, kedy dojdete na trajekt aby ste necakali na slnku so psom v aute pol dna. Mysme mali stastie, cakali sme pol hodiny, zatial sme vybehli vonku. Ale to tiez nic moc, nie je tam na okoli vela moznosti. A nervy som mala, lebo stary nemec nam klopal na auto, ze mame vypnut, hned ako sme sa zaradili, ukazujem mu ze mame psa, furt len ukazoval ze mame vypnut motor. On zavrel auto, odisiel a nakoniec ani trajekt nestihol. Potom sme sme aj tak nastartovali, vacsina mala. Ako ja chapem ze zivotne prostredie, smog atd. Ale potom by to mohli mat vymyslene trocha inak. Lebo vonku bolo nejaky 33, dokola beton vsade, nic prijemne.
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod wer » Štv 09.08.2018 13:22

Offtopic: ja som si kupila teraz taku plachtu na auto - paraaadna to vec. Auto akoby v tieni aj na slnku, super vzdusne to je :jop: Fakt odporucam zainvestovat :yes:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod jakut » Štv 09.08.2018 14:04

Vies dat link ? Staci nejaky vseobecny. Dik
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod wer » Štv 09.08.2018 14:13

https://www.becoolsolutions.com/product ... 5192057037
Ja som cez havo hravo objednavala. Agilitaci uz na tom vo velkom ficia, tak som sa inspirovala :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné