Pes po zosnulom

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Pes po zosnulom

Poslaťod VikThor » Pia 14.08.2015 17:56

Zdravím, potreboval by som poradiť, respektíve počuť vaše skúsenosti.
Stala sa taká vec, že mi už dávnejšie umreli obaja starý rodičia a ostal po nich pes. Dom aj záhradu zdedili ich deti. Teda moja matka a jej brat. Po smrti oboch starých rodičov sa o toho psa starám (ostal na tom pozemku po starých rodičoch), no mamin brat teraz odo mňa vyžaduje absurdné veci ako odstránenie psa a demoláciu koterca+búdy+opravu škôd na trávniku, ktoré napáchal alebo ho mám nechať stále zavreného a platiť "nájomné" za koterec. Má na také niečo vôbec právo?
Naposledy upravil VikThor dňa Pia 14.08.2015 19:46, celkovo upravené 1
VikThor
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 282

Re: Pes po zosnulom

Poslaťod wer » Pia 14.08.2015 18:00

a ako sa k tomu stavia tvoja matka?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pes po zosnulom

Poslaťod VikThor » Pia 14.08.2015 18:01

Jej pes nevadí.
VikThor
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 282

Re: Pes po zosnulom

Poslaťod wer » Pia 14.08.2015 18:58

a ako to maju vysporiadane? byva tam niekto? ved polovica patri mame, on nemoze o celom rozhodovat - musel by vyplatit mamu. tym teoreticky mozes argumentovat... druha vec je, ze ci nie je schopny sa toho psa zbavit na vlastnu past... moznostou je rozdelit aspon zahradu, oddelit cast, ktora by patrila len matke. alebo najst psovi novy domov
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pes po zosnulom

Poslaťod VikThor » Pia 14.08.2015 19:17

No žije tam matka, v podstate sa o to všetko stará. A celý majetok je v spoločnom užívaní. Jej brat tam ani nie je, ani tam nechodí a ani nechodil keď starý rodičia ešte žili. Mama ho chce vyplatiť ale on to odmieta a ide mu len o to znepríjemniť každému život. Z toho dôvodu to teraz skúša na mňa. Vie, že psa sa nezbavím.
VikThor
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 282

Re: Pes po zosnulom

Poslaťod wer » Pia 14.08.2015 19:30

no niektori ludia su fakt mimo... povedz mu, ze to je na casti tvojej matky, nech sa da vypchat :ach:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pes po zosnulom

Poslaťod VikThor » Pia 14.08.2015 19:45

OK, vďaka za radu, tak to urobím.
VikThor
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 282


Späť na Ostatné