Stará sučka sa nemôže vrátiť do DSS - "úrady" robia problémy

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Stará sučka sa nemôže vrátiť do DSS - "úrady" robia problémy

Poslaťod Lindchen » Ned 09.08.2015 10:17

Milí dogforáci, ako viete beriem psíkov na stráženie a zavolal mi pán v zhone, že potrebuje stráženie. Pomaly sa ale z hotelového psíka črtá dočaska, ale vysvetlím prečo a zároveň prosím o pomoc.

Pán je invalid a býva "v chránenom bývaní" v Bratislave, čiže predpokladám, že ide o nejaký domov sociálnych služieb pre telesne a mentálne postihnutých. Sučku majú 12 rokov, ale vraj v tom ubytovaní menili podlahy a psík tam už byť nemôže, aby nepoškriabal nové palubovky! Povedali vraj, že má fenku utratiť, lebo je už aj tak stará. Ide o nekonfliktné, láskavé, dobručké zviera, ľahulinká, staručká fenka, neexistuje, že môže niečo poškodiť, mám ju doma, tak viem, že je skvelá, nič zlé nerobí. Prípad vraj vybavuje istá p. Kopulová, ktorá nechce ani počuť, žeby sa tam fenka mohla vrátiť. Tá pani je si z DSS alebo možno zo sociálky, neviem, nehovorí vám to niečo? Nedá sa nejako intervenovať? Nemáte na to niekto dosah? Tinka má pána aj tú slečnu (neviem, či dcéra alebo kamarátka) veľmi veľmi rada, prežila s nimi celý svoj život a teraz toto :ua: . Tá mladá žena, tiež mentálne handikepovaná, veľmi plače vždy, keď malú prídu navštíviť...
Prílohy
11816048_10203771663527143_1294383673_n.jpg
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Stará sučka sa nemôže vrátiť do DSS - "úrady" robia prob

Poslaťod ivana1 » Ned 18.10.2015 18:46

Lindi - ako to nakoniec dopadlo?
:ua: :ua:
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Stará sučka sa nemôže vrátiť do DSS - "úrady" robia prob

Poslaťod Lindchen » Ned 18.10.2015 18:50

Neviem veru. Pán volal vždy z iného čísla, od ľudí, ktorí o tom ani nevedeli, že si zavolal. Zistila som vtedy, keď som chcela zavolať, že ako stoja :nwm: . Takže vôbec netuším. Len fenku vzali a odvtedy sa po nich zľahla zem, keďže kontakt na nich neexistuje.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Stará sučka sa nemôže vrátiť do DSS - "úrady" robia prob

Poslaťod ivana1 » Ned 18.10.2015 18:57

Chúďa babuľka. :ua:
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Stará sučka sa nemôže vrátiť do DSS - "úrady" robia prob

Poslaťod plus » Pon 08.08.2016 20:47

urad nemoze jednoducho, VáGNE, povedat, ze "lebo doskriabe parkety" - trval by sm na oficialnej odpovedi.
nic proti uradnikom, ale zvacsa si poradit nevedia, zalezi od toho, ci je dana pani brigadnicka a podobne..
ale ak dala do vety UTRATIT lebo ma 12 rokov.. tak uz len toto by ma vyhecovalo na boj na zivot alebo na smrt..
pes je obycajna vec, nemozno branit obycajnej veci, nemozno nutit niekoho zbavit sa obycajnej veci, je to majetok, porusuje ustavu, ked nuti psa dat na UTRATENIE...
skoda, nevyznam sa az tak, to by chcelo pravnika.. pripadne bol by tam jediny pes? realne by sa mal kto opsa starat? pokial ano a psovi by tam bolo dobre, neviem, mozno by sa oprela o nejake hygienicke blbiny... pricom ako vieme, pes je hygienickejsi nez clovek.. no neviem, drzim palce..
plus
Nováčik
 
Príspevky: 36


Späť na Ostatné