bojazlivý FB, strava

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

bojazlivý FB, strava

Poslaťod Mivalik » Ned 05.04.2015 13:40

Zdravím, od včera máme 5 mesačného FB. Neviem, či je to normálne, ale je veľmi bojazlivý, vôbec nechodí po byte, keď už . tak ozaj zopár krokov. Taktiež by som sa rada spýtala, ako mu je treba dávať papať, granule od pôvodných majiteľov odmieta, no keď sme mu dali varené, to ihneď spapá. Myslíme si, že sa o neho pôvodní majitelia veľmi nestarali. Poradí nám prosím niekto? Ďakujeme :)
Mivalik
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: bojazlivý FB, strava

Poslaťod aNeMiC » Pon 06.04.2015 22:10

Tak bojazlivosť je podľa mňa prirodzená, pokiaľ nie je chorobná. Nemôžte čakať, že sa bude hneď premávať po byte akoby ste ho mali pol roka :yes: musí sa najprv poznať s vami, prostredím - je to preňho šok :smile: vžite sa do jeho kože. Žil úplne v inom prostredí, bol zvyknutý na iný režím a mal okukaných už aj pánov a potom sa zrazu dostane na neznáme miesto a všetko je iné. Nič a nikoho nepozná... a nevysvetlite mu to, že proste teraz ideš ku mne, pretože ... :smile: ako som spomínala je to preňho veľká zmena... to môže súvisieť aj s tým papaním. Každopádne vyskúšajte vylúčiť najprv zdravotne problémy. Keď píšete, že sa oňho asi veľmi nestarali... je odčervený atď.
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡


Späť na Ostatné