Veterinárna škola

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Veterinárna škola

Poslaťod bibika » Uto 05.06.2018 13:55

Ja som skončila (včera :heh: ), ale ako píše Zuzka, nič sa nemenilo. Vonkajšie psy môžeš mať v školských kotercoch ak si člen niektorého z klubov. Drobné zvery a exoty/plazy majú tiež svoje kluby kde študenti majú svoje klietky/akva/terarka. Ak máš bytových psov tak jediná možnosť je privát. Nie v každom byte povoľujú psy, ale nie je nereálne taký nájsť. Ak sa rozhodneš študovať, tak držím palce a prajem veľa odhodlania. :smile:
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 746
Bydlisko: Banff, AB

Re: Veterinárna škola

Poslaťod zuzka:) » Uto 05.06.2018 14:00

Ono tie izby su dost male a ked su na jednej 3 ludia, tak to uz samo o sebe nie je nic moc.

A blahozelam k ukonceniu :) ake mas plany po skole?
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Veterinárna škola

Poslaťod MisheliQ » Uto 05.06.2018 14:38

Tak ja by som sa kludne rada mackala so zvieratom v izbe, nech by sme tam boli aj ako sardinky. :heh:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Veterinárna škola

Poslaťod zuzka:) » Uto 05.06.2018 14:41

No ale dost zavisi aj na spolubyvajucich. Ja si teraz neviem predstavit uz vobec byvat na intraku :D a my sme sa v prvaku aj 3 lhdia tlacili. Ved tam boli 2 stoly a 2 stolicky, pre 3 ludi, ktori sa musia furt ucit. V dalsom semestri sme boli iba 2, to bolo o vela lepsie.
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Veterinárna škola

Poslaťod MisheliQ » Uto 05.06.2018 14:44

My sme boli tiez 3 a zviera by mi nevadilo, vsak taku skolu som studovala. Konecne by som mozno mala aj zviera, ktore by som inak nemala. Napr nejakeho chameleona :lol: Ja som prave preto sla na privat, chcela som mat pri sebe moje psy.
Intrak bol v tomto smere dost hrozny :ach:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Veterinárna škola

Poslaťod zuzka:) » Uto 05.06.2018 14:57

Ja si pod zvieratom stale predstavim psa. Este mozno macku :D
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Veterinárna škola

Poslaťod TempyGeek » Str 06.06.2018 11:40

Ďakujem za odpoveď. Škoda, že nemôžu byť psy na intráku, ale tak čo už :/. A gratulujem k ukončeniu školy :)!
TempyGeek
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Veterinárna škola

Poslaťod MisheliQ » Sob 20.03.2021 14:05

IVSA Slovakia srdečne pozýva študentov všetkých ročníkov veterinárskeho lekárstva a veterinárnych lekárov na webinár so zaujímavou témou “Pediatrický pacient”.
Bližšie info:
✅ v 1. dieli webináru sa budeme zaoberať problematikou pediatrických pacientov so zameraním na žriebätá a teľatá
✅ účasť na webinári je bezplatná, dostupný bude pre všetkých záujemcov prostredníctvom živého vysielania na Facebooku

https://fb.me/e/4UNTCazvg
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Veterinárna škola

Poslaťod MisheliQ » Pon 28.06.2021 11:29

Ahojte, skupina pre prvakov VVL na FB https://www.facebook.com/groups/4203563823020504 :ahoj:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Veterinárna škola

Poslaťod Nisus » Ned 03.10.2021 19:39

Pre tých, čo študujete veterinu či odbory, kde máte anatómiu (alebo aj len pre nadšencov :lol: ) odporúčam appku 3D Dog Anatomy :smile: . Dám link, lebo sa mi nechce písať, aké je to premakané :heh:
https://youtu.be/OPkPMsx6lVE
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Veterinárna škola

Poslaťod MisheliQ » Uto 24.01.2023 17:22

Ak by tu bol niekto, kto by chcel začať pracovať na diaľku ako medicínsky tutor a vzdelávať študentov, môže sa prihlásiť na túto pozíciu. Nutnosť je mať ukončené vysokoškolské vzdelanie v oblasti medicíny (MUDr. alebo MVDr.) a plynulú angličtinu (vyučovanie prebieha v anglickom jazyku). Najlepšie niekto na full time job.

Odkaz na podávanie CV https://www.linkedin.com/jobs/view/3451508095
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Veterinárna škola

Poslaťod MisheliQ » Štv 13.04.2023 9:43

Možnosť určenia krvnej skupiny psov zadarmo na Univerzite veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach :vykricnik:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Veterinárna škola

Poslaťod Mackie » Štv 13.04.2023 10:09

Pisala som, nezhodli sa nam casy, ziadne dalsie navrhy kedy by sa dalo, to sa mam ja stale ozyvat? Az tak velmi im to netreba asi.
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Veterinárna škola

Poslaťod MisheliQ » Štv 13.04.2023 10:23

Tak aktualizacia: tyka sa to psikov, ktore uz krv darovali v minulosti a su v databaze darcov
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Veterinárna škola

Poslaťod Mackie » Štv 13.04.2023 10:29

Nemohli zohnat psov a na tychto aspon maju kontakty? :lol: Ale skoda, trva to uz kolko mesiacov, keby boli flexibilnejsi, mali by toho uz vela. Ale je to co, nejaka studia? Diplomovka? Len doobeda a ked je tam ucitel, tazko sa bezny clovek uvolni v tom case.
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné