Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

Denná škôlka pre šteniatka a denný hotel Ba

Štv 16.01.2014 14:36

Ahojte neviem kolko je tu ludi z ba ale chcela by som sa opýtať či si myslíte že je v ba vela takýchto zariadení konkrétne v okolí podunajských biskupíc a či by ste tam niečo také prijali. Vela ludí sa stažuje že im steniatka ničia byty a pod a stále pribúda steniatok v útulku..takýmto niečím by sa tomu dalo pomoct rano ludia dovezu steniatka kde maju celodennu starostlivost,socializaciu, vycvik, a po praci si ludia vyzdvihnu vyhrate stastne stena a nic im neponici...vasimi nazormi by ste mi velmi pomohli :smile:

Re: Denná škôlka pre šteniatka a denný hotel Ba

Str 05.02.2014 19:17

Viem, ze taketo je v lieskovci :)

Re: Denná škôlka pre šteniatka a denný hotel Ba

Pia 07.02.2014 20:23

...škôlka aj hotel a dokonca prvá barf predajňa v BA je na Bulharskej...

Re: Denná škôlka pre šteniatka a denný hotel Ba

Sob 08.02.2014 12:25

škôlok aj denných hotelov je v BA dosť, čo som videla

Re: Denná škôlka pre šteniatka a denný hotel Ba

Pon 10.02.2014 13:45

senka píše:...škôlka aj hotel a dokonca prvá barf predajňa v BA je na Bulharskej...

Vieš aj presnú adresu? Denne tade chodím a o žiadnej predajni neviem. :nwm:

Re: Denná škôlka pre šteniatka a denný hotel Ba

Pon 10.02.2014 14:20

Offtopic: mne tam byva mama a tiez som si nic nevsimla ked tam chodim. ale za navstevu by to stalo :smile:

Re: Denná škôlka pre šteniatka a denný hotel Ba

Pia 21.03.2014 20:15

Bulharská 121 :no:

Re: Denná škôlka pre šteniatka a denný hotel Ba

Štv 27.03.2014 9:25

Ďakujem, zastavím sa tam. Ale vidím na mapách, že to je rodinný dom. Asi treba zvoniť...
Odoslať odpoveď