Chlpy v pracke

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Chlpy v pracke

Poslaťod clupko » Pon 23.09.2013 14:18

My nie, az kym nebolo neskoro... Vobec by ma nenapadlo, ze tie chlpy to za par mesiacov tak ucpu, ked tam mame sitko :nwm:
Ale nenapada mi nic, cim by som to preventivne cistila - krtkovat asi nepomoze kym to nie je naozaj ucpate, a chemia tie chlpy nerozlozi.. ci?
Takze podla mna len prevencia..
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Chlpy v pracke

Poslaťod weron » Pon 23.09.2013 14:26

CraObs píše:a inak smrť odtokov je kombinácia žena+pes (aj keď ich obe lúbim :pusa: ) celý rok odtok relatívne v pohode, ale teraz v lete keď bola u mňa slečna tak v odtoku vlasy a na nich namotané chlpy od psa..

az teraz citam :haha: :haha:
no vidis, a to sa ani necesem :haha:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Chlpy v pracke

Poslaťod merri » Pon 23.09.2013 14:53

weron píše:no vidis, a to sa ani necesem :haha:

Praveze o to horsie. Keby si sa cesala, tak vlasy zostanu na hrebeni, odkial ich vyberies a hodis do kosa. Ked sa neceses, tak sa uvolnia az pri umyvani vlasov a koncia v odtoku. Moj pripad. :ach:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Chlpy v pracke

Poslaťod weron » Pon 23.09.2013 15:17

ja chcem aby ostavali na hlave :plac: ziadna kefa, ziadny odtok :plac: :haha:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Chlpy v pracke

Poslaťod kellee » Uto 24.12.2013 17:41

neviem ci tato tema je aktualna, ale ked periem psie veci napriklad tak ja po oprati z pracky vytiahnem taky chuchvalec zmotanych chlpov, ale neviem, stale ich dost ostava v pracke cim sa dostavaju na oblecenie a moj manzel nie je nadseny :-ä
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Predchádzajúci

Späť na Ostatné