Moze mat pes zlomene srdce?

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Moze mat pes zlomene srdce?

Poslaťod Icebreg » Sob 27.04.2013 0:10

Cisto hypoteticka otazka..
Predstavte si, ze sa pes "zalubil" do nejakej fenky zo susedstava..
A tak kedze obaja majitelia psov chodia na prechadzky v rovnaky cas a podobne, tak sa pes a fenka stretavaju, blaznia sa, behaju, hraju sa a podobne.
Ale raz fenka nepride, lebo ju presiel parny valec.
Co citi pes ?

Offtopic: weron, no jo, dik :)
Naposledy upravil Icebreg dňa Sob 27.04.2013 0:35, celkovo upravené 1
Icebreg
Snoopy
 
Príspevky: 183

Re: Moze sa psovi zlomit srdce ?

Poslaťod weron » Sob 27.04.2013 0:25

Offtopic: ked uz na toto trebalo temu, tak by som ju aspon premenovala na "moze mat pes zlomene srdce?" a nie ci sa mu moze zlomit ... :ach:

edit : :jop:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Moze mat pes zlomene srdce?

Poslaťod CraObs » Sob 27.04.2013 1:00

Offtopic: prečo by ju "len" zrazilo auto keď ju možme rozpleštiť na placku :haha:

čo cíti neviem, ale čo mám vypozorované tak aj pes vie byť smutný lebo mu niekto koho má rád chýba.. resp keď niekam príde kde niekoho čaká a nie je tam tak nechápe a "zhorší" mu to náladu..
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Moze mat pes zlomene srdce?

Poslaťod weron » Sob 27.04.2013 1:06

jasne ze vie pes smutit ... ked mu zomrie panicek napr. ci psi "partner/ka" ci psi kamos ... :nwm: ked sa vie tesit, hanbit, byt urazeny, vie aj smutit :yes:
ale to co, a ako pes citi, ti nikto presne nepovie kedze vsetci sme tu ludia :hihi:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Moze mat pes zlomene srdce?

Poslaťod irmiku » Sob 27.04.2013 7:56

viem o jednom pripade, ked mal ist pes na rok k inej chovatelke do nemecka kvoli krytiu, a naviazal sa na nu takym sposobom,
ze ked ho po roku doviezla naspät, behom hodiny sa tak utrapil, ze zacal vracat krv a sla aj z druhej strany spolu s vystelkou z criev. 2 dni na klinike na infuzkach a uz to s nim bolo tak zle, ze mu hladali darcu krvi. nato ta chovatelka zareagovala, ze sa prenho vratila a ze teda si ho odvezie naspät k sebe domov. ked ju pes videl, ze je spät, vladal na privitanie uz len krutit chvostom. no a zazracne sa vyliecil a uz na dalsi den bol schopny cesty. manzel tej chovatelky jej nechcel verit,ze ten pes umieral na zlomene srdiecko... esteze mala ucty od veterinara...
zi a nechaj zit

tichy´s white happiness
irmiku
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 419
Bydlisko: Bratislava - Karlovka

Re: Moze mat pes zlomene srdce?

Poslaťod Lula » Sob 27.04.2013 10:49

Mne ocino hovoril že keď som bola pri starkej na týždeň a Shelly ostala doma, že bola bez nálady nič nerobila ani poriadne nežrala.. Nevrtela chvostom.. Ale akonáhle som prišla domov tak sa to zmenilo.. Teda pre mňa nie lebo bola rovnaká ako keď som odchádzala ale ocino ju pozoroval počas toho a bola smutná :nwm:
Lula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 313
Bydlisko: Rimavské Brezovo

Re: Moze mat pes zlomene srdce?

Poslaťod merri » Sob 27.04.2013 15:56

Daco take psy urcite vedia pocitit. :yes: Berry je strasne zalubena do jedneho psieho kamosa, to je laska ako hrom, vzdy ked ho zbadam v dialke tak jej hovorim "aha, Godefroi tam je, bez za nim", a ako vyslovim jeho meno, ona sa okamzite zacne obzerat a hladat ho, a ked si ho niekedy pomylim s inym psom, tak je na nej vidiet uplne sklamanie, ze to nie je on. Ona je na nho uplne namotana, ziadneho psa nikdy nemala tak rada ako jeho. (Aj ked on to urcite az tak neberie, on ma svoju palicu/lopticku a to je jeho stred vesmiru, ze sa okolo neho Berry vrti a obtiera a hadze zvodne pohlady, to on asi ani nevidi. :heh: )
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Moze mat pes zlomene srdce?

Poslaťod Bee House » Sob 27.04.2013 17:31

Offtopic: merri: Godefroi? to je co za psa? :heh: no offence :smile:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Moze mat pes zlomene srdce?

Poslaťod merri » Sob 27.04.2013 17:34

Jj, divnejsie meno som v zivote nepocula :heh: Neviem vobec co to za meno a ci to nieco znamena, ucila som sa ho vyslovit asi pol roka. :heh: Je to mix NO a BOM, inak krasny kus psa, take hoviadko.
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Moze mat pes zlomene srdce?

Poslaťod weron » Sob 27.04.2013 18:11

Tiez ma az myklo pri tom mene :haha:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Moze mat pes zlomene srdce?

Poslaťod merri » Sob 27.04.2013 21:09

Offtopic: Berrynka je na exoticke mena. :hih: :heh: Ja som si vzdy myslela, ze som to meno zle rozumela, tak som ho volala len vselijakymi skratkami. Potom som ho videla napisane, a nevychadzala som z udivu. :heh: A sranda, ze druhy pes toho pana na vola zas uplne praobycajne - Bodrik. :heh:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Moze mat pes zlomene srdce?

Poslaťod bubka » Ned 28.04.2013 8:19

Chester ma tiez svoju psiu lasku Taru, spolocne vyrastali a s nikym sa nedokaze tak vyhrat ako s nou :yes: Dokonca na seba este aj ti dvaja ziarlia, ak sa Tara hra s inym psom, tak ho Chester odozenie, ked sa Chester hra s inym psom, tak je Tara nasrata, len okolo nich pobehuje a snazi sa vynutit si jeho pozornost a ked sa jej zacne venovat, tak ho najprv pekne zbije :lol:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: Moze mat pes zlomene srdce?

Poslaťod ariel » Ned 28.04.2013 14:42

neviem, ci by som to prave tak nazvala, ale trapit sa vedia, pocas vencenia som sa raz stretla s inym psickarom, ktory sa ma pytal na povahu weimara, lebo ze v ich dedine mal majitel 2 weimarov, psov, ktorych nezvladal, spolu boli agresivni, tak ich rozdelili po rokoch spoluzitia a oni za sebou tak smutili, ze v kratkom case uhynuli, obaja, bez zjavnej inej priciny, tesne po sebe :ua:
ariel
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1014
Bydlisko: Žilina


Späť na Ostatné