Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

Re: Napadnutie psom - rady a skúsenosti

Pon 04.01.2016 17:12

Sunny píše:... teriér sa ma rozhodol brániť, keď sme sa s chlapom "bili" a ja som moc zjačala - blbka Gilina normálne vyletela a cvakla ho do nohy .
:smile: tak to áno, treba dať pozor. Mňa keď dááávno babka chcela pocapkať na prdel - jej vlastný psík jej skákal po ruke cvakajúc papuľou, aby ma chránil. Potom som si zvykla pred mojimi malými deťmi, lebo keď sme blbli s manželom, resp. na šibačku - tak decká plakali, že ma bije - to bol tréning na psa - to isté je so psami, nevedia to pochopiť...

Re: Napadnutie psom - rady a skúsenosti

Pon 04.01.2016 17:56

Mne asi pred dvoma mesiacmi v priebehu týždňa dva krát napadli Babána dve kríženky cane corso, z toho raz fakt na zuby. Riešiť som to musela samozrejme ja, chlapova reakcia doslova: "Jéj, kde ste sa tu vzali?" s úsmevom hollywood 3. Druhý raz som ho už tak dopuče poslala, že sa nezdraví a uteká preč jak nás vidí. Konečne. Fakt nechápem, aký problém majú ludia po dobrom akceptovať fakt, že ich pri sebe nechceme? :nwm: Blavák jeden debilný, si sem priniesol aj tie svoje petržalské móresy. A výsledok je, že Babán ako ich len ucíti, že šli ulicou, alebo ucíti druhého psa, čo s nimi ešte venčieva, tak narieka od strachu. :ach: Akože aby sme sa nenudili, tak môžem niečo naprávať.

Re: Napadnutie psom - rady a skúsenosti

Uto 05.01.2016 16:26

wer píše:keby boli za branou 3 stredoaziati

Mne to vrta hlavou trosku :lol:
V akom zlozeni pohlavi by mohli byt traja stredoaziati spolu na dvore len tak sami bez nasledkov? :angel:

Re: Napadnutie psom - rady a skúsenosti

Uto 05.01.2016 16:29

Suka, mladučký pes a guľaté šteňa :heh: .

Re: Napadnutie psom - rady a skúsenosti

Uto 05.01.2016 16:33

Netusim, nezamyslala som sa, ale videla kdesi. :ha:

Re: Napadnutie psom - rady a skúsenosti

Uto 05.01.2016 16:35

vyzera to tak, ze dakde vedia koexistovat aj velki silni psi v pohode :lol:
https://www.facebook.com/laszlo.leopold ... 097282362/

Re: Napadnutie psom - rady a skúsenosti

Uto 05.01.2016 16:39

hruska píše:vyzera to tak, ze dakde vedia koexistovat aj velki silni psi v pohode :lol:
https://www.facebook.com/laszlo.leopold ... 097282362/

noo - dve veci. Jednak, rozdiel ci mam psov na pozemku velkosti beznej v nasich koncinach, kde mi poza plot chodi pol dediny (priestor na prenesenu agresivitu) alebo ci tam zije svorka odlucena od ineho sveta a ked pes nema naladu ma kam odist.
Druha - som v nejakom videu o stredoaziatoch takychto videla "no a teraz suka hara, tak sa strasne pobiju, a ten co vyhra ju nakryje" - pre nich pes na sitie neni taka tragedia jak pre mna napriklad.

Re: Napadnutie psom - rady a skúsenosti

Uto 05.01.2016 16:40

to je jedno, point je, ze nie kazdy pes sa musi hned pozabijat s inym :lol:

Re: Napadnutie psom - rady a skúsenosti

Uto 05.01.2016 16:41

Ono to je ine... Aj chovatelia, ked maju psov kopec, tak ti psi nemaju problem s druhymi... Problem je, ked si niekto vezme 1-2 psov... Vtedy nastavaju problemy. V svorke sa obcas sarvatky vyskytnu, ale v zivote som ani medzi fundlami nepocula, zeby sa vazne pobili. A to su ludia, ktori maju aj 30 psov na dvore, 6-10 je normal... Mna aj preto tiahne k vyberu od "velkochovatela" - to su proste povahovo uplne ine psi ako ked ma niekto na dvore jednu fenku. Sorry, ale to mi zatial hovoria skusenosti, co vidim okolo seba (vplyv noveho majitela je vsak nepochybne velmi velky) :heh:

Re: Napadnutie psom - rady a skúsenosti

Uto 05.01.2016 16:43

ono v tychto velkych svorkach je to trochu ine, lebo tam ked sa zacnu bit, kazdy si rad kusne a biju toho, co je na zemi, tak tam sa moc nechcu vystrkovat..

Re: Napadnutie psom - rady a skúsenosti

Uto 05.01.2016 16:44

a myslim, ze aj majitelia sa inak spravaju jak my tu :heh:

Re: Napadnutie psom - rady a skúsenosti

Uto 05.01.2016 16:45

aj to. :lol:

Re: Napadnutie psom - rady a skúsenosti

Uto 05.01.2016 16:46

Harajuca fena je vzdy problem, to ano :heh:

Re: Napadnutie psom - rady a skúsenosti

Uto 05.01.2016 16:47

Pigie & silvuch - prave to, ze 3 psy mi pride ovela nebezpecnejsie nez 30.

Re: Napadnutie psom - rady a skúsenosti

Uto 05.01.2016 16:48

no ja by som ani medzi tychto nevosla :heh:
Odoslať odpoveď