Napadnutie psom - rady a skúsenosti

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: napadol nás pes.čo teraz?

Poslaťod yetti » Štv 24.01.2008 13:04

Fraga píše:Inak Yetti fakt by som chcela vidieť ten odkop keby ta napadla argentína (resp. plemeno, ktoré vzrastom a váhou odlišné od jorka) to by bol krásny výkon :vykricnik:

nebavime sa tu o napadnuti velkym psom... :nie: , ja som velkeho psa, vobec nespominal. Bavime sa tu o psoch malych, a zakompexovane zurivych / vzrastovo zakomplexovanych/. Vyssie som spomenul, ze na miesto kde pobehuju volne psy ani nechodim, vo svojom prispevku som vychadzal s vykonstruovaneho prikladu, a velky pes sa pri mne nemoze lan tak vyskytnut. A musel by byt sakramentsky priblby aby skocil do mojich psov. :lol: :lol: :lol:
Bib ma pravdu... ja som tiež na veľké psy, ale nevidím hrozbu, ked šteka jork ako ked šteká NO a veru inak potom staviam aj obranu... psov si isto dokúsať nenechám a seba tiež nie...
Fraga píše:Myslim, že Tatiana mala opodstatnenie v tom čo spravila ked brala psy na ruky, hlavne ak tam boli deti, decko chce pomoct psovi a nevieš ako psisko mu visí na krku...(sama som sa ocitla v bitke ked som bola špunt, neumyselne ma sekla naša suka, ked chcela cvaknut inú a krvi ako na jatkach a ja som si to uvedomila az po 15 min. a leteli sme na pohotovost... ... v prvom rade ratujem deti VZDY, pes je v tomto pripade absolutne nepodstatny, aspon pre mna. Pokial si ineho nazoru sry. Ale vyberam si cestu mensieho zla. :no:

viem si predstaviť mojich špuntov, keby som ich nechala na zemi je po nich. Dvihnem do výšky a už mám dôvod pes zautočil na mna nezáujem ze išiel po mojich psoch...a potom už ma smolu...ako som napísala inde mna tak napadol pri jazere pit resp. moje psy...a bola som s tatom vela nechybalo a dostal by pažbou,a lebo pästou medzi oči...keby som ich nedala nad hlavu tak ich zakusne cvakal jedna radosť..potom dobehol majiteľ červeny ako paprika a funel čo ledva utekal, ale nejaké sorry ....čakam dodnes, asi tak...


mozno sa dockas :yes:
Modrá je dobrá.... ale len u ND...
http://www.fatradog.sk

Obrázok
yetti
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: okr. Martin, Turiec

Re: napadol nás pes.čo teraz?

Poslaťod Tatiana » Štv 24.01.2008 13:09

Fraga píše:Inak Yetti fakt by som chcela vidieť ten odkop keby ta napadla argentína (resp. plemeno, ktoré vzrastom a váhou odlišné od jorka) to by bol krásny výkon :vykricnik:
Bib ma pravdu... ja som tiež na veľké psy, ale nevidím hrozbu, ked šteka jork ako ked šteká NO a veru inak potom staviam aj obranu... psov si isto dokúsať nenechám a seba tiež nie...
Myslim, že Tatiana mala opodstatnenie v tom čo spravila ked brala psy na ruky, hlavne ak tam boli deti, decko chce pomoct psovi a nevieš ako psisko mu visí na krku...(sama som sa ocitla v bitke ked som bola špunt, neumyselne ma sekla naša suka, ked chcela cvaknut inú a krvi ako na jatkach a ja som si to uvedomila az po 15 min. a leteli sme na pohotovost... viem si predstaviť mojich špuntov, keby som ich nechala na zemi je po nich. Dvihnem do výšky a už mám dôvod pes zautočil na mna nezáujem ze išiel po mojich psoch...a potom už ma smolu...ako som napísala inde mna tak napadol pri jazere pit resp. moje psy...a bola som s tatom vela nechybalo a dostal by pažbou,a lebo pästou medzi oči...keby som ich nedala nad hlavu tak ich zakusne cvakal jedna radosť..potom dobehol majiteľ červeny ako paprika a funel čo ledva utekal, ale nejaké sorry ....čakam dodnes, asi tak...

ved to ti psi prihrmeli v sekunde keby ich vidim ani tadial nejdeme vzdy sa radsej vyhnem neprijemnostiam ine ja ak su s majitelmi,ktori by mali tiez respektovat druhych :no:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: napadol nás pes.čo teraz?

Poslaťod Fraga » Štv 24.01.2008 13:29

Presne Yetti ako píše Tatiana prihrmeli v sekunde...takže to čo píšeš že by nemoli len tak vyskytnuť a boli by sprostí keby sa pustili :jazyk: :jazyk: :jazyk: dva psy su už svoka to je ine ako jeden a cítia sa veľmi hustí hlavne ak ide o veľké plem...tie psy šli po psoch nie po deťoch...chvala bohu...ale s tou cestou menšieho zla ja to vidím tak, že keď objekt ich záujmu dvihnem do výšky tak ich bude stale zaujímať...takže deti nechajú deťmi...a pochybujem že by som sa dočkala...ja viem čo je mať aj velkého psa nie len tých čo chovam teraz, a nikdy som sa k nikomu nesprávala z pozície moci...to dokaže kazdý (blb) ešte dodam v zmysle mam velkeho psa som silny...
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: napadol nás pes.čo teraz?

Poslaťod yetti » Štv 24.01.2008 13:35

Fraga píše:Presne Yetti ako píše Tatiana prihrmeli v sekunde...takže to čo píšeš že by nemoli len tak vyskytnuť a boli by sprostí keby sa pustili :jazyk: :jazyk: :jazyk: dva psy su už svoka to je ine ako jeden a cítia sa veľmi hustí hlavne ak ide o veľké plem...tie psy šli po psoch nie po deťoch...chvala bohu...ale s tou cestou menšieho zla ja to vidím tak, že keď objekt ich záujmu dvihnem do výšky tak ich bude stale zaujímať...takže deti nechajú deťmi...a pochybujem že by som sa dočkala...ja viem čo je mať aj velkého psa nie len tých čo chovam teraz, a nikdy som sa k nikomu nesprávala z pozície moci...to dokaže kazdý (blb)

... nechapem tvoju odpoved... pochop ja sa pohybujem na prechadzkach so psom na miestach kde ine psy nechodia. :smile: a chodim s dvoma naraz a dost velkymi :jazyk: :jazyk: a bral som to na svojom pripade, Tatianin som nebral v umysel. A som zvedavy ako by si brala moje psy na ruky..... :ha: :ha: :ha: :ha: :nie: ...zamotala si to, hladala si medziriadkami a skoro si nasla.... :nie:
Modrá je dobrá.... ale len u ND...
http://www.fatradog.sk

Obrázok
yetti
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: okr. Martin, Turiec

Re: napadol nás pes.čo teraz?

Poslaťod Fraga » Štv 24.01.2008 13:47

yetti píše:... nechapem tvoju odpoved... pochop ja sa pohybujem na prechadzkach so psom na miestach kde ine psy nechodia. :smile: a chodim s dvoma naraz a dost velkymi :jazyk: :jazyk: a bral som to na svojom pripade, Tatianin som nebral v umysel. A som zvedavy ako by si brala moje psy na ruky..... :ha: :ha: :ha: :ha: :nie: ...zamotala si to, hladala si medziriadkami a skoro si nasla.... :nie:


Blbosť hovorili sme o Tatiane..tak neviem prečo to bereš na svoj príklad ked príkladom bola jej situácia...jasne každý si točí o svojom psovi...ja som tiež vravela o svojich že vzala na ruky lebo momentalne mam male plem...keby som mala velke rieši to pes nemusim ja. ja sa budem starat o deti a môj pes o toho čo nás napadne, ale sit bola iná...o tom to je :jazyk: :no: ale výrok do mojich sa nikto nepustí ... no nič....
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: napadol nás pes.čo teraz?

Poslaťod yetti » Štv 24.01.2008 13:50

:nie: FRAGA ja som reagoval na prispevok s odkopom na tento


Re: napadol nás pes.čo teraz?
od Ulfheiðr v Str Jan 23, 2008 11:02 pm

Bibiana, ano ja viem, ako to je.
Len som chcela povedať, na základe čoho vzniká tento názor, pretože väčšina ludí má malých, alebo stredných psov.
Mimochodom, toho yorka, by si mohla zdrapiť za pačesy aj ty, namiesto toho aby si mu ne(za)bránila ho rozkúsať, nie?

Mysím si, že by mala panovať väčšia tolerancia a porozumenie medzi majiteľmi psov rôznej veľkosti.
"Tam kde je zem zdrvá,
vonia les i tráva,
spievajú škovránky..."
a na prispevok Bibianin

Trochu sa to zamotalo ale nevadi :no:
:lol: :lol: :lol:
Modrá je dobrá.... ale len u ND...
http://www.fatradog.sk

Obrázok
yetti
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: okr. Martin, Turiec

Re: napadol nás pes.čo teraz?

Poslaťod Fraga » Štv 24.01.2008 14:27

:lol: ok
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: napadol nás pes.čo teraz?

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 24.01.2008 14:38

Ja len dopním, že ten veršík nieje súčať príspevku. To by už bolo ozaj zamotané. :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: napadol nás pes.čo teraz?

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 24.01.2008 15:11

Bibiana náš Badko má takú hrčku na krku(možno nádor alebo čo) no a v piatok sme plánovali na prehliadku a dohodnúť sa už na operácii,ale sa to zvrtlo a na veterinu sme museli letieť v utorok večer..lebo ten pes mu do toho rafol..a ešte má aj nožku pohryzenú a nechodí skoro vôbec..mám sto chutí zavolať ich k nám nech sa pozrú ako Buddy teraz trpí :plac: :hmm:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: napadol nás pes.čo teraz?

Poslaťod lusy » Štv 24.01.2008 15:29

Leni ako nic v zlom, ale ty si to este s nimi neriesila??? :oo: cakas nez na to zabudnu? ja by som za nimi isla hned ako by som zaviezla domov psa. zobrala ocina a ide sa riesit situaciu.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: napadol nás pes.čo teraz?

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 24.01.2008 16:52

sorry Lusy ale jak sme zaniesli psa domov,išli sme na veterinu a nemám zobrať akého ocina
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: napadol nás pes.čo teraz?

Poslaťod lusy » Štv 24.01.2008 16:55

Lenka.Buddy píše:sorry Lusy ale jak sme zaniesli psa domov,išli sme na veterinu a nemám zobrať akého ocina


mas iba mamu? tak sorry. tak to je jasne, ze najprv na veterinu, ked to bolo take vaznejsie. ja len, ze byt na tvojom mieste, tak to budem riesit hned po tom, co budem moct.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: napadol nás pes.čo teraz?

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 24.01.2008 16:57

no ale vieš čo narieši decko??keď tu neberú vážne ani dospelých?? :ach: mám aj otca,ale nie tu..a v pohode
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: napadol nás pes.čo teraz?

Poslaťod lusy » Štv 24.01.2008 16:59

Lenka.Buddy píše:no ale vieš čo narieši decko??keď tu neberú vážne ani dospelých?? :ach: mám aj otca,ale nie tu..a v pohode


no a preto som pisala otca alebo proste nejakeho chlapa.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: napadol nás pes.čo teraz?

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 24.01.2008 17:25

no veď to..len koho?? :ua: ale asi zajtra tam zbehnem s bratom
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné