Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Poslaťod MisheliQ » Uto 03.09.2013 12:08

Bebis a ty čo? Máš tu namierené?
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Poslaťod Bebis » Uto 03.09.2013 13:59

Ja neviem :joint: vôbec, vôbec neviem, čo po strednej, tak sa obzerám po veciach, ktoré by celkom ušli :lol:
Dík Viki, už som to potom našla :smile:

och, to NPS sa mi vôbec nepáči :ua: a im sa asi nebude páčiť moja známka z chémie, žiadna sočka a ani olympiáda z chem či bio :joint: kurnik... :prd:
pre I. stupeň vysokoškolského štúdia (K-DF a ExF, BKaP-DF a ExF, CANHIP-DF a ExF):
K prijímaciemu konaniu môže pristúpiť uchádzač, ktorý úspešne zvládol maturitné skúšky.
Prijatie uchádzača o štúdium na UVLF v Košiciach je podmienené úspešným vykonaním testu Všeobecných študijných predpokladov (VŠP). Všetky testy je možné zložiť v rámci Národných porovnávacích skúšok (NPS), ktoré vykonáva spoločnosť SCIO. Poradie uchádzačov sa stanoví na základe dosiahnutého percentilu v NPS a bodov za aktívnu účasť na stredoškolských olympiádach a SOČ za 1. až 3. miesto z profilových predmetov (biológ
ia, chémia), prácu v organizáciách profesijne blízkych zvolenému študijnému programu a iné predpoklady, ktoré študent musí písomne doložiť k prihláške na štúdium. Postup pri prijímacom konaní a pri konaní o preskúmaní rozhodnutia o neprijatí na štúdium sa riadi vnútorným predpisom č. 39, ktorý je zverejnený na webovom sídle univerzity.
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Poslaťod Vikiki22 » Str 04.09.2013 11:11

Ále, ja som tiež nebola na žiadne olympiáde, SOČ-ke, z chémie som bola trdlo. A vzali ma dokonca aj na veterinu. :heh: Tie nové testy sa mi ale nepáčia, ale keď by ťa to bavilo, treba skúsiť. A chcela by si denne či externe? Externe si síce zaplatíš, ale nebudeš musieť ostávať v KE od pondelka do piatka kvôli 2 hodinám denne. :ach:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Poslaťod Bee House » Str 04.09.2013 12:29

ja uz dlhsie na tym tiez uvazujem, a keby mi stacili iba dobre vysledky zo scio testov, mozno by aj zobrali.
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Poslaťod Bebis » Str 04.09.2013 13:50

Viki, radšej denné, chcem vypadnúť z RS, len by som si musela nájsť bývanie, kam by mohol aj Roen :joint: tak ja som teraz v treťom ročníku, čiže olympiádu (z bio) a sočku by som urobila, myslím, v pohode :nwm: len teda neviem, či by to teraz nejako výraznejšie ovplyvnilo moje prijatie :heh:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Poslaťod Bellss » Uto 10.09.2013 17:16

Tento rok už boli aj SCIO testy ako podmienky prijatia na tento odbor a myslím, že aj na budúci rok budú, ak sa nič nezmení :lol:
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Poslaťod T.J. » Uto 07.01.2014 16:33

ahoj! takže ak som to správne pochopila, môžem ísť z hocijakej školy, maturovať z hocičoho, stačí spraviť nps testy (príp. mať + body za soč, olympiády,...) a je šanca, že ma vezmú?
T.J.
Okoloidúci
 
Príspevky: 1


Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Poslaťod nufin » Uto 07.01.2014 16:59

Chapem spravne ze tu hovorime o studijnom programe vztah clovek - zviera a jeho vyuzitie v canisterapii a hipoterapii ?

A chodite tam niekto externe??
nufin
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 143
Bydlisko: Bratislava - Rusovce

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Poslaťod MisheliQ » Štv 09.01.2014 14:55

Informácie k prijímaciemu konaniu na UVLF v KE pre rok 2014/2015 http://www.uvlf.sk/sites/default/files/ ... 142015.pdf
elektronická prihláška https://e-prihlaska.uvlf.sk/ais/start.do
viac info http://www.uvlf.sk/sk/informacie-pre-uchadzacov
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Poslaťod Ell » Uto 14.01.2014 17:37

sa planujem hlasit,tak hadam to vyjde :smile:
kto sa este chysta?
Psovi je jedno či ste bohatí alebo chudobní, vzdelaní alebo nevzdelaní, múdri alebo hlúpi. Dajte mu svoje srdce a on vám dá svoje.
Ell
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 123

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Poslaťod meraja » Uto 14.01.2014 21:47

Keby su to neni Košice :heh:
ale aj tak by som tam viac uvitala asi test z biole ako toto čo dali :ach:
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Poslaťod gaidheal » Uto 14.01.2014 22:02

úprimne ma zaujíma reálne uplatnenie absolventov tohto odboru, teda konkrétne, tí, čo idete študovať, alebo už študujete, viete presne čím sa budete živiť? (konkrétne, "kto vám dá výplatu"?)
gaidheal
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 531

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Poslaťod Margita » Uto 14.01.2014 22:51

ja zmysel tohot odboru vidim v tom,ked ma niekto vela penazi a pracuje a ma vela volneho casu a chce studovat tak si studuje :lol:
ja som napriklad zootechnik a ze by sa o mna trhali sa povedat neda...
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné