psy a dazd

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

psy a dazd

Poslaťod lusy » Pia 07.03.2008 13:15

so xarom sme este len teraz isli dnes 1-krat von. a ked som otvorila dvere a on videl, ze prsi, tak som ho musela von vytlacit. :heh: a keby ste videli ten jeho pohlad akoby trpel. rychlo sa vycikal, urobil otocku a bezal domov. :lol: a ked prisiel pred dvere, tak sa mi tam natlacil, aby nahodou uz ani sekundu nemusel stat na tom dazdi. :haha:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: psy a dazd

Poslaťod Bibiana » Pia 07.03.2008 13:22

lusy píše:...akoby trpel...rychlo sa vycikal, urobil otocku a bezal domov...


Tak vyzerali aj naše vychádzky. Pýtal sa von, ja som sa zababušila, došli sme k bráne, on zistil, že prší a tlačil sa späť. No vždy som ho aspoň nejako dotlačila aspoň na to cik.. Teraz postupom času mu dážď až tak nevadí. Je iné, keď strašne leje a padajú krúpy (to fakt vychádzka raz za deň, aj to tak, že cik kak a domov). Keď prší len tak mierne alebo poprchá, už nemá problém.. :lol: Ale keď bol mladší, ani za svet.. Trošičku mohlo poprchať, on sa vycikal a hneď aj bežal domov... :nwm:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: psy a dazd

Poslaťod Lucifer » Pia 07.03.2008 13:32

Arthur je taky isty...Otvorim dvere, rozbehne sa a tesne na prahu zaflekuje...Vystrci labu a akonahle zisti, ze prsi, tak cuva spat...Ked sa mi ho uz podari dostat von, tak rychlo cik-kak a uz sedi pred dverami so strasne ubitym vyrazom...Izaakovi to je uplne jedno...Hlavne, nech ma blatove dredy...Ten lezal na zahrade aj minuly vikend, ked nas navstivil "hurikan" Emma a len tak sa vyzival v tom, ako mu v tom vetre plapolaju usiska...

Obrázok
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: psy a dazd

Poslaťod lusy » Pia 07.03.2008 13:35

jemu inak dazd niekedy nevadi vobec. raz sme boli na cvicaku a zacalo prsat. tam lietal ako besny. cely stastny z toho, ze sa mu to na tej trave tak smyka a ze moze byt uplne spinavy. ale dnes bol fakt super. :heh:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: psy a dazd

Poslaťod Silwuska » Pia 07.03.2008 13:38

Obrázok

:haha: :haha:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: psy a dazd

Poslaťod Vikiki22 » Pon 17.03.2008 19:42

Jéj! :lol: To ako ja, keď čakám na bus zo školy... :heh:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: psy a dazd

Poslaťod Mima » Pon 17.03.2008 19:56

tak to si ta viem zivo predstavit... :haha:
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Re: psy a dazd

Poslaťod Vikiki22 » Pon 17.03.2008 20:38

Len mi ešte na tom obrázku chýba kalap na hlave. :heh:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: psy a dazd

Poslaťod Mima » Pon 17.03.2008 21:01

:klobuk: :ok:
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Re: psy a dazd

Poslaťod Amaguk » Uto 18.03.2008 2:21

Tak u nas (citaj u mojho psa) plati pravidlo: ci hnusnejsie pocasie, tym vacsia sranda. :ach: :pac:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: psy a dazd

Poslaťod lucik » Uto 18.03.2008 7:30

u nas to je tiez tak.. najvacsia sranda je vencenie v lejaku kedy sa Gipsy tesi z mlak, blata a vyzera ako prasiatko..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: psy a dazd

Poslaťod max » Uto 18.03.2008 10:09

U nas je to tak, ze ked velmi prsi Maxino sa schovava pod moj dazdnik. Spravi cik a kak a potom celu prechadzku mame 100% chodzu pri nohe :lol:
„Priľnutie človeka ku zvieraťu je obdobou ľudskej potreby vyjadrenej pocitmi lásky a priateľstva v najčistejšom a v najušľachtilejšom zmysle slova.“ Konrad Lorenz
max
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 720

Re: psy a dazd

Poslaťod katka » Uto 18.03.2008 10:15

Amaguk píše:Tak u nas (citaj u mojho psa) plati pravidlo: ci hnusnejsie pocasie, tym vacsia sranda. :ach: :pac:


u nás je to rovnako...prší? fučí? parááááda....len mňa to štve....najväčšia radosť je behať v mokrej tráve a v tých najhlbších mlákach... :aaa: :aaa:
Len minule, keď tu bola "Ema" na návšteve sa mu moc nechcelo...celý deň sme presedili v koterci na búde...len vybehol ciknúť a zasa späť.
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: psy a dazd

Poslaťod Niki » Uto 18.03.2008 10:32

Naša Kuma je ešte 2 a pol mesačné štendo a dážď jej absolútne nevadí. Ani ju netrkne zaliezť do búdy alebo sa skryť na schodoch pod prístreškom. Jej hustá srsť ju chráni pred premočením. Aj keď sme chovali NO, tak si dážď ani nevšímali. :dunco3: :dunco3:
priateľstvo so psom trvá až za hrob
Niki
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1236
Bydlisko: Vysoká pri Morave

Re: psy a dazd

Poslaťod Poca » Uto 18.03.2008 11:37

Moj krpec sa vyziva v co najhorsom pocasi, jemu ten dazd iste neprenikne na kozu a ked fuci vietor, tak mu nastavi tvar a uziva si to. :jupi:
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Ďalší

Späť na Ostatné