Vaše okolie a venčenie psov

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Vaše okolie a venčenie psov

Poslaťod kellee » Pia 31.10.2014 21:07

u nas by to bolo super, KEBY som sa stale nemusela plizit poza domy ako blb a neustale striehnut ci sused nema nahodou pusteneho psa niekedy sa von vdaka nemu ani nedostane, inak co sa tyka okolia krasny vyhlad, luky, sice sama srna kde sa clovek pohne, ale nemam lovca takze tak :smile:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Vaše okolie a venčenie psov

Poslaťod Siel » Sob 01.11.2014 15:31

No mozno je to trosku OT ale je to vlastne aj k teme... v mojom okoli , je macka, ktora neustale ma male...mam rada macicky aj vsetko, okrem toho keby ona a jej macata..minimalne 5 ...neprenasalui na cele okolie blchy...tento rok som mala s blchami strasny problem a nielen ja ale vsetci psickari v bezprostrednom okolo kde sa macky pohybovali...a ta macka je zas kotna...
macence lezu pod kapoty aut aby im bolo teplo, a este ked chceme urobit napravu, tak jedna suseda na nas krici preco im berieme aj to posledne co maju... tak som jej minule poedala ze bud tu macku na svoje naklady da vykastrovat alebo nech zavola utulok alebo co. Lebo lieceby od veta jej dam preplatit koli jej chudatam macencom....umelo ich tam drzi dava im jest stale...a oni si na to zvyknu a uz sa ich nezbavime... :/
Pes je zrkadlom tvojej duše...

Obrázok
Siel
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 108
Bydlisko: Košice

Re: Vaše okolie a venčenie psov

Poslaťod usagi » Sob 01.11.2014 15:40

A je problem tu macku chytit? Ak nie,treba ju odniest do utulku
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: Vaše okolie a venčenie psov

Poslaťod Siel » Sob 01.11.2014 15:42

Hej uz sme to skusali, je agrresivna,...a utulku som uz pisala :)
Pes je zrkadlom tvojej duše...

Obrázok
Siel
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 108
Bydlisko: Košice

Re: Vaše okolie a venčenie psov

Poslaťod renqa » Sob 01.11.2014 15:59

u nás to vyzerá podobne. mačkám ešte nechávajú vonku aj plné misky s jedlom a tak sa hostia všetky mačky z okolia a ešte aj túlavé psy. :ua: o blchách ani nehovorím. ale som ticho, lebo som v podstate rada, že nikto nemá nič proti tomu, že máme v byte dva psy. aj keď oni sú tichí, slušní, ale tak človek nikdy nevie, čo sú schopní si ľudia vymyslieť. a zrejme to nikomu okrem mňa nevadí, takže tak. :ua: akože mne to v podstate ani nevadí, tie mačky mi nič nerobia, len sa mi nepáči že kvôli nim máme stále problém s blchami.
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3299

Re: Vaše okolie a venčenie psov

Poslaťod kellee » Sob 01.11.2014 18:10

Siel píše:Hej uz sme to skusali, je agrresivna,...a utulku som uz pisala :)




popros radsej o pomoc nejake OZ co sa priamo zaobera mackami, oni pomozu poradia. u nas napriklad sa kastruju tulave macky a vracaju sa spat na ulicu. Popisali sa oznamy, ze macky ktore maju oznacenie na uchu su vykastrovane a ludia ich chovaju, ale je to bezpecnejsie takze nie utulok, ale hladaj nejake oz co pomaha priamo mackam skor ti pomozu/ poradia
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Vaše okolie a venčenie psov

Poslaťod Siel » Sob 01.11.2014 18:56

Kelle: Dakujem pekne :) :jop:
Pes je zrkadlom tvojej duše...

Obrázok
Siel
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 108
Bydlisko: Košice

Re: Vaše okolie a venčenie psov

Poslaťod kellee » Sob 01.11.2014 19:09

Siel píše:Kelle: Dakujem pekne :) :jop:



rado sa stalo :no:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Vaše okolie a venčenie psov

Poslaťod aNeMiC » Uto 23.12.2014 22:34

Ja som s výbehom mojej fenky spokojná, pretože bývame vo veľkej dedine, ktorá je v krásnom prostredí - všade hory, lúky :lol: som nadmieru spokojná!
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Vaše okolie a venčenie psov

Poslaťod Connie » Uto 23.12.2014 23:03

Pche, nám môžete všetci závidieť naše okolie :jazyk:
1 km od domu máme umelé koryto Váhu, asi 2km máme Váh, 2,5km máme jedno jazero a o 0,5km ďalej máme druhé jazero. Na druhý smer máme 2,6km od domu tri jazerá pokope, 3,4km od domu máme ďalšie, o 300m ďalšie, o 200m ďalšie, 4,4km od domu máme ďalšie jazero, 4,8km od domu ďalšie, 5,2km od domu ďalšie a 6,5km ďalšie, posledné jazero v tom smere je 7,3 km od domu. Smerom na ďalšiu stranu (po druhej strane umelého Váhu) sú 4,5km od domu dve jazerá, 5,2km ďalšie dve a 6,8km ďalšie jedno jazero. Možno sú tam aj iné, na ktoré som ešte nenarazila :joint:
Takže spolu tu máme: "2x Váh" a cca 17 jazier, rybníkov a podobných vecí . Pre moje vodomilné psíčky je to tu raj na Zemi :angel:
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Vaše okolie a venčenie psov

Poslaťod wer » Uto 23.12.2014 23:23

to kde byvas? vo finsku? :joint:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Vaše okolie a venčenie psov

Poslaťod Connie » Uto 23.12.2014 23:39

Nieee...zapadákov za Hlohovcom menom Madunice :joint:
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Vaše okolie a venčenie psov

Poslaťod kellee » Str 24.12.2014 9:09

my na jar a v lete nalozime psa a kusok a cca 15minut autom mame Krpačovo, kupu sa tam sice ludia, ale beru aj psy so sebou takze tam nikomu nevadime. najdeme si vzdy nejake odlahlejsie miesto a mame pokoj. ked bolo velmi teple leto, ani som nechodila vencit tak sme tam chodili 2-3 krat do tyzdna vecerom ked uz nebolo tak horuco a psisko spokojne, my sme cestou zasli na pivo- kofolu
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Vaše okolie a venčenie psov

Poslaťod aNeMiC » Štv 25.12.2014 23:48

Connie :aaa: aj ja chcééém! Naše lúky a hory sú poslednou dobou preplnené poľovníkmi, ktorí nám nadávajú, nech psov si dáme na vodítko, nech nie sú navoľno :hmm:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Vaše okolie a venčenie psov

Poslaťod Connie » Pia 26.12.2014 20:48

Tak ja sa zatiaľ nemôžem stažovať...Zopár krát som si spravila skratku cez pole, ktoré máme hneď za barákom (je tam vyjazdená/vychodená cesta) a poľovníci mi ešte nič nevraveli. Ale tak zase, ja ak mám pustené psy na poli, alebo v lese tak ich máme maximálne 2 metre predo mnou (a najmladšiu ešte pre istotu nosím na vodítku, keďže nemá 120% privolanie) :smile:
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné