Psie "úchylky" :)

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod maggie » Pia 04.04.2008 22:50

taaakze nase uchylky:demolovanie vsetkeho kabloviteho,drevoviteho a papieroviteho uz pomalicky ustupuje.
tatovi zasadne rozkuse na okuliaroch na tych ruckach tu umelu hmotu,takze sa vzdy dobre popicha ked si ich nasadi a fcul ich ma zalepene leukoplastom
miluje kremy,rozkuse tuby a ked sa nakremujem tak liiiize a liiize
ked jej fukam oproti nufaku tak chyta vzduch a chnape po nom
minule zozrala asi pol kila zmesi orieskov,co niekde vyhrabala,pridem domov,pes brucho az po zem nafuknute,to ste mali citit tie prdy,lebo sme hned potom cestovali autom :nechutne: a este dva dni kadila ako vevericka
ked sa blizi pes lahne na zem ako najvacsi lovec,este aj hlavu zlozi a potom vystartuje,mensi psi vacsinou beru nohy na plecia,ale on sa len chce hrat baba blazniva..dost komicke je to ked takto lovi nejakeho rtw alebo tak...ona o velkosti maleho bradaca che...
a hrozne rada "visi"-spi tak,ze jej visi hlava dole,z gauca,z postele,cez okraj pelechu.....aaaaa este ovela ovela viac hi
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Sana » Sob 05.04.2008 7:55

Najviac sa mi pacilo ako ste pisali o (pardon) prdeni. Moja ked si prdne, tak sa vzdy nalaka, strhne sa a zacne sa pozerat na zadocek. Ale stane sa ze je podobny zvuk a ona robi to iste. Je to mile ake su hlupucke, ze chudatka nerozumeju co to maju... :lol: Pri kontakte s inymi psami tiez podobne, boli sme minuly vikend s huskym a malamutom a ona 20 kg stupel, tak do nich vyripovala (strasne sa potrebuje hrat a nahanatat), ze ked sa proti nim rozbiehala som sa modlila aby ju nerafli. A takto to robi stale, ked si ju pes nevsima (alebo suka), zacne spievat (tak milo knucat) proste puta pozornost a nedajboze ked su pri sebe a jemu sa nechce hrat...no to je potom otravna a cudujem sa ze ju doteraz vsetci ti velki psi nespacifikovali. :aaa: U zverolekara, bohuzial po operaci kolienok sa prve mesiace pocikavala, ale je to uz lepsie, no ale trasie sa tam, dychci a je uplne mimo. Ale ja mam to iste pred inekciou, alebo u zubara tak sa ani nehnevam :yes:
je dost mazana a minuly rok nas dostalo ked sme ju pristihli ako si sama trhala maliny a hrusky, skoda ze sa mi to nedalo natocit, ostala som s otvorenymi ustami, maliny-chytila packou dala k zemi a oberala, hrusky oprela sa o strom a odtrhla. Ked uz ovocie koncilo tak mala vo zvyku do stromu narazat aby jej nieco spadlo. No sila. Niekedy nechapem :zz: ake su inteligentne tie tvory.
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod SaraaHarry » Sob 05.04.2008 11:58

Ahoj :smile: Harrynko ma zas vždy keď sa napapa ma celú zlízať, neviem prečo to robí, ale niekedy, ked som čistá a voävá dojde ku mne a spusti... :ahoj:
Ak by psy mali krídla...nazvala by som ich anjelmi...
SaraaHarry
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13
Bydlisko: Prešov

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod lucik » Sob 05.04.2008 12:17

Sari, nepijes vzdy predtym ten caj, co si mi davala v Gynove? Gipsy ma tiez potom zvalila a chcela ulizat k smrti :jazyk:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Bibiana » Sob 05.04.2008 12:39

Mňa tak dnes napadla jedna Falikova ani nie úchylka, skôr len ukážka Pavlovho reflexu v praxi. Pri jednom parčíku kam chodím občas venčiť bolo kedysi veľké strážené parkovisko, strážené bolo staručkým strážnikom a dvomi NO, kt. boli zavretí v klietke 2x1m. Vždy keď sme šli okolo už zdiaľky na nás štekali a Falu teda vždy pribehol k ich klietke, chvost hore a zavrčal si aj on.. Asi pred pol rokom parkovisko zrušili, no vždy keď sa blížime k miestu, kde bola tá klietka, chvost ide hore a začne to jeho "buuu".. Vidí, že klietka ani hafani tam nie sú, ale kedy pochopí, že už ani buu robiť nemusí :nwm: :lol:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod lucik » Sob 05.04.2008 12:48

joj, no my tu mame na ulici za jednou branou suku NO, ktora je uplne besna ked vidi Gipsynu - steka, beha z jednej strany na druhu, plot ide vyrazit.. tiez vedla nich bol NO, ktory sa zase stekajuc krutil dokola (uz ho nemaju).. no a ked som isla okolo sama bez Gipsyny, tak som videla, ako oba psy nasponovane pozeraju, odkial vylezie Gipsy aby mohli zacat bliakat.. ale je pravda, ze Gipsy chodi provokovat - chyti palicku do huby a cupka si popred plot a machruje :heh:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Bibiana » Sob 05.04.2008 12:51

Lucik, si mi pripomenula :lol: V obsusednom dome je jeden NO, ktorý keď ideme okolo šteká a šteká o dušu a majú tam nejaké stĺpiky tak on si dáva kolečká okolo nich, vyzerá ako blázon.. A Falu presne.. Začne vrtieť chvostíkom a premáva sa okolo, že "Haha ja som vonku a ty pri svojich stĺpikoch" :ha:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod alexxiis » Pon 07.09.2009 21:36

Náš Maximo má úchylku donemoty hrabať pelech a doteraz neprišiel na to, že sa to vyhrabať jednoducho nedá :lol: Okrem toho miloval vyliezť na moju postel, tak sme kúpili druhú, poschodovú, v metrovej výške, na ktorú sa dá dostať len po rebríku a po týždni sme prišli domov a Maxim na posteli :jazyk: Prešpekulovaný, otočí si stoličku, vyskočí na ňu, na stôl a na postel,, Len chúďatko nevie zliezť :pac: Ešte miluje aj to, že si lahne a pacne si labkou po hlave, to milujem :hi:
alexxiis
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod nikie » Pon 07.09.2009 21:43

Moja fenka miluje trhanie a následné konzumovanie papierových (najlepšie použitých) vreckoviek a toaleťákov; miluje všetko mentolovej príchute (od Klokaniek a Mentosiek až po Airwaysky) a dokáže ti aj dve hodiny čumieť do úst ak máš žuvačku; zbožňuje tlač na papieri (najlepšie lístky na MHD, tam je asi nejaká špeciálna :heh: ale nepohrdne ani lístkom na vlak)...Nj, feťáčku máme doma :heh: Len rozmýšľam, po kom z rodiny to asi tak:joint:
nikie
Junior
 
Príspevky: 313

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Liana » Pon 07.09.2009 21:44

Rora - chytanie imaginárnych aj naozajstných múch; olizovanie Liiných očí
Lia - loptičky; všetko, čo je okrúhle; všetko, čo niekto hodí; olizovanie a ohryzkávanie nôh; olizovanie Liiných zubov; pitie vody zo sprchy; umývanie zubov; strkanie jazyka ľuďom do nosa a do uší...

hm...Lia je asi dosť trafená :heh:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod pinkie » Uto 08.09.2009 7:00

Nasa uchylka je zahrabavat sio vsetky zuvacie tycinky a pamlsky do mojho velkeho kvetinaca v obyvacke. :pac: :pac: :pac: a ja len vysavam a dosypavam zeminu, som zvedava, dokedy to ta yuka vydrzi :lol: :lol: :lol:
pinkie
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 84
Bydlisko: Roznava

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod nikie » Uto 08.09.2009 11:26

Ja som ešte zabudla že Jessie odhryzáva štuple z plastových flaší :pac: Asi nemusím písať, akú máme z toho radosť :lol:
nikie
Junior
 
Príspevky: 313

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod renqa » Uto 08.09.2009 11:28

Môj Dino oblizuje všetko a všetkým... :lol:
A ešte zvykne tiež hrabať na posteli, keď je unavený... :pac:
Sa chce pohodlne uložiť... :heh:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod oskaria » Sob 12.09.2009 7:55

Moje Sofie s oblibou krade dětem plyšáky.Nenápadně,když otevřu vchodové dveře,tak vleze dovnitř a za chvíli utíká s hračkou a nebo s plenkou,kterou vyžere.A už to dovedla k dokonalosti tak,že s ní uteče až na konec zahrady,abych o ní nevěděla.
A samozřejmě o hrabání kousání všeho ani nepíšu,tohohle zlozvyku se snad brzy zbaví. :smile:
oskaria
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15
Bydlisko: Rakovnicko

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod hisham » Pon 27.03.2017 11:15

Rozmyslala som, kam s tym, lebo sa strasne bavim. Vzdy, ked som s Hakuom u nasich, tak sa haluzi so zrkadlom. Ide do chodby a kuka na nas v odraze s tymto vyrazom :heh: Robia to aj vase psy? Nemam pocit, ze je z toho zrkadla zmateny, iba ho fascinuje. Jeho vlastny odraz ho ako stena zaujal, ale nereagoval, ako keby si myslel, ze je to iny pes. A teraz mam pocit, ze tam chodi uplne zamerne na nas kukat :heh:

2017-03-27 10.38.40-2.jpg
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné