Novorodenec a venčenie psa

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: novorodenec a vencenie psa

Poslaťod sofinka2 » Sob 03.11.2012 19:43

Diky baby, no tak nakoniec som rano bola aj s kocarom a vecer sa inak nedalo ako ist na rychly cik ked mala spala, lebo od 18:00 by som sa bala moju labku nechat nevycuranu...dufam ze nebudem zostavat casto takto sama lebo to nie je az taka sranda :lol: teda hlavne ten vecer je problem, rano a cez den pohodicka
sofinka2
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: novorodenec a vencenie psa

Poslaťod hriva » Sob 03.11.2012 20:31

Ale da sa vselijak...ja som sama v podstate od pondelka do soboty
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: novorodenec a vencenie psa

Poslaťod lagunasa » Pon 26.11.2012 8:04

tak ja stale este nemusim toto riesit aj ked by som uz rada :plac: ale tak co uz.
s tym casom vencenia nasich psov, tak nasi su total flegmaticky. teraz ked som bola nutene z prace doma tak sme isli prvy krat vencit az okolo 9:30 a vecer posledny krat sme sa vracali z prachadzky okolo 20hod ( vynimocne 21hod ). ale ked som vedela ze budem vencit rano skor, tak som ich tiez vyvencila uz okolo 18hod a do rana vydrzali. oni su na toto lenivci. ideme az ked sa vypytaju, na to sme si uz zvykli.
westiky Max a Chiki a ich panicka

Dogs are not our whole life but they make our lives whole.
lagunasa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1671
Bydlisko: Hlohovec

Re: novorodenec a vencenie psa

Poslaťod hruska » Pon 26.11.2012 8:12

Offtopic: len ci su take dlhe prestavky bez vencenia zdravotne dobre :ua: Moja sa tiez nepyta, ale to neznamena, ze jej netreba.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: novorodenec a vencenie psa

Poslaťod lulu939075 » Pon 26.11.2012 9:51

Offtopic: No v tomto ja mám doma sedmospáčov, večer chodíme okolo 20tej, a potom ráno až okolo 10-11 teda pokial nejdem do roboty a oni proste stále spia. Obliekam sa oni spia, obúvam sa spia, potom ich tahám z postele nech sa im už konečne uráči ísť von :lol:
lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1586
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: novorodenec a vencenie psa

Poslaťod MisheliQ » Pon 26.11.2012 9:55

Offtopic: hruska nebolo to myslené skôr tak, že kedy boli prvý a kedy poslednýkrát vonku s tým, že medzitým boli xy-krát vonku, nie že boli len 2x vonku ráno a večer
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: novorodenec a vencenie psa

Poslaťod hruska » Pon 26.11.2012 10:02

Offtopic: Miska, medzi osmou a pol desiatou je 13,5h, co je podla mna strasne moc a aj nezdrave.
Lulu, toto podla mna uz hranici s tyranim ako to uz aj tyranie nie je, nechat psa nevyvenceneho viac ako 14 hodin. Ja mam vycitky, ked je pes bez vencenia 10hodin. Ale nech kazdy robi ako mysli..
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: novorodenec a vencenie psa

Poslaťod pigie » Pon 26.11.2012 10:05

Offtopic: Suhlasim s tebou hruska. Ked pes nema rozum, mal by ho mat majitel... Ja som kvoli tomu zmenila pracu, zeby pes mal prestavky viac ako 12 hodin medzi venceniami... Snazim sa dodrziavat ak som doma 6 hodin max a ak doma nie som, lebo praca, tak 9 hodin (v noci max. 10). A velakrat som sa v praci zdvihla s tym, ze sorry, ale musim ist domov, pridem zase o hodinu a psa vyvencila aspon na 10 minut a doma sa zase prihlasila a dorabala, co bolo treba. Resp. vyslala domov chlapa. Moja kamaratka prave kvoli tomuto chova doma macky, hoc by chcela i psika, ale si je vedoma, ze byva casto na dlhsiu dobu prec z domu :nwm:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: novorodenec a vencenie psa

Poslaťod lulu939075 » Pon 26.11.2012 10:23

Offtopic: Ako oni cez den chodia minimalne 3x von ale cez noc proste to je aj tych 12 hodin. Ked si vezmem ze naposledy su okolo 20-22 ako kedy ideme a potom az rano okolo 9-11. AKo zatial problemy ziadne nemaju, ale samozrejme nas to moze postihnut neskor. No su tiez nauceny ze ked musia tak sa vedia aj vypytat. Dokonca rano ked ideme von tak necuraju hned ze uz uz to nemozu vydrzat ale minimalne Angie si hlada 10 minut miesto na prvy cvrk :pac:
lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1586
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: novorodenec a vencenie psa

Poslaťod pigie » Pon 26.11.2012 10:31

Offtopic: lulu - ale ved u nas tak isto, ale napriek tomu nemyslim, ze je to OK zdravotne... Proste sa snazim prestavky ordinovat co najkratsie, moj pes tiez ani po 12h nevybehne von okamzite sa vycurat, hoci by mal z nasho pohladu. Vybehne presne tak isto ako po 6h. Len proste mi to neda si mysliet, ze je to OK, ked to nedava najavo. Aj deti by zrali iba sladkosti a tiez to asi nepride kazdemu OK :heh: Ale co, nechame ich, ked sa nestazuju? :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: novorodenec a vencenie psa

Poslaťod zuzka:) » Pon 26.11.2012 10:39

Offtopic: v noci tá dlhšia medzera asi aj menej vadí. aj ked 14 hodín je už teda fakt dosť, lebo ten moč v močáku už proste je a nie je zdravé, ked je tam veľmi dlho... u nás je práveže v noci kratšia medzera ako niekedy cez deň :lol: kvôli škole :ach:
ja mám 12 ako strašné maximum, ked sa fakt nedá, ale to sa stáva uplne výnimočne.
raz mi bolo strašne zle a nešla som vyvenčiť denča od obeda do rána druhého dna, som prerevala celý večer, lebo som za ním nemala koho poslať. ale to bol von v koterci, sem tam precikal suseda, takže to prežil :lol:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: novorodenec a vencenie psa

Poslaťod hruska » Pon 26.11.2012 10:40

Offtopic: lulu, ved vravim, je to na kazdeho uvazeni. Ale pre mna to je tyranie. Tiez som obcas nutena ostat v praci 12 hodin, ale vtedy vzdy cez obed utekam vencit, lebo mi to proste neda. Tak isto vencievam v noci okolo tretej taky rychly cik, nech nie je nevyvencena dlhsie ako tych 10hodin. A ak budem nutena zmenit pracu, budem sa musiet obzerat po nejakej, kde mi pracovny cas bude vyhovovat kvoli psovi, co mi hladanie znacne stazi, ale co uz. Lebo neviem, ci by sa mi podarilo ucit ju na podlozku.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: novorodenec a vencenie psa

Poslaťod MisheliQ » Pon 26.11.2012 10:49

Offtopic: Jaaj hruška už chápem ako si to myslela, že medzi posledným a prvým je dlhá doba, som Ťa nepochopila
K tomu, že sa pes hneď nevyciká, tak ani ja, keď veľmi potrebujem, ale zadržiavam to, sa hneď nevycikám. Keby som chcela hneď hneď hneď, tak by ma to bolelo. Takže toto pre mňa nie je žiadny indikátor toho, žeby pes nepotreboval súrne von, lebo hneď ako von prídeme neciká
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: novorodenec a vencenie psa

Poslaťod Bee House » Pon 26.11.2012 12:35

Offtopic: Hruska, ty vstavas normalne v noci aby ste sa vyvencili, ci to som len zle pochopila? :oo: tak to by sa mi nechcelo. i ked u nas je 10 hodin zatial vdakabohu maximum, kedze vzdy sa doma najde niekto, kto ide s nou aspon na cik. tiez sa mi zda 14 hodin strasne vela bez cikania. i ked aj nasi parkrat nechali psa nevyvenceneho ovela dlhsie, lebo sli v lete na svadbu a zabudli, cize od rana do noci pes necikal, ale vydrzal. no zdrave to urcite nie je.
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: novorodenec a vencenie psa

Poslaťod hruska » Pon 26.11.2012 13:04

Offtopic: bee, podla toho, kedy idem spat. Ak po jedenastej, tak nevstavam, ale ak sa poslednykrat venci okolo 10tej, tak v noci vybehnem. Radsej takto, ako vstavat skoro :) Vacsinou ale vyvencim neskoro vecer.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné