Switch to full style
Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.

Pravidlá fóra

Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.
Odoslať odpoveď

Re: Hotel a škôlka pre psov

Pia 25.07.2014 8:44

Katka, a co je to podla teba za cloveka?

Re: Hotel a škôlka pre psov

Pia 25.07.2014 8:45

Katkariinka, takže ... (Danuška mě předběhla :plac: )

Re: Hotel a škôlka pre psov

Pia 25.07.2014 8:49

Elis píše:
CraObs píše:na prvý pohlad rozdiel asi 4 hviezdičky medzi nimi


to se lidi nejdou teda napred podivat, nez psa nekam strci??
chapu, ze casto v hotelech naslibuji - a pak skutek utek -ze to se deje asi nejcasteji, ale kdyz to na prvni pohled jde poznat? :nwm:

ja som hned valila oci ze wau, tak tu by som psa nenechala :nie: hnusny koterec, hnusny "dvor", no otras ...

Re: Hotel a škôlka pre psov

Pia 25.07.2014 8:55

hmmm. ale s vyberem dovolene si urcite nejakou dobu vyhrali:-(
NEvim, no -jednou mam psa, asi obcas se stane, ze budu potrebovat hlidani -tak clovek ma neco v zaloze. Aspon normalne uvazujici clovek ma -a kdyz mi na psovi zalezi.
kdyby jeste do nemocnice museli, uraz, bouracka -pochopim stav nouze a prvni hotel, co potkam, ze tam pes jde- ale pred dovolenou fakt ne...
tech par lidi, co hlida psy, ma hotely co znam-maji vetsinou stalou klientelu - prvne hlidaji psa jako maleho a pes se k nim vraci po cely zivot. a funguji na doporuceni. jen do takoveho zarizeni bych si dala psa -kdybych fakt musela.

proste -nemuzu si pomoct -je mi lito psa, jak dopadl, ale dalo se tomu predejit...

Re: Hotel a škôlka pre psov

Pia 25.07.2014 8:58

Nechcem sa moc rozpisovat verejne, poslem vam ss.

Re: Hotel a škôlka pre psov

Pia 25.07.2014 9:59

CraObs píše:včera dávali zábery z toho "hotela" a potom nejakého iného.. na prvý pohlad rozdiel asi 4 hviezdičky medzi nimi :oo: resp rozdiel na sposob stanovačka vs hotel v centre BA :prd:


CO, prosím, múžeš poslat link?

Re: Hotel a škôlka pre psov

Pia 25.07.2014 10:05

buchti bolo to v reflexe :yes:
http://reflex.markiza.sk/aktualne/17653 ... i-pre-psov

Re: Hotel a škôlka pre psov

Pia 25.07.2014 14:11

ja nechápem ako tam mohol niekto nechať psa :nwm: ja som sa otočila aj od Rei a zbalila som psa s nami na dovolenku. A to som vedela, že by sa u nej mala dobre a trošku výchovy by jej len prospelo. Proste som nedokázala Laru nechať u človeka, ktorého nepozná. Za 17 eur na deň by som tomu psovi poskytla aj náš gauč. Nikdy som psa ubytovaného u nás nezatvárala do koterca, bol s nami v dome. A bolo jedno, či si za ubytovanie psíka niekto platil alebo to bola dočaska psíka z ulice.

Re: Hotel a škôlka pre psov

Sob 26.07.2014 16:14

Tiez nechapem, ako tam mohli toho psa nechat :ua: . Este si ten koterec vyberali sami. Niektore utulky maju lepsie podmienky. Celkovo by som okrem blizkeho cloveka, ktoreho moje psy poznaju nikomu cudziemu psov strazit nedala. A prist kvoli 4 dnom takto o psa je strasne :ua: .

Re: Hotel a škôlka pre psov

Str 21.01.2015 10:54

Ak niekto hľadá ubytovanie pre bytového psíka, či je to už malý alebo veľký hafan, môže si pozrieť stránku na fb Hotel pre psov SAURUS Žilina, kde nájde skvelé podmienky pre ubytovanie v samostatných priestranných zariadených izbách pre každého psíka v murovanej budove, ktoré sú v zime samostatne vykurované, obrovské vonkajšie oplotené priestory 3.000 m2, veľké vnútorné spoločné priestory, krytá hala 700m2 pre venčenie v prípade nepriaznivého počasia, všetky izby aj vonkajšie priestory sú monitorované kamerami, na stránke nájdete množstvo videí zo života hotela, ktoré sú pridávané denne a každý ubytovaný hafan má svoj fotoalbum z pobytu v hoteli, takže môžete svojho miláčika vidieť na fotkách aj videách, ako sa správa. Ak navštívite stránku hotela na fb, môžete si urobiť kompletný obraz o živote a fungovaní hotela: https://www.facebook.com/pages/Hotel-pr ... 588?ref=hl .... alebo si môžete pozrieť na: http://www.saurus.sk/hotel/content/index.html. Zatiaľ som iný podobný hotel s takými podmienkami a starostlivosťou v SR nenašla.

Re: Hotel a škôlka pre psov

Sob 07.02.2015 3:06

A vie niekto o nejakom zariadení, resp. človeku, ktorý by sa postaral o hafana aj v noci? Pretože som si našla, že škôka od 7 do 17 hod., od 8 do 18 hod., počas dovolenky, bla, bla, bla... Ale ja potrebujem raz za pár dní dať hafana niekam na noc = rozumej počas nočnej zmeny (od 20 do 8 hod.) S týmto mi vie dakto poradiť? Pretože on potrebuje len spoločnosť, aby sám doma neštekal, nezavýjal a neskučal :ua: Vlastne žiadna starosť, len ho večer nechať vycikať, potom hajá a ráno už dofrčím :yes: Doteraz som mala au-pair, ktorý u mňa aj býval, ale mi nečakane, týždeň pred ochodom, zahlásil, že odchádza inam a čo ja teraz? :plac: Rodičia mi bývajú tam a späť 80km, ešte po diaľnici (nič príjemné v zápchach :ua: ), takže baby/chalani raďte :sos: Vopred vďaka!

Re: Hotel a škôlka pre psov

Sob 07.02.2015 6:53

Niekde tu bola spominana nova sluzba v ba - psia pestunka, skus si to pohladat

Re: Hotel a škôlka pre psov

Sob 07.02.2015 9:47

Pohľadala som, našla som, ale bohužial, opäť sa tam spomína IBA venčenie cez deň, prípadne večer, ak niekto ide do divadla. Žiadna noc, či prespanie :ua: :plac:

Re: Hotel a škôlka pre psov

Sob 07.02.2015 10:21

Zavolaj im, urcite sa dohodnete nejak.

Re: Hotel a škôlka pre psov

Ned 29.03.2015 13:55

Mohol by som dostať nejaké tipy na psí hotel ? Bohužiaľ, pôjdem na 2mesačnú pracovnú cestu a môj Labrador (1 rok) nemá kde takú dlhú dobu zostať. Taktiež by som to chcel spojiť rovno aj s výcvikom, pretože ešte s ním práši puberta. Čiže by som chcel: dlhodobé ubytovanie(2mes.) s výcvikom a aby mal aj kontakt s ľuďmi a nie že bude zavretý celé dni v koterci. Myslíte, že pes to znesie a bude si ma pamätať aj po 2 mesiacoch ? Veľmi ho mám rád, ale bohužiaľ inak to nejde.
Odoslať odpoveď