Hotel a škôlka pre psov

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod kellee » Uto 22.07.2014 7:39

no drzim im palce, aby to vyslo nieco taketo je otrasne, uz sa normalne bojim psa niekomu zverit

v diskusii sa vyjadrila aj majitelka
https://www.facebook.com/klara.sedlakova.3/posts/10203743981496686?fref=nf
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod hruska » Uto 22.07.2014 7:59

weron píše:
Buchťa píše:za živa vymyškovala

Offtopic: :angel: co je to vymyskovat ?


najskor tam malo byt miesto Y i :lol:

A ja teda psa do hotela nie, vlastne tu poznam jednu pani, ku ktorej by som psa v krajnej nudzi dala (a nie, nie je to saurus co sa v nejakej diskusii spomina), ale radsej by som veci riesila cez znamych, ktori by snad pomohli. Lebo ja cudzim proste neverim co sa tyka psa. Ani trocha.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod weron » Uto 22.07.2014 8:01

hruska píše:Lebo ja cudzim proste neverim co sa tyka psa. Ani trocha.

ja ani necudzim :angel: napr familia ... brrr ... to si malu radsej zamykam do izby :angel:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod Buchťa » Uto 22.07.2014 8:06

Jsi zlatá, že jsem dáváš ty linky, na FB nechodím.

Mimo jiné, doktoři (Ti co mě znají a ví, že jsem cvok psíčkař :hi: ) mi doporučovali, když už tedy bych měla být doma, abych si zřídila psí hlídání a vy :prd: la se na celou BA.
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod hruska » Uto 22.07.2014 8:07

ja by som zverila kamoske, ak by nemohla, mozno par, ale naozaj len par dogforakom, ak by boli ochotni sa jej ujat. Ale dakedy si clovek nenavybera, ten "hotel" mam zalohe predsa, majitelku poznam a poznam aj jej psov. Ale lahke by to nebolo.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod Buchťa » Uto 22.07.2014 8:13

hruska píše:
weron píše:
Buchťa píše:za živa vymyškovala

Offtopic: :angel: co je to vymyskovat ?


najskor tam malo byt miesto Y i :lol:


Hruštička, jsi hodná, že patřím k vyvoleným, kterým kontroluješ pravopis, děkuji :smile: . Ale to si již Weron mohla i odpovědět, ne? :pac:

Weron, vykastrovat, vykleštit (vymiškovat je moravský slangový výraz, třeba tak, jak šalina).
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod hruska » Uto 22.07.2014 8:20

Offtopic: pravopis po tebe rozhodne nekontrolujem, uprimne, tvoje prispevky skor preskakujem, vsimla som si akurat citaciu, ale kedze nemozem vediet co prsne si myslela, nic som nevysvetlovala, akurat naznacila, ze mozno to malo byt i, moravsky slang dobre neovladam :smile:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod Buchťa » Uto 22.07.2014 8:28

hruska píše:Offtopic: pravopis po tebe rozhodne nekontrolujem, uprimne, tvoje prispevky skor preskakujem, vsimla som si akurat citaciu, ale kedze nemozem vediet co prsne si myslela, nic som nevysvetlovala, akurat naznacila, ze mozno to malo byt i, moravsky slang dobre neovladam :smile:


Offtopic: Trefa do černého :jupi: - věděla jsem, že na ten příspěvek zareaguješ, protože nepatřím mezí Tvé oblíbence :plac: = ironie, proto jsem to i tak napsala :heh: . Já naopak čtu Tvé příspěvky, dobře mi to dělá na múj nízký tlak = zvyšuje mi ho :haha: .
A to bylo jen naznačeno :pac: - jen výmluva (výhovorka). ENDE :ahoj:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod weron » Uto 22.07.2014 8:29

Offtopic: no som tu uz rok ale tento moravsky slang sa ku mne nedostal :heh: dakujem za vysvetlenie :jop:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod hruska » Uto 22.07.2014 8:35

Buchťa píše:
hruska píše:Offtopic: pravopis po tebe rozhodne nekontrolujem, uprimne, tvoje prispevky skor preskakujem, vsimla som si akurat citaciu, ale kedze nemozem vediet co prsne si myslela, nic som nevysvetlovala, akurat naznacila, ze mozno to malo byt i, moravsky slang dobre neovladam :smile:


Offtopic: Trefa do černého :jupi: - věděla jsem, že na ten příspěvek zareaguješ, protože nepatřím mezí Tvé oblíbence :plac: = ironie, proto jsem to i tak napsala :heh: . Já naopak čtu Tvé příspěvky, dobře mi to dělá na múj nízký tlak = zvyšuje mi ho :haha: .
A to bylo jen naznačeno :pac: - jen výmluva (výhovorka). ENDE :ahoj:


Offtopic: nie je problem, velmi rada ti s tlakom kedykolvek pomozem :smile:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod Buchťa » Uto 22.07.2014 8:44

weron píše:Offtopic: no som tu uz rok ale tento moravsky slang sa ku mne nedostal :heh: dakujem za vysvetlenie :jop:

Offtopic: Weron, na Moravě je ohromné množství slangových výrazú, ani já všemu nerozumím :pac: . Někdy mám pocit, že každá vesnice (aspoň, co se týká JM) má svúj vlastní slang :oo: a potřebovala bych tam tlumočníka :haha: .

Hruška, Hruška .........
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod kellee » Uto 22.07.2014 9:56

Offtopic: na slovensku sa tento vyraz pouziva hlavne pri prasatach co ja viem, tam som sa s nim stretla najcastejsie, a stari ludia co kedysi chovali nejake tie zvierata doma ho pouzivaju bezne :lol:

weron píše:Offtopic: no som tu uz rok ale tento moravsky slang sa ku mne nedostal :heh: dakujem za vysvetlenie :jop:



ja teda v pripade nudze nemam komu psa zverit, moja rodina by sa o neho nedokazala a nevedela postarat a veru by som sa aj bala, lebo nikto z nich nema vztah k zvieratama takze ja som na tom biedne a to by som potrebovala niekoho v najblizsej dobe :ach:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod moschino » Uto 22.07.2014 10:34

ja tiež by som nebola úplne ok, keby mám nechať psov u rodičov. Raz bol u babky, pol dňa, kým poňho prišli naši. Stratil sa jej v dome (a to babka má taký trojgeneračný, kde bývajú len s dedkom), a to niektoré dvere pootvárané, lebo tými chodí do záhrady, tými na dvor... ), som rada, že sa nedostal práve na ten dvor, odkiaľ sa vie úplne ľahko dostať na cestu a to tá cesta je... :oo: preto babka nemá mačku, lebo všetky zrazilo auto
takže babke nie. Našim tiež nie, celé roky sa im snažím vysvetliť, že Beca a Baxy na dvore spolu byť nemôžu, hrozí bitka o nejakú hračku (jednu z desiatok hračiek na dvore, vždy niekde nejaká ostane zabudnutá), môžu ísť spolu len na prechádzku, kde nie sú hračky. Ale nie, už 1000x vypustili Baxyho na dvor za Becou, však sa len hrajú :ach: mama nadšená nakúpi pískacie hračky, nech sa zahrajú a Baxy je za každú jednu ochotný vraždiť, bohužiaľ aj Beca, čiže hračky spolu ee, ale človek im to nevysvetlí, že má Beca 10x viac kg... Alebo minule nechali doma otvorené dvere k smetnému košu, vôbec ich nenapadlo, že zavrieť, Baxy ho celý vybral a skoro som infark dostala, keď som našla medzi nimi obaly od tabletiek :oo: našťastie ich vyhadzovali prázdne. Alebo že Baxy chodí ako vysávač a čistí misky všetkým psom a mačkám, potom mu ešte poriadne naložia na večeru, lebo je príliš chudý :ach: a čo bude žrať len svoje jedlo, nech si dá aj z koláča, zo šunky, však je na prázdninách. Potom mi pes grcia a :kak: ešte tri dni. Mama nemá problém sa podeliť ani s kakaovými rezmi :oo: A keď sa ide na jednu z návštev, čo naši zvyknú chodiť, tak Baxyho hneď so sebou. A tam ho vypustia a pes si robí a chodí kade chce, žere, čo nájde...
Priateľovým rodičom už vôbec. Čiže vždy všade pes s nami (teraz už dvaja). Preto som myslela, že keď už, tak radšej zaplatím hotel obom, nejaký dobrý, budú ich venčiť na vodítku, budú žrať len čo majú žrať a koľko majú žrať, Baxyho nepustia k žiadnemu bullovi, lebo ich nemusí, postarajú sa, keď človek za to platí...
ale veru neviem, či mám ešte odvahu ich dať do hotela, keď toto čítam... a to tak chcem ísť na pár dní za bratom do Anglicka... :plac:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod kellee » Uto 22.07.2014 11:02

ja chcem ist len na jeden den na vylet do Bratislavy s manzelom a nemozem lebo sa bojim psa niekam dat, hotel kam som ho davala a mala som istotu- pani ma babatko a tak som musela vymysliet plan, ze na vylet do BA pojde manzel so svojim najlepsim kamaratom, nech aspon on si uzije, mne to zas tak nevadi, jemu ano
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod hruska » Uto 22.07.2014 11:05

den, dva v pohode, nejakeho psickarskeho kamoska v okoli skus, ktoreho metody pristupu k psovi ti vyhovuju. Horsie su dlhsie obdobia.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné